Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: меланомнови [re: дъждoвнa77]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 22:24



ако съм малко краен, то е за да дам да се разбере це няма време за грещки! аз ги направих , и платих за това жестоко.... всякакви там добавки , и т. н , е добре , но те не могат да се справят....и ако химиотерапията е с декарбозон също е грешка ... трябва да е с гемзар...успех!



Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано13.12.06 00:58



Задължително мила, 1 час преди вливането 1 табл. от 4 млг. Привечер преди да му се е догадило много /защото ще издрайфа таблетката/ още 1 табл. от 4 млг. Сутринта 1/2 час преди да стане от леглото 1 табл., на обяд 1таблетка и вечерта 1 табл. На другия ден вече си ги делках на половинки и ги пиех щом ми се догади. При първите вливания пиех Зофран само по три дни. При последното вливане съм пила Зофран 7 дни. И пак повтарям - не съм повърнала нито веднаж от всички 6 курса химиотерапия. Вярно, аз правих червената химия....
Важното е не да чакате да му се догади адски, тогава каквото и да пие положението става неспасяемо. Опитайте - дано при него помогне. Успех!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: меланомнови [re: vesela.bg]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 21:40



Здравейте,благодаря на всички за съветите . Зофран пие сутрин преди вливането,а след това не защото каза,че му няма нищо и се чувдства добре дано и другите 2дни да е така.



Тема Re: меланомнови [re: vozi]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 21:44



Здравей vozi,би ли ми обяснил по подробно разликата м/у лекарствата и какви грешки имаш предвид ако можеш.Благодаря



Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.12.06 03:12



Слава тебе Господи!

Непременно да пие пак, ако усети леко че започва да му се гади, изпусне ли този момент, пак ще стане лошо.
Радвам се, че успяхте да удържите фронта този път Желая така да се чувства добре и по-нататък

Нема начин да нема начин!

Тема Re: меланомнови [re: vesela.bg]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 19:56



Здравей мила Весела,днес пак мина всичко успешно утре е последното за този месец и утре ще ми убеснят за тези лекарства,защото нищо не разбирам.Получих Клиноптилолита от Иван Митев и от събота ще започне отново Саментото и водата.Изпратими много информация за минералите трябва да намеря време да я прочета и ще пиша.Той е много учтив човек,приятно е да се дискутира с него.



Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано15.12.06 01:05



Искрено се радвам мила. Утре непременно пиши пак. Дано и утре Зофрана да спаси положението. Той наистина помага, стига да се взема в точното време



Нема начин да нема начин!

Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 21:32



ЗДРАВЕЙТЕ,днес направиха изследвания на баща ми и резултатите са много добри ,химоглобин 142,левкоцити 7,3,ехограф добре,ренген добре.ПИЕ Саменто 3по 20капки,пие вода от минерала КЛИНОПТИЛОЛИТ,сок от моркови,ябълки,червено цвекло и витамини 1*1С голямо съдаржание на витС. Също така пиеше пресен жълтък с прясно мляко сутрин.Химиотерапията му вливатДакарбазин вече втори курс.Преди терапията пие ЗОФРАН и няма проблеми.Мисля,че при терапията човек трябва да се настрои позитивно и да вярва че това му помага.ТОВА е за сега,дано продължи така добре и занапред. АЗ ВЯРВАМ!ВЯРАТА КРЕПИ ЧОВЕК!!!!!



Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 15:12



Здравейте , на много места в интернет четох за меланома. Никаде не можах да разбера с каква скорост се развива и колко време минава горе долу докато започне да се разпространява и да метастазира , както и снимки на отделните стадии и за колко време се минава от един стадии в друг.Можете ли да ми дадете някакви полезни линкове , навсякаде пише колко е важно ранното диагнстициране . В един сайт пишеше , че при откриване на меланома в ранен стадий 5 годишната преживяемост е над 90 % - това така и не го разбрах какво означава . Остава 5 години живот ли , или ако преживее 5 години значи е излекуван . Изобщо възможно ли е напълно излекуване на меланома ?
Поздрави !



Тема Re: меланомнови [re: az]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано06.02.07 15:21



5-годишна преживяемост 90% означава, че 90% от хората, диагностицирани и лекувани в този стадий, преживяват 5 години. За повече не се правят изследвания. Само на едно място и за друго заболяване съм попадала на 10-годишна преживяемост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.