Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Автосалонът в Парижнови [re: Шишapkи]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано17.10.10 21:52



де да те знам де гледаш

Навсякъде - от автосалоните до улиците. Хубаво и ти да поглеждаш поне автосалоните. А тасм американското присъствие става все по-постно.

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Re: Автосалонът в Парижнови [re: Aлaдин]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано17.10.10 21:56



Статистика по улиците не водя, само гледам. И не ходя по автосалони.... Но който и официален сайт на американски авто-производител отвориш, ще видиш хибриди - те са и по улиците... Това, че ти не ги виждаш, не значи че ги няма....



Тема Айде, айденови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Analyser (пристрастен)
Публикувано18.10.10 01:49



Германия не се срамува да събира Форд Фокус и Фиеста, пък ти вдигаш гири.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема И за какъв им е на американците хибрид?нови [re: Aлaдин]  
Автор Analyser (пристрастен)
Публикувано18.10.10 02:06



Средната заплата в Канада е към 25 литра бензин за час работа (при днешни цени). Защо им трябва да си усложняват живота като купуват кола с два двигателя?

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Re: И за какъв им е на американците хибрид?нови [re: Analyser]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано18.10.10 03:41



Хубаво е да се знае колко струва, но е и хубаво да се знае колко се харчи. А в САЩ се харчи много бензин.



Тема тъжно е да видишнови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.10.10 03:54



как иначе мислещи и отворени хора, могат да бъдат коне с капаци, когато става дума за (пред)убежденията им.



Тема браво на жълтуритенови [re: Aлaдин]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.10.10 04:06



продават колите си по целия свят, а същевремменно

- европейците са убедени, че с изключение може би на (европейския) форд и джип американците правят боклуци.
- американците са убедени, че с изключение на германците, европейците правят трошки

според мене, нито американците могат да правят коли за в европа, нито европейците за в америка.

а жълтурчетатата правят и за едните и за другите и потриват ръчички.

п.п.
на мен лично американската идея за кола по ми допада, европейската ми напомня стария лаф "икономията е майка на мизерията".
за това и зелените да го духат.



Тема Re: Айде, айденови [re: Analyser]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (пристрастен)
Публикувано18.10.10 08:23



Ееееее, излагаш се!!! Наистина ли не знаеш, че немците са се съгласили и продължават да са съгласни да произвеждат Форд, за да не може никой да каже, че Опел е най-калпавата германска кола?



Криво да седим, право да съдим

Тема Реакцията ти ми е известнанови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Analyser (пристрастен)
Публикувано18.10.10 12:31



Ама просто за информация - най-популярната кола сред американските милионери е Форд. И то без да се смята Линкълна, който също е производство на фирмата.

Няма нужда да ми казваш, че са глупаци. За теб самия факт, че живеят в САЩ вече ги нарежда сред загубеняците, а който кара Форд е голтак.

You can get that idea of the rich guy in a fancy German car out of your head when you think of a millionaire: They actually drive a Ford, with the carmaker topping the millionaire preferred car list at 9.4 percent. Cadillacs run second on the millionaires’ favorite car list, and Lincolns third according to onmoneymaking.com. Car payments are an investment with little return, which is why someone looking to grow wealth avoids high-priced vehicles in favor of a more economical set of wheels.



"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.