Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: istori4ka]  
АвторSnejana (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 17:20



Здравей istori4ka,
с много болка искам да споделя,че ние загубихме битката!Татко почина!
Разбира се,това не бива да отчайва никого!
Продължавам да са съм убедена,че трябва да се направи Гемзар+Тарцева!
Последните три месеца татко пи Tian Xian.Започнахме отчайващо късно-чак когато състоянието му се влоши рязко.Но искам да кажа,че татко не мина през онзи ад,за който сме чели,чували ....... ,за сташните панкреатични болки!
За това мисля,че все пак имаше полза от tian xian .Пи го до последния ден и сега утехата ни е,че поне не се измъчи толкова много.Разбира се,имаше болки,понякога доста силни,но не и онези страшните.
Извинете ме,че се увлякох!
Много ми е тежко!
Готова съм да споделя опит с всеки!
Остана ми морфин,пластири - 4бр



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: Snejana]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 18:59



Приеми моите искрени съболезнования.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
Автор sacrovi6te (разстроена)
Публикувано17.09.07 16:04



В крайна сметка майка ми ще я оперират май!
Леле, на кого ли да вярвам - доц. Владов от ВМА - казва да не се оперира, а да ходи на химиотерапия с Гемзар


а проф. Димитрова от Медиц. Академия - казва да се оперира и утре трябва да постъпи в болница!
Доц. Хаджиева казва, че няма проблем да се оперира и после да ползваме ваксината!

Ще се побъркам после ако се окаже, че не е трябвало да я оперираме, ами ако стане нещо по време на операцията ....., няма да си простя че съм се съгласила да я оперират!

Живота е война, която ще водим до край!!!

Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
Автор maia_georgiewa (Maia)
Публикувано17.09.07 21:48



Здравейте,аз знам за рака на панкреаса че операцията само увеличавала болките , но...изборът е на пациента и близките му...
Бог да Ви помага !



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: maia_georgiewa]  
Автор sacrovi6te (разстроена)
Публикувано17.09.07 22:14



ох, ще се побъркам! Не знам дали взимаме правилното решение за майка ми! Мислихме дълго, обсъждахме, но....... така е риска си остава за нея!
Ако не се оперира след време сигурно ще си блъскам главата и ще си мисля какво ли щеше да стане ако се бе оперирала и обратното ако се оперира и стане по-лошо тогава сигурно съвсем ще откача, защото засега е добре, храни се, не й се повдига само я боли...!
Но както се казва времето ще покаже, само се моля да не я боли, но това си е все пак рана, рязане... нас ни боли когато се порежем, а тях ги режат от вътре и ние не знаем какво точно режат и как..., не можем да помогнем..., в ръцете на хирурга сме...

Живота е война, която ще водим до край!!!


Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
Автор maia_georgiewa (Maia)
Публикувано17.09.07 22:31



Такае ,но щом Владов е отказал операцията( аз на него му вярвам) ...едно наум...а пък иначе да не с е упреквате.....не може ли майката ти сама да си реши...колкое годишна...едан женичка имаше на ХТ,оперирана от Владов...но към летален край отиваше ...
Бода Да ви помага



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: maia_georgiewa]  
Автор sacrovi6te (разстроена)
Публикувано17.09.07 22:36



Тя е готова женицата да легне и да се оперира с надеждата да спрат болките или да се оправи някак си, но колкото повече се ровя и чета ми става ясно че няма смисъл да я отварят!

Май пак ще се наложи да си поговорим с професорката да ми каже има ли смисъл и това колко ще удължи живота й! Хора аз не съм била в болница досега бихте ли ми казали, като я приемат утре най-рано в кой ден след приема ще я оперират?

Живота е война, която ще водим до край!!!


Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
Автор maia_georgiewa (Maia)
Публикувано17.09.07 22:41



Ами до 2-3 дена ,ако имат кръв нейната кръвна група... да не я забавят, вземат първият ден кръв за изследване и до ден два - операцията.
Бог да Ви помага !



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: Snejana]  
Автор:((( (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 18:17



Прочетох доста поста тука...все за възрастни хора...ами какво да кажа мен днес ме потресаха с новината че двама ученици са се разболяли....от които единия е в моя клас 12 клас сме! Това даже и неможех да си го помисля толкова млад организам и да се разболее от такава зла болест! ;(



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
АвторSnejana (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 22:59



Наистина е много трудно да се вземе решение.Татко го оперираха,но само отвориха и затвориха. Но тогава взеха материал за проба и поставиха диагнозата. Къде е тумора на главата или на опашката?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.