Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 02:24



Здравейте , направи ми впечатление думата преживяемост. Попадали ли сте на информация за случаи на справяне с болестта до толкова доколкото е възможно да се стигне дълголетие , било то в който и да е стадий(струва ми се че 2ри стадий се води ранен, a 10г преживаемост ~60%).Става въпрос , че 5-10г колкото и добър резултат да е въпреки сериозното заболяване , което е меланома , за един младеж на 25- 30 години няма да бъде добър резултат .

Успех!



Тема Re: меланомнови [re: galgos]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 08:50



moga samo da ti kaza da ne razchitash na vaksinata....



Тема Re: меланомнови [re: vozi]  
Автор дъждoвнa77 (непознат )
Публикувано27.11.06 13:45



Моето мнение е, че не трябва да се говори по този начин- да не се разчита на ваксината.
Всеки човек е индивидуален, на всеки един пациент диагнозата е поставена в определен стадий, изрязаният тумор се намира на различно място, което определя и евентуалната преживяемост, затова не мисля, че нещата трябва да се слагат под общ знаменател.
В нашето семейство аз съм втори случай на меланом. На баща ми му откриха преди 8 години, като беше в по-напреднал стадий. 3 месеца приблизително след операцията му откриха и в лимфни възли и бяха отстранени. Мина курс химиотерапия+ваксина и да чукна на дърво е жив и здрав и се надявам да е жив и здрав още много години.
Аз се лекувам при същия екип, на когото той с ръка на сърцето мога да кажа, че дължи живота си и им вярвам. Слагам си ваксината и вярвам, че всичко ще е зад гърба ми.

Един съвет към Вяра и galgos без да ви плаша- наблюдавайте се за бенки или други нови петна, бенки нещо съмнително, защото наследствеността както се убедих и аз играе много важна роля при това заболяване

Успех и ЗДРАВЕ на всички ви

Редактирано от дъждoвнa77 на 27.11.06 15:07.



Тема Re: меланомнови [re: дъждoвнa77]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано27.11.06 15:29



Дъждовна, мила, здраве и на теб! Дай Боже на всички!



Тема Re: меланомнови [re: дъждoвнa77]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 21:35



ЗДРАВЕЙ МИЛА,благодаря ти за съвета ще го направя професионално съм запозната защото съм козметик от 22г. малко ме е страх,но при следващия преглед на баща ми ще ги накарам да ме прегледат, наистина нещата трабва да се следят.Знаеш ли ,че до преди 8месеца казвах на моети клиенти,че ако имат повече от 20бенки не е добре да се ходят на солариум,а сега просто ги съветвам да не ходят.Но бяща ми не е ползвал тази новост,нито е изгарял от слънчевите лъчи,аз мисля,че всеки вид рак се приченява отнещо което идва от мозъка,но това е мое мнение.Срещам се с много хора на ден,и почти във всяко семейство има починал от рак,но има и много които живеят дълги години и си отиват от друга болест това е БОЖА РАБОТА!ПИШИ ми какво пие баща ти,разкажи ми малко повече моляте.БЛАГОДАРЯ ТИ



Тема Re: меланомнови [re: vozi]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 21:41



ЗДРАВЕЙТЕ,а вие какво точно искате да кажете?Соделете моля.БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Автор дъждoвнa77 (непознат )
Публикувано28.11.06 10:49



Това, което аз намирах като информация за генетичната предразположеност звучеше доста стряскащо и това ме накара да ходя на проф. прегледи на 6 месеца, което както се оказа нямаше да има никакво значение, защото моята бенка нямаше никаква промяна. Но пък за ваше спокойствие без да се вманиачавате е добре да се правят проф. прегледи.
Баща ми не пиеше никакви добавки, защото тогава нямаше, но майка ми му правеше салата от магданоз- по една връзка на ден, адеше по 1-2 кивита на ден, ядки, никакви витамини от групата Б. Аз намерих статия в нета колко са полезни морковите при случаи на рак на кожата, затова сок от моркови или моркови да се хрупат. Тъй като мразя магданоза аз пия сок от 2 моркова, 1-2 кивита, 1 ябълка и връзка магданоз.
Аз лично не пия Натанал.
Важно е да не се чувстваме болни, аз сякаш изживях ужаса преди да ми излязат резултатите, а сега гледам положително и с еопитвам да не се ядосвам з анищо и да се радвам на всеки ден!





Тема Re: меланомнови [re: дъждoвнa77]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 19:03



ЗДРАВЕЙТЕ МИЛА МОЯ,разбира се,че трябва да гледаш филосовски нанещата и дори да не си болен.Баща ми пие САМЕНТО и за сега е доволен от него,всяка сутрин пие прясно млако с домашен суров жълтък,сок от моркови,чарвено цвекло,но вече спря и чай от шипки.ВЯРВА,че ще се излекува и е обграден с много любов,което за неговата възраст/70г/ е голямо щастие.Той се бори заради нас,защото знае,че много го обичаме.НАДЕЖДА,ВЯРА,ЛЮБОВ това е!Незнам дали съм права но тази болест ни зближи толкова много,че си мисля че е вид изпитание.Дано го издържим успешно.БЛАГОДАРЯ ТИ!АЗ ВЯРВАМ!



Тема Re: меланомнови [re: Гocт]  
АвторBЯPA (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 14:30



Има и много по добри прогнози,но човек трябва силно да вярва не само на приказки и да опита всичко което природата ни е дала.Сигурна съм ,че лека е някаде покрай нас,но за сега не го виждаме.АЗ ВЯРВАМ!!!



Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 18:16



ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ,днес назначиха на баща ми химиотерапия.Лекара каза,че трябва да се направи,защото ако има нещо останало да бъде унещожено.Този меланом е доста упорито "животно".Нали няма проблем да пие САМЕНТО по време на химиотерапията.ДАЙТЕ СЪВЕТ МОЛЯ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.