Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Настойка от зелени орехи.нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано27.06.07 01:22



Рецептата, за която говоря е с 33 зелени орехи и 1.5 л водка.
?



Тема Re: Настойка от зелени орехи.нови [re: vesela.bg]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 10:38



Имам пред вид всяка седмица по веднъж , в продължение на една година



Тема Re: Настойка от зелени орехи.нови [re: vesela.bg]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 10:45



До семия ден настойката се пие всеки ден /така се достига макс. доза от 2 ч.л./,след което се продължава като се взима само 1 път в седмицата в продължение на една година.



Тема Начин на прилагане!нови [re: 4O4O]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано27.06.07 13:00



рецепта:
33 зелени орехчета се разрязват на четри заливат се в голям буркан с 1,5 литра водка и се оставят на тъмно 40 дни.След това сместа се презежда и се пие по следната схема:
прилага се 1 път дневно на гладно,и много бавно
1 ден 1 капка в 1/2 чаша вода
2 ден 2 капки
3 ден 3 капки
4 ден 4 капки
5 ден 5 капки
6 ден 2 ч.л.
7 ден 2 ч.л. сутрин на гладно, един път седмично в продължение на една година
Настойката има противопаразитно действие


Значи, взема се една седмица по горната схема, до достигане на 2 ч.л.
И след това един път в седмицата по 2 ч.л.
И това продължава една година, т.е. 52 пъти по 2 ч.л. от настойката.

Правилно ли те разбирам?



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Начин на прилагане!нови [re: vesela.bg]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 14:47



Правилно си ме разбрала!Преди две седмици я приготвих за татко и затова още незнам какъв ще е ефектът,но със сигурност не би трябвало да навреди.Някои обясняват употребата на тази настойка със занижените стойности на йод в организма при онко-болните.



Тема Re: Начин на прилагане!нови [re: 4O4O]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано27.06.07 15:20



Благодаря ти и аз ще я направя, останаха ми орехи!Пък и тази настойка не е проблем да си стои в хладилника, няма да се развали след като е на спиртна основа



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Начин на прилагане!нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано27.06.07 15:48



Браво, бе! Доживях да възтържествува истината!
Весела, дали ще кажеш нещо по повод среднощния ни спор за приема на настойката (27.06.07 01:02) ?





Тема Re: Начин на прилагане!нови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано27.06.07 16:45



Този спор, ако искаш да продължи го прехвърли в Раздумката, не тук....
А иначе, ти не си права, щото тоя 1,5 литър водка е за една година, а не за една седмица, както ти се иска



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Начин на прилагане!нови [re: vesela.bg]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 09:55



ЗДРАВЕЙТЕ,всички сте големи сладури радвам се ,че ви има.Мина и четвъртата операция на баща ми оказва се ,че борбата продължава.На 4.06 сме при д-рКиров и ще решим дали да прави химиотерапия,ако ли не 1път в месеца на преглед и ваксина.Немога да разбера как се появява пак като след операция се правят изследвания и показват ,че ръбовете са чисти,този меланом е много упорито чудовище,но ще го победим.АЗ ВЯРВАМ!!!
Пишете ми.
ХУБАВ ДЕН!!!!





Тема Re: Начин на прилагане!нови [re: вяpa]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 17:34



Не случайно меланома е наречен "злокачествен меланом", а не просто меланом.Той е ужасно агресивен и почти винаги дава метастази.
Ще дам един пример.През август 2001 г в гр.Сакраменто, Калифорния от меланом почина 60 годишната дъщеря на бившия американски президент Роналд Рейгън, тя всъщност е от първия му брак с актрисата Джейн Уимен .Ракът й е бил открит 5 г по-рано.Всичко започнало от една бенка, на която тя отначало не обърнала сериозно внимание.Едва след като бенката била отстранена от хирург и бил взет материал за анализ било установено, че това е меланом.Била лекувана с интерферон и състоянието й постоянно било следено.Но след 5 години борба битката се оказала загубена.

Преди време бях писал за един украинец, Валерий Мельник, по професия козметолог, който твърди че лекува меланом, дори и на предпоследен стадий.Ето и неговия сайт:




Има телефон, и-мейл и адрес за връзка.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.