Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: flora bg]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано06.12.08 17:48



Фло, аз в Нерсебър много бързо я намерих тази котешка стъпка но така и не разбрах със студена или топла вида ли се прави. Ти можеш ли да ми кажеш, че рових рових и все различни неща виждам.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: mimoza - живa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.12.08 17:55



Влез в гугъла като пишеш котешка стъпка и там ще прочетеш как се ползва.Аз ще я ползвам така както пише там.

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: flora bg]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано06.12.08 18:02



Ох, Фло на пакетчето пише как се използва, но съл чела доста начини за приготвяне и май ще го направя така както е писано на пакетчето.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: Бeни]  
Автор DeciDida (член)
Публикувано07.12.08 23:17



моите наблюдения са от хора, които приемат инму плюс. определено не боледуват от насложени инфекции и имунната им система се закрепва, въпреки агресивността на лъчевата и химиотерапията. също така по-рядко правят срив в левкоцитите по време на терапия. ако някой друг има впечатления, би могъл да сподели.



Тема Re: може ли...? ЗА sisнови [re: sls]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано09.12.08 00:09



Съжалявам, че чак днес случайно видях въпроса ти. Имаме отделна тема за рака на ларингса. Аз съм с такава операция....макар и не на целия ларингс , но може би ще мога да помогна със съвет или информация, но пиши в темата за рак на ларингса или на лични.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: DeciDida]  
Автор s.boneva (непознат )
Публикувано18.12.08 10:16



Моля Ви дайте ми съвет!
Майка ми е на 61 години. Миналата година и беше поставена диагнозата рак на маточната шийка с плоскоклетъчен карцином-2-ри стадий.
Изписаха и лъчетерапия преди операцията и след нея. Мнението на докторите е, че всичко е изчистено. След операцията даже написаха 1-ви стадий. Без разсейки. Около година и нещо всичко беше добре. Ходи си на профилактични прегледи, добре се чуства и т.н.
Докато в един момент започва да усеща подежи в дясно при кихане, леко да се запъхтява. Правят й ренген и скенер и се виждат петна по белия дроб. Биопсията гинекологично се оказва положителна. Съмняват се за метастази по бял дроб. Направиха и биопсия през носа - там нямаше нищо.
Прочетох доста неща във форума. Поръчах и Натанал. Пие го от около месец. Сега и правят лъчетерапия а след Нова година химиотерапия. Посъветвайте ме какво още мога да и давам. Ако някой е имал подобен проблем, моля да ми даде съвет. Много съм притеснена.
Пожелавам на всички УСПЕХ в борбата с рака и бог да ВИ пази!



Тема Re: Ще трябва да изберете саминови [re: s.boneva]  
Автор Buba67 ()
Публикувано18.12.08 10:57



Мила, никой не може да ти посочи примерно 3 продукта и да ти каже - пийте и всичко ще е наред. Много индивидуално е всичко. Като чета сега сте на лъчетерапия и предстои химио. Сокове прясноизцедени сутрин /морков, ябълка и червено цвекло/, герисан /от кръвен здравец/, бирена мая, всичко ще ви трябва, за се поддържат показателите и да си правите вливките. Натанала е добър избор. А тя как се чувства сега?
В справочника на темите на първа страница на клуба има много безценна информация, сортирана по диагнози, лекарства, добавки и терапии. Чети и питай. Решението и отговорността си остават лични. Много важно е да се чувства добре жената и да вярва в това, което пие. Психиката също е много важна. Трябва да иска да се бори. Успех!



Редактирано от Buba67 на 18.12.08 10:58.



Тема Re Благодаря buba67нови [re: Buba67]  
Автор s.boneva (нова)
Публикувано21.12.08 14:07



Благодаря за отговора!
Майка ми за сега се чувства добре. Кашляше малко, но докторката каза, че кашля от биопсията която и правиха през носа. Сега вече спря. Натанал пие от около месец. Казах й за сока от червено цвекло, сега пие и него, яде плодове и зеле и моркови. (аз не живея при нея, контактувме по телефона, ше си ходя по празниците)
Купила съм й бирена мая, герисан и й направих сместа от алое,мед и вино.
Имам един въпрос? Герисана и бирената мая да ги пие ли преди ХТ, или след нея? ХТ ще започва от 08.01.2009г.



Тема Re: Справяте се чудеснонови [re: s.boneva]  
Автор Buba67 ()
Публикувано21.12.08 15:53



Мисля си, че спокойно може да ги почне /герисана и бирената мая/ веднага след празниците, примерно към 3 януари и да ги продължи и по време на химиотерапията. Така момичетата си поддържат показателите, за да не им отлагат вливките. Алоето можете да дадете веднага като се видите и да го пие до 8.01, щом почне химиото спирате. Той е за имунната система и не ми се вижда удачно, да ти вливат химикали и да се взима. Щом приключи химиото си продължава докато изпие дозата.
Успех от сърце !



Тема Re: Справяте се чудесно [re: Buba67]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано22.12.08 20:36



Бубе значи по време на ХТ не е препоръчително да се пие Алоето,така да разбирам.Това за целия период ли се отнася или само в дните около вливките.
Много моля да бъда извинен ако досега се е коментирало това ,но не намерих по този въпрос нищо




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.