Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 03.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: NEW MERSEY RAZORS- EXTREME ZOMBIESнови [re: Maндop]  
Автор sarafino (просто sarafino)
Публикувано05.03.12 14:52



Добър мач. Поредния гол , който ми избиват. Вече взех да си мисля, че съм най-големия карък. Все пак поздрави и за двата отбора.Поучи се добър мач. Борбата за челните места е налична, титлата е мираж...Домакинската ни форма е ужасяваща, дано за купата изиграем 2 силна мача:)

Ръката му отдава всекиму дължимото


Тема Re: кеф ми прайте, БОТОВЕнови [re: Jair]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано05.03.12 16:23



нормално е човек да приеме за загуба, равенство, получено в мач срещу роБОТи
това е все едно Гари Каспаров да завърши реми с дийп блу и да не го яд

но пак ти казвам, БОТЕ, колкото и километра да изпоишеш, оставате си жалки БОТОВЕ и нищо не е в състояние да промени този факт

и мен ме боли курец за такива като вас, въпроса е ,че от новия сезон слоугъна "Let's kick botism out of PML" , ще придобие нови измерения, а това никак не е добре за играта, ако се сещаш за кои червени марсианци ви намесквам,че сте , натрапили се с тъпанарската си "тактика" , мислейки си ,че печелят нещо
перчелите, КУРА МИ

аре у лево, БОТ



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано05.03.12 16:34



абе, глупав бот, колко пъти да ти обясня едно и също нещо

всеки може да играе с 8 дубъла 1:1 в мачовете си...ВСЕКИ един отбор от двете групи...нищо не го спира, нищо, дори и правилата ...

въпроса е ,че никой , освен вас, не го прави

сещаш ли се ЗАЩО, боте или да ти помагам ?
ключовия въпрос е ЗАЩО
защо никой не желае да играе по подобен начин, боте ???

Давам жокер :
целта ви е да дразните и да преебавате другите отбори с малоумната си тактика....това пак по ваши признания ?

защото другите играят за себе си, за вие играете против другите, е за това боте...признавали сте си го много пъти,че и се гордеете с това
да преебем останалите, нали това би беше девиза, или бъркам
е, преебахте всички, ЧУВСТВАЙТЕ СЕ ГОРДИ , сезона е успешен мишън къмплийтид !

Разбираш ли и колко ми е странно, че се дървите от позицията на някаква настъпана гнида, ботираща 1:1 до несвяст ?





Тема Баце,нови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.03.12 16:38



Баце,

значи по принцип съм съгласен с теб. Но две неща от мен за Уинърз:

1. Когато са домакини, забелязах че си слагат яко завързани мачове, потенциални "1:1". Това е тактика, не отричай. Защо не си дават мачове от рода "Барселона-Сантандер", който може да отиде на петица?

2. Когато са гости, Уинърз получават от всеки капитан в Б лига, отново завързани мачове. Нормално си играят своята игра и отново пускат "1:1". Тактика, която очевидно ПЕЧЕЛИ!

3. И защо Уинърз да играят срещу СЕБЕ СИ, да речем със разнопосочни прогнози?

4. Според мен причината за т.нар. РОБотизъм е в правилата на ПМЛ, която позволява на отборите от 20 нападателни прогнози, 16 да залагат на "1:1". Трябва да има ограничение най-много до 10.

Редактирано от tonzosjustice на 05.03.12 16:40.



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано05.03.12 18:01



МНОГО МЕ КЕФИ КОЛКО СИ ЖАЛЪК :)))))))))



Тема Re: кеф ми прайте, БОТОВЕнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано05.03.12 18:30



радвам се, че ти правим КЕФ, все пак за това играем :)

ОК е да имаш понякога равен и загуба, и най-добрите губят от време на време, 100% успеваемост не ни е била приоритет (така модерна напоследък дума).. иначе нали знаеш, историята се пише от победителите..

и не се впрягай толкова, да не си докараш някой инфаркт

-------------
КЗЛ


Тема Re: кеф ми прайте, БОТОВЕнови [re: Viper X]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано05.03.12 22:37



аууу, история щяли да пишат АХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХ


е сега вече ме развесели наистина

"История на ботирането" може би
ми пишети бе, пишети..вие сте си живите класици в областта

друг въпрос е кой ще я чете тази история, щото за интелигентния читател не вярвам да представялва особен интерес...това е все едно да си купиш книга, в която са използвани само 4-5 думи

толкова за вашата "История СлавяноБОТская" ..БОТОВЕ шибани



Тема Re: Баце,нови [re: tonzosjustice]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано05.03.12 22:44



копеленце ямболско

, много те молим, не ми обяснявай какво и как играят ботовете
за мен са ясни...резултата от мачовете срещу тях го доказва
не е трудно да влезеш в техния "софтуер" така да се изразя и да им разкриеш гениалната схема...
трудно е например да влеза в главите на 5 женки, щото пък над Ягите нямаме победа, схващаш ли къде е разликата ?

ботовете, копеленце, се класираха и записаха толкова много победи, защото бяха тотално подценявани ..от всички !
батко ти е достатъчно време в тази игра, за да й хваща тенденциите, преди да са се случили и ти казвам, че ред ботърз се класират само и защото никой не ги взима(ше) насериозно...един вид , промъкнаха се като тиха безшумна пръдна във впити в гъза дънки, по време на кинорпожекция на филма "Ботовете умират сами"..

не ми обяснявай ти на мене, пак казвам



Тема Re: Баце,нови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.03.12 23:16



Като петел си бе, направо скачаш



Кво толкова си им набрал. Виж си твоя отбор, виж себе си и после гледай другите.

Били сме ги подценявали....ами значи сме глупаци тогава, щото ни прекараха Вайпъра и компания. Кво толкова, не се ядосвай вярно ще си докараш някоя бръчка деаба



Тема Re: Баце,нови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.03.12 23:27



Копеле, ти мани ташака ама сега до края на сезона още поне 3-4 човека ше ги поздравят за класирането и ше напишат каква класа са ботовете






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.