Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: меланомнови [re: *jull*]  
АвторBЯPA (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 20:58



ЗДРАВЕЙТЕ,благодаря ви незнам дали може да се приема с НАТАНАЛА.



Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 21:10



Здравейте,благодаря ви.Аз съм запозната,но всичко се направи в бързи срокове,дано има късмет.Аз вярвам,че има начин да се преборим с това.Дано сме на правият път.Бог де е снас.



Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 21:13



БЛАГОДАРЯ,за сега яде сурови бадеми,но ще намеря и кайсиеви ядки.



Тема Ленено масло и ракнови [re: вяpa]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 15:23



В книгата си "Рака-проблема и решението" д-р Йоанна Будвиг описва метода си на лечение с помощта на ненаситени мастни киселини.Дава и много примери на хора успешно лекувани с този метод, като един от случаите е на мъж с меланом в бедрото, който след операцията по отстраняването й развива метастази в лимфните възли съпроводени с регресия на тумора.След проведеното от д-р Будвиг лечение туморите и метастазите изчезват.
За какво става дума?

През 30-те години Отто Варбург получава Нобелова награда за откритото от него вътреклетъчно дишане.Той е първият който установява, че раковите клетки се развиват при липса на кислород и това поражда една от теориите за рака според която неестественото туморно разрастване и размножаване на клетките е реакция на неспособността им да усвояват кислорода.Варбург обаче така и не може да установи кой е фермента необходим за да се извършва дишането на клетките-т.н. вътреклетъчна оксидация.
Това прави д-р Йоана Будвиг през 1950 г, която установява, че комбинацията от две ненаситени мастни киселини -линолова и линоленова е търсения фермент на дишането и при тяхното наличие клетката възстановява приемането на кислород и като резултат раковите клетки се трансформират в нормални- с други думи туморите изчезват.
Според Будвиг най-богато на линолова и линоленова киселини е лененото масло.На негова база тя създава своята мастно-белтъчна диета, която се състои от приемане на високи дози смляно ленено семе, ленено масло съчетани с извара.
Към това тя добавя и масажи с патентовано от нея растително масло- ELDI (съкращение от електродиференцирано масло), което при нужда може да се ползва и ректално.
За повече информация може да посетите сайта й - на
немски:

http://www.johanna-budwig.de/


За сведение Йоанна Будвиг е по специалност химик, работила е като главен консултант по лекарствата и мазнините в Министерството на здравеопазването в Германия, защитила е докторска степен по физика и химия.През 1985 г. е била предложена за Нобелова награда заради откритията й .Интересно е да се отбележи ,че 50% от пациентите й са били лекари или членове на техните семейства.

Редактирано от vesela.bg на 16.11.06 00:01.



Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 17:22



БЛАГОДАРЯ,това е много логично,ще се заинтересувам,но жалко че сайта е на немски.ЩЕ потърся и ленено масло може да има в Турция.От сайта разбрах,че има много шипки,бял равнец,кърпи кужух,здравец .АЗ ВЯРВАМ!



Тема Саменто при меланомнови [re: вяpa]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 12:39



Проф. Хенк Осуалд предлага за лечение на меланома Саменто.Според него дозировката е следната -в началото -около 4-6 седмици се вземат на ден 3х2 капсули.След като се отчетат положителни резултати дозата може да се намали на 2х2 на ден.Започва се с по една-две капсули и се вдига постепенно.Може да вземате вместо твърдо течно Саменто.Започвате с 2-3 капки на ден и постепенно вдигате дозата докато стигнете до 3х15 капки на ден.След месец -два може да намалите дозата на 3х10 капки дневно.
Саменто може да намерите в магазините на верига дрогерии "Лечител".Цената е около 30 лв за флакон-на месец разходите ви ще бъдат около 100 лева.
Самия проф.Осуалд твърди, че е постигнал много добри резултати при лечение на рак в различни фази със Саменто.Както е известно от експерименти Саменто увеличава броя на лимфоцитите, а при рак в 3 и 4 стадий е особено ефективен, понеже се оказва че в този случай раковите клетки изграждат мукозна обвивка, която ги предпазва от чужди агенти-бели кръвни телца , химиотерапия и др.Наблюденията показват, че Саменто разргражда тази обвивка позволявайки на лимфоцитите да действат.

Проф.Хенк Осуалд работи около 40 г в областта на алтернативната медицина.Носител е на престижни награди в областта на медицината-над 70, има собствена клиника в Амстердам, където годишно се лекуват над 20, 000 пациента.Почина през 2004 г на 81 г. възраст.

Редактирано от vesela.bg на 16.11.06 00:02.



Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.11.06 14:46



Вяра, обясни моля те, какво беше това на гърба на баща ти, което са оперирали? Разбрах, че е меланом, но ме интересува как изглеждаше....

Нема начин да нема начин!


Тема Re: меланомнови [re: вяpa]  
Автордъждoвнa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 17:36



Здравей Вяра,
На мен ми откриха меланом преди 4 седмици и тогава ме оперираха. При мен беше една бенка, която аз си следях защото беше голяма. Резултата от хистологията е Кларк 2, бреслау 2, доколкото разбрах това е 1 стадий.
На мен ми препоръчаха БЦЖ ваксина, която започнах миналата седмица. Този месец ще е 4 пъти, след това по веднъж на месец.
Направиха ми ехография на коремни органи и пълна кръвна картина.
Това, което ми казаха е, че не трябва да се приема витамин Б и съответно да се избягват лекарства съдържащи витамин Б.
Аз пия сок от моркови с ябълка и киви. Ям магданоз.
Опитвам се да гледам положително и се надявам, че ще преборя и това изпитание.
Пожелавам ви успех и много ЗДРАВЕ



Тема Re: меланомнови [re: vesela.bg]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 17:54



ЗДРАВЕЙ ВЕСЕЛА,пъпката беше синя,а около нея олеола е лилав.Защо питаш?



Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 17:57



ЗДРАВЕЙТЕ,мислите ли,че Саменто е по-подходящо от Натанала?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.