Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: за астроартнови [re: acтpoapт]  
Авторsi111 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 00:29



Чувал ли си за погрешна биопсия? След операция на рак на кожата...? И диагностика и оператора бяха категорични, че става въпрос за карцином. /изключително добри онколози с дълга практика/ Биопсията показа много безобидно заболяване, незаслужаващо внимания почти. Появи ми се подобна подутина още преди да са махнали конците на операцията и това отново ме върна към ужаса. Утре ще ходя при тах


Въпроса ми е към всички, на които желая кураж, надежда и много дух!, Както и хора, които да ги обичат!!



Тема Re: за астроартнови [re: si111]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 10:16



Чакаме резултатите до ден-два, живеем в тих ужас, който нямам думи да опиша...



Тема Re: за si111нови [re: si111]  
Автордъждoвнa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 13:11



Ох, само мога да предполагам какво ти е.
При мен един лекар каза категорично, че е маланом, наблюдаващата ме сегаонкодерматоложка искаше задължително да излезе хистологията и тогава да коментираме. Повечето лекари разчитат повече на хистологичните изследвания
Бих те посъветвала да си вземеш стъкълцата и да отидеш в друга лаборатория, без да казваш за съмненията на онколозите и предния резултат!
Успех и дано колкото и да си добри онколозите да става въпрос за грешка!



Тема Re: за никинови [re: Hиkи]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 21:29



Хей НИКИ,успокой се ,нещата не са толкова страшни,всичко ще се оправи.БОРБОТА е много продължителна,но ще се справите,и аз минах през това и още ми е свит корема и постоянно съм на нокти ,с тази болест шега не бива ,но ще се справите.АЗ ВЯРВАМ!!!!
Пиши за всичко ще ти помогнем,не си сама!!!!



Тема Re: дъждoвнaнови [re: дъждoвнa]  
Автор si111 (непознат )
Публикувано26.02.07 23:57



Благодаря за куража, но съм объркана. Диагнозата е "кератопапилома" Не мога да намеря информация за това, твърдят, че всичко е на ред. Дано е така.
Още веднаж пожелавам кураж и хъз за живот на всички тук!



Тема Re: за Вяранови [re: вяpa]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 13:00



Здравей, Вяра,
Благодаря ти!!!
Ние продължаваме да чакаме хистология и аз нямам идея защо се бави???
Искам да попитам, как да процедирам при даването на Натанал, като дозировка, защото смятам да започна да го давам от днес?
И още иден въпрос, ако можеш да ми отговориш, съществува ли проблем за едновременно приемане на Натанал и Саменто, от оперцията минаха 10дни, като на един от шефовете, а те са много има някаква нова подутина и за всеки случай хирурга е взел биопсия и от там вчера???



Тема Re: за Вяранови [re: Hиkи]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 21:01



ЗДРАВЕЙ НИКИ,хистологията става до 25-30дни,при даването на НАТАНАЛ започваш с малки дози и постепенно увеличаваш,прочети всичко в темата за НАТАНАЛА. Не трябва да се смесват билките,започваш с едното,ако виждаш,че то не се приема добре го спираш и започваш с другото.Много сокове фрешове,не се отчайвай,бъди силна ти си тази която ще си постоянно на щрек.Започвате мното сериозна борба, ВЯРВАЙ В УСПЕХА С ЦЯЛАТА СИ ДУША И ЩЕ СТАНЕ!АЗ ВЯРВАМ!!!!



Тема Re: за si111нови [re: дъждoвнa]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 12:27



Момичета, излезна и нашата присъда.
Диагноза: Нодуларен малигнен меланом с наличие на шест броя вторични кожни метастази /сателитни възлиІ
Инвазия по Clark V степен.
pT4N1.
Вчера успях да се свържа с д-р Краси Киров, в понеделник ще го оперират отново в Онкологията, защото само 20дни след първата операция на ръката има нови "подутини" около операцията, които лекарите недвусмислено ни казват какви са???
Опитвам се да не губя надежда, но надежда за какво???
Не съм в състояние да продължа в момента......



Тема Re: за si111нови [re: Hиkи]  
Автор nelidz (член)
Публикувано06.03.07 12:44



Ники, бъди силен.Щом може да се оперира, това е добре.Ще изрежат всичко.Когато не може, тогава вече става тежко....ТАка че се мобилизирай и продължавайте напред с вяра и оптимизъм!



Тема Re: за si111нови [re: Hиkи]  
Автор tetty71 (поздрав)
Публикувано06.03.07 15:35



И аз те подкрепям, не губи надежда. След другата операция ще има изясняване на състоянието. Пиши, моля.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.