Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Начин на прилагане!нови [re: acтpoapт]  
Автордъждoвнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 22:58



Астроарт, иска ми се, надявам се информацията, която пусна в последния си пост, че почти винаги има метастази да е грешна.
Надявам се, че не заравяйки си главата в пясъка ще успеем да се преборим с това чудовище.
Стресът, под който съм постоянно ми вреди сигурно повече от отстранената бенка.
Преглеждам се постоянно, при най-малкото съмнение тичам на лекар, чета прекалено много информация, на моменти лудвам окончателно, имам направо паническо разтройство и въпреки, че се опитвам да си налагам да не влизам тук толкова често не мога да се преборя във самата себе си.
Искам живота си от преди диагнозата на баща ми обратно, от тогава започнах да имам тези пристъпи, че нещо не е наред с една или друга бенка, тази, която се оказа проблемна я мерех по 10 пъти на ден само и само да не е пораснала. Стигна се до там да ми скрият сантиметъра, защото полудявах.
ох извинете ми за това, просто имах нужда да го изпиша.
Това, което исках дакажа е да се опитаме да гледаме поне малко положително, без да се опитваме да пренебрегваме положението, в което сме и без да пропускаме профилактичен преглед или вакснина.
Вяра, пожелавам ви това да е последната такава операция и да обявите победа над врага.
Успех и кураж на всички



Тема Re: Начин на прилагане!нови [re: acтpoapт]  
Автордъждoвнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 23:04



И още нещо за астроарт- в този сайт, който е постнат намерих следното

В отговор на:

При диагнозе меланома 80% заболевших и пролеченных этими методами умирают очень быстро, их жизнь исчисляется несколькими месяцами. Лишь 20% проживают до 5 лет - это максимальный срок, но все это время они получают курсы химиотерапии лучевой терапии.



Ровейки из нета никъде не попаднах на такава статистика, напротив статистиката беше по-положителна, защото хората вече знаят за заболяването и следят за всякакви такива изменения.
най-малкото несериозно е този козметик да напише, че има такъв висока процент смъртност без да отчете стадия на заболяването, което какво всички знаем е едно от решаващите неща при определяне на такава статистика.



Тема Re: КЪМ ДЪЖДОВНАнови [re: дъждoвнa]  
Автор *jull** (())
Публикувано01.07.07 08:24



Я, стига със "статистиката" на този козметолог! Нали лечението му трябва да изглежда още по-ефективно! Доста сме прочели за чудодейни средства и лечители, за да не се връзваме на всичко, което пише!


Мила, знам, че е много трудно да не мислиш непрекъснато за проблема си, но само ти (и никой друг!) можеш да си помогнеш, за да преодолееш тревожното си състоянието. Наблюдавай се, разбира се, но не позволявай тази мисъл да обсеби съзнанието ти изцяло... Нали си чела достатъчно за мисълта-форма? Ако ще визуализираш, нека това да се превърне в целенасочено упражнение, но при него ти да ОЗДРАВЯВАШ, а не се разболяваш!
Желая ти сили, здраве и много късмет!



Тема Re: КЪМ jullнови [re: *jull**]  
Автордъждoвнa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 11:15



Благодаря jull, ще потърся повече инфо за мисълта форма и вярвам, че се справим с всички препятствия



Тема за астроартнови [re: acтpoapт]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 22:21



Здравей,радвам се ,че се появи мислех,че не си в България.Благодаря за сайта,но много неразбрах с какво маже,а нали вече е махнат меланома от къде да знам къде може да се появи отново?



Тема Re:за дъждовнанови [re: дъждoвнa]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 22:30



Здравей,не се отчайвай така ти си толкова силна,а и не мисля,че ще имаш проблеми повече.Ти как ми даваше кураж,сега е мой ред.Аз мисля,че всичко идва от мисълта или да мислиш само хубави неща и да се настройваш положително.ВЛЕЗ в Рейке алианс,тибетците са много опитни много бързо ще разбереш.Ако нещо не разбереш питай ме!!!ОБИЧАМЕ ТЕ!!!!





Тема Re: за астроартнови [re: вяpa]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 18:50



По отношение на възможността с мисъл-форми да се лекуват и най-тежки болести-рак, мултипленна склероза и др. има една чудесна книга на български:

Кирил Хиршберг
Марк Ян Бараш

"Удивителни оздравявания"

с подзаглавие

Вашият шанс да победите страданието

издание на "Лечител"

цена 6 лв.

може да се закупи в дрогериите "Лечител".

Книгата е уникална.Авторите са издирили, описали и изследвали около 80 "нелечими случая" от цял свят:САЩ, Япония, Холандия, Англия, Китай, Австралия, Швеция.Става дума основно за болни от рак и то във фаза, в която лекарите не са давали повече от няколко месеца живот.Но въпреки прогнозата всички тези отписани от живота хора живеят вече 5-10-15-20 и повече години.

Книгата си заслужава да се прочете и тогава всеки разбира колко е голяма силата на мисълта и възможността на всеки човек да се самоизлекува ако има силна вяра и надежда.

успех на всички!



Тема към "дъждовна"нови [re: дъждoвнa]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 15:16



Здравей, ти беше на гости в моята душа!
Аз изпитвам подобни чуства и емоции, при мен няма подобен проблем, както е при теб, но душевно, хич не съм ОК.Мама е болна от много години с много белодробни емболии, татко се разболя тази година, много обичана приятелка и отрязаха гърдата миналата година в следствие на злокачествен тумор.Изобщо и аз само се разглеждам, диагностицирам и т.н, това е някакъв вид повик за самосъхрание, аз имам и три прекрасни малки деца, за които непрекъснато мисля, че ако нещо ми се случи, няма кой да се грижи за тях, имам предвид майка.Изобщо трябва да намерим начин да избягаме от този род мисли и терзания, защото това е унищожително...
Трябва да гледаме реално, на нещата, трябва да приемем, че това което трябва да се случи ще се случи, че е важно да се прави профилактика, всякаква, важно е да имаме по-висока здравна култура, не че е възможно в тази страна да получаваме адекватно здравно обслужване, но фактите са такива.Ако искаш ми пиши твой мейл, където ще ти разкажа нещо много лично, просто не искам да занимавам хората във форума с лични истории, но ще ти напиша за поредното доказателство, че нещата се случват и то не само ,за да ни носят много мъка , а и много, много радост.Просто това е Живота, той ни изпраща трудности, които ние преодоляваме, но мислим ли само за болести и това какво може да ни се случи, то ще вземе да се случи.
Аз имам твойте страхове и моменти, но мисля, че трябва да си помогна сама, дори и за да бъда по-близо до татко, за да мога да се грижа адекватно за децата си, защото не е лесно да обясниш на едни пет годишни деца, карайки кола, защо изведнъж си започнала да плачеш, без причина за тях.
Не е лесно да те питат, "защо Дари е починала, (едно момиченце, което бръкна и в моето сърце, както на хиляди други хора), като е малка, нали умират само старите хора" и още много, много други неща.
Не те познавам, но ти изпращам най-сърдечните си поздрави, моя душевна приятелко!



Тема Re: за астроартнови [re: acтpoapт]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 19:03



Благодаря ти,утре сме на преглед дано всичко се управи.



Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Автор bdjony (непознат )
Публикувано10.07.07 17:11



здравейте на всички

аз съм опериран с диагноза меланом на гърба през м 11 2006г ходя на ваксина всеки месец в онкологията и на профилактични прегледи през месец като добавка ползвам алое вера -капсули засега физически нямам проблеми искам да попитам скакво да заменя алоето защото предполагам не е удачно да се пие само едно и също нещо




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.