Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: тeди 74]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 16:26



А съпругът ми живя почти 4 години след такава операция. Ходеше на работа, дори след химиотерапия- след вливането.
Но всеки организъм е различен- това не означава , че някой не може и повече години да бъде жив и енергичен.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: aз]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 17:15



В гнева и болката човек се изказва така,разбираемо е, в този момент в нищо не виждаш смисъл, по скоро отрицание и трябва да го разбираме това ,а знаем също че надежда винаги има и никой не може да ни я отнеме....



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: тeди 74]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 04:02



Много си рязка, но си извинена поне от мен. И това не са глупости, а истина! Това е най-добрия начин за възстановяване на черния дроб и панкреаса, и е всеизвестно!



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: vesela.bg]  
Авторki_di_ki (Нерегистриран)
Публикувано09.08.10 23:16




Някой да е чувал нещо за тези нанотехнологии и борбата им с рака?

Редактирано от *jull** на 09.08.10 23:23.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: ki_di_ki]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.08.10 23:25



Напиши горе в търсачката на страницата думата "ставринол" и ще ти излязат няколко дълги теми, в които е коментиран този метод.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: ki_di_ki]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.08.10 08:23



Имаме две пълни теми от началото на тази година за ставринола. Ето:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: Buba67]  
Авторki_di_ki (Нерегистриран)
Публикувано11.08.10 10:42




Това за СТАВРИНОЛ ми е малко съмнително. Четох из разни руски сайтове и намерих това:


Четох също, че наночастиците в онкологията са частици с минимално количество химиотерапия, които се инжектират и самата частица отива директно при тумора, като атакува само раковите клетки, без да уврежда здравите.

Редактирано от *jull** на 11.08.10 14:17.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
Авторasi (Нерегистриран)
Публикувано31.03.12 22:10



eva iskam da znam kakvo stana s bashtati sushtoto go ima i bashtami kagimi niakakvo lekarstvo

Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 31.03.12 22:30.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: asi]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано01.04.12 08:41



Като четах някои книги и прочетах, че човек трябва да се вслушва в интуицията си и сигналите от околната среда. Затова това, което ще кажа е напук на всички сигнали, които ми показват, че няма смисъл да пиша и да се хабя.
Рака на панкреаса е най-агресивен ако е тръгнал от определен вид клетки. Най-гадени са инсулиномите. Човек си отива за два три месеца. Ако е друг вид мутиралата клетка и има здрава имунна система може и да се мъчи по две три години. Болката е номер едно описана в медицината. Особено при по-дългите видове.
Панкреаса произвежда сок, който се излива в хранасмилателната система и хормона инсулин, като най-важен. Инсулинът участва в образуването от глюкозата на гликоген, който се складира като енергиен резерв. Това е анаболизъм, тоест натрупване на енергия. Катаболизъм е разхода й. Някои клетки са се претоварили от много делене, заради многото амортизация, заради многото работа, заради лошата диета. При естествената храна ензимите за разграждането й обикновенно вървят заедно с нея, за по-изгодно енергийно.
Клетката е система, раковата също.
Всяка система се подчинява на трите принципа на термодинамиката.
Първи принцип. Енергията не се губи или създава, а само си сменя формата.
Втори принцип. Една система, оставена на самотек, само си повишава хаоса в нея.
Трети принцип. Колкото е повече хаоса в една система, толкова е по-малко информацията в нея, както и свободната енергия, както и способността й да върши работо.
Тоест, ако трябва да се оправи хаоса в ДНК в раковата клетка, трябва да се вкара свободна енергия отвън. Това става с машина, която трябва да се направи.
Ще стане ли това ?
Не. Защото психологията на средния човек му нарежда да "играе но сигурно" е затова там, където има опашка от трима има и опашка от триста.
Най-вероятно ще искаш да си направила "всичко възможно" и ще отидете в интегративната медицина, за да поизхарчите малко пари, за да се поуспокоите психически.
Цялото това нещо нямаше смисъл да го пиша, но и аз имам психика и съвест и аз искам като го кажа, да се поуспокоя психически. И аз съм човек, нали така е



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: asi]  
Автор nakata788 (новак)
Публикувано01.04.12 08:59



няма лекарство за панкреаса,почвайте химия гемзар+платина и терцева




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.