Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 29.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Не остананови [re: Maндop]  
Автор Бaбa Йopra (минаващ)
Публикувано04.03.12 19:24



Айдееееее още един ма4 да излезе и ги биеммм :) мачкайте прилепиииии ....





Тема Тъйнови [re: Maндop]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано04.03.12 19:34



Правилно оставих Португалията, не може след толкова ботщини между тия два отбора ПАК да има такава - аз толкова 1:1/0:0 като между тия двата отбора не съм виждал откак играя в ПМЛ. Въпросът е могат ли лайнарите от Тотнъм един гол поне да вкарат ...




Тема Re: THE THRACIAN ORPHICS - СИНЯТА ЛАВИНАнови [re: Бaбa Йopra]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано04.03.12 19:37



за теб е бравото, не за мен, омазах нещата тая седмица сериозно с тия неизбити 1:1, с това, че нямах време да убедя алекс за разни мачове, абе изобщо...



Тема Дотук с нашите мачовенови [re: alessandron]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано04.03.12 19:37



няма такъв комизъм като Тотнъм - еврейска му работа ...




Тема Re: Дотук с нашите мачовенови [re: alessandron]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано04.03.12 19:40



говорихме си ако не помниш, споменах ти,че мача е чиста двойка


я да видим сега ...резила до момента е 0:3, а моите препоръки така като ги гледам, са за 1:3/2:2 и 2:3

и Рома ти споменах ,че няма как да бие ....и това 2;1 трябваше да е в обратна посока, ама нейсе
свърши сезона вече и ние само си говорим



Тема Re: Дотук с нашите мачовенови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано04.03.12 19:51



Баце, играй, не говори от резервната скамейка

Аз изрично съм написал на всички да се съобразят с твоите препоръки на всяко едно от дербитата - в Испания, в Италия, в Англия. Повече не знам какво да направя ...




Тема Победа - и с каква драма самонови [re: Maндop]  
Автор Shifter (познат)
Публикувано04.03.12 19:56



Сашо прави две прекрасни избивки и ни осигурява победата в този мач :) Оставащите минути на Манчо нямат значение вече, най-много да стане 3:2. Браво на всички :)



Тема Ето го и почетния гол на Тотнъмнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано04.03.12 19:57








Тема Re: NEW MERSEY RAZORS- EXTREME ZOMBIESнови [re: Maндop]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.03.12 20:00



Браво, изравнихме след може би единствената грешка на Тюлена, който ни даде ясната единичка - Атлетик - Реал С.


Бях уверен с пуснатите потоци, че ще бием на един от най-негостоприемните стадиони в ПМЛ и ще победим още един неудобен ни противник този сезон, но уви, Тюлена ни даде невъзможни мачове и избегна ловко множеството капани. Това е от тези мачове в които и да загубим можем да сме спокойни, че сме играли добре и че ако загубим то ще е защото противникът е бил по-добър.
Имахме дефакто само две реални атаки за гол, от които вкарахме един и ни избиха другия гол, това е отличен, смъртоносен коефициент на полезно действие в атака. А даже можехме да вкараме и на Кардиф - УХ, но домакините така и не успяха да вкарат почетен гол. О друга страна резачките имаха 3 реални атаки за гол и вкараха един с още един избит и може би пропуск на Барселона, горе-долу същото като нас, така че мисля хиксът ще е закономорен и справедлив.
Остава обаче една последна атака в мача, резачките имат Олборг - ФК Копенхаген 1:2 (1-1 е избито).





Тема Re: Дотук с нашите мачовенови [re: alessandron]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано04.03.12 20:01



ужааааааас


2:1 на Сарагоса и особено това 1:3 на Мангал можех да го хвана
пак късата клечка , еби му мамата

следващия кръг, кво.... ще излезна нападател и кораба-майка точно тогава ще ми спре сигнала..ай сиктир..кво е това наказание, не знам вече




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.