Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Автор babameza ()
Публикувано22.07.06 23:51



Здравей Весела,Много ти се радвам и винаги си мисля за това,че си СКАЧАШ БЕЗГРИЖНО НА ВЪЖЕНЦЕ.ПРОДЪЛЖАВАЙ!!!Питам те за метода на Хулда Кларк.ПРактикувала ли си го и ако не си защо не опиташ?



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: babameza]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано23.07.06 00:52



Не съм го практикувала все още, но има време. Нали не вярваш, че мога едновременно да прилагам всичко, което се пише тук?!
А ти Бабомецо няма ли да се представиш? Нещо не ми идва отвътре да си говоря с анонимнонепознати



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано26.07.06 17:41



Днес ми направиха поредното вливане на бифосфонати /Зомета/ за костите.
Чувствам се добре и всичко друго е ок, но отново левкоцитите са ми паднали на 3,3 и хемоглобина ми е 121 само една седмица след червената химия.
Ще паднат още до 8-ми август, когато ми е 6-то последно вливане. Трябва да удържа левкоцитите...ама как?
Днес ми казаха бирената мая 3х3 табл. обаче от 500 млг. А аз като погледнах моята бирена мая е от 200 млг - значи пия малко.....
А това количество не е ли огромно - просто не знам....3 х 1,5 грама ?????



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vesela.bg]  
Авторmaika (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 17:51



не могат ли да ти прелеят кръв? или това е много крайна мярка ?
защото съм чувала че по време на лъчетерапия преливат кръв в един момент (в зависимост от кръвната картина).



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: maika]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 19:27



Веси, резултатите са ти добри за след 5-та червена химия, продължавай така, може пък да не паднат....



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vesela.bg]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 20:55



не знам от коя бирена мая пиеш, дано не прозвучи като дистрибуторство-аз ползвам тази на СОМА-немско производство, просто на нея попадах 1-вия път и с нея продължавам.Не е ясно от колко млг е, само пише-нето тегло-62,5г.Не знам дали е най-добрата?Отначало почнах с 3х2, после вземах 3х3, а една жена, която се оперира с мен ми заяви , че пиела също от нея, но 3х5-

доста се изненадах, ама после лекари ми казаха и на мен да премина на 3х5.То и на опаковката е написано , че може да се пие 3х5.Та давай напред с по-голяма доза.Също ям мн. ядки-непрестанно-бадеми, лешници...



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: mia]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано27.07.06 00:16



Аз също пия тези на Сома, но си взех една друга за в работата за да не влача флакони. Иначе Сома предпочитам от години. Плюс това тази бирена мая е комбинация от много неща - витамини, калции и т.н.
От тази вечер започнах да ги пия по 5 и ще докладвам за резултата.

Тук отговарям и на maika - преливането на кръв за мен е крайна мярка, за хора в тежко състояние, които не могат да се хранят или да пият хапове като мен. Затова смятам, че ще се справя и с това - няма да се дам на последната права я


Но иначе съвети приемам всякакви....

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vesela.bg]  
Авторmaika (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 01:33



Пожелавам ти само успех !
:)
и много усмивки :)



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vesela.bg]  
Автор Бeни ()
Публикувано27.07.06 12:31



Яж черен дроб до втръсване и коприва /може и сушена от аптеката на чай/, за цвеклото си знаеш. Това мисля, че й помогна най-вече на майка ми, за да не се наложи отлагане на нито една химиотерапия.
Стискам палци!



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: Бeни]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано27.07.06 15:51



За черния дроб знам, ама в тия жеги ме е страх да не ми сервират нещо вмерисано



Нема начин да нема начин!


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.