Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: nana]  
Автор vozi (непознат)
Публикувано22.05.06 12:17



maika mi q vodih 5 meseza pored v kabineta na dushterqta na spartak hadziev, vseki mesez po inzekziq...no nishto ne stana!!

две са безкрайните неща.Едното е вселената а другото е глупостта!


Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
АвторЛopи (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 12:18



Здравейте! Искам да Ви раркажа, за един човек на име Живко от Ямбол на когото помогнах.Аз съм специалист-нутрициолог и работя с натурални продукти БАД.Имам резултат на рак на панкряса с метастази на черния дроб.40 годишен мъж от Ямбол.Поставиха му диагнозата след 2 годишно ходене по лекари без резултат.Диагнозата я поставиха в София след скенер.Даваха му един месец живот и не предприеха нищо..Хомоглобина му беше 82, кръвното 90на 60 , беше с подут корем и целият жълт като платно.Направих му програма, започна да пие БАД и на 10 ден от приема съпругата му го заведе на изследвания за да го пенсионират като инвалид първа група с предужител.След като резуктатите бяха готови, тя ми се обади за да ми каже, че химоглобинът му е 120, кръвното 120/80.Лекарите са и казали, че те болните преди да починат се подобрявали така.Аз я бях прдупредила да не казва какво пие.Живко започна да ходи сам до тоалетната, започна да се храни нормално, да прави преходи от 300, 400 метра.Състоянието му се подибряваше от ден на ден за изненада на лекарите.Продуктите започна да пие април месец.Пи ги до август и в еди момент реши (искаше да започва работа), че вече е здрав и ги спря.Говорих му и му казах, че още е рано и трябва да продължи на профилактичната доза за това заболяване, но той беше категоричен.На следващата година през март се влоши и почина.Ако беше продължил на профилктичната доза за ракови болни, сега щеше да е жив.В Шумен има резултат на 70 годишен мъж с рак на дебелото черво, избяга от болницата, отказа химио и до ден днешен ( вече девета година е жив и се чувства отлично).Пие противотуморната програма.Има вече не един и два резултата.

Ако решите ме потърсете на тел:044 8-24-66 GSM 0897876220



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: nana]  
Автор vayaya (Ваня)
Публикувано22.05.06 12:37



доц. Хаджиева, ваксината и при нас не даде резултат!



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: Лopи]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 13:06



аз съм говорила с човек,който се занимава с хранителни добавки и той ме посъветва че котешкия нокът по добре е да не го давам на мама защото той е имуноМодулатор т.е модолира и не се знае при едно толкова тежко състояние накъде ще тръгне организма към подобрение или напротив....



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: kat]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано22.05.06 13:13



кат, а какво ти препоръча този човек да вземате?



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: kat]  
Автор nadia32 ()
Публикувано22.05.06 13:18



това не го разбрах, би ли обяснила?
при тежко състояние, имунната система е срината...имуномодулаторите нямат ли за цел да я подсилят?



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: nadia32]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 13:44



Имат разбира се. Те за това са произведени - да повишават имунната защита на организма.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: ket1234]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 14:28



да имат за цел да повишат защитата но те са имуноМодулатори и тази жена ми каза че е по подходящо да се приемат имуноСтимулатори.Има някаква разлика,но аз не мога да я обесня.Просто едните модулират а другите стимулират и когато се модулира организма и той е в по тежко физическо състояние има по голяма възможност да не се постигне желания ефект а точно обратно.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: kat]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 14:40



От година и половина вече се ползва по-модерния термин - имуномодулатор.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: ket1234]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 14:57



доколкото знам има разлика.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.