Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: 1вата 4акранови [re: konopar]  
Автор Nefertum (Joy Jurney)
Публикувано17.01.05 19:57



1 За мноzинството хора е по естествено енергията да те4е към смъртта,ако раzбираме под смърт това което мноzинството хора раzбират

Zatova vaprosat mi e ti kakav tsvqt kofcheg si razbra?

2 Po-qsno ot tova nemoga da go kaja.



Тема Re: въпрос към някой който знаенови [re: eдин чoвek]  
АвторДPУГ ЧOBEK (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 10:50



Това са средства забранени от закона. ЛСД я тълкувай като заглавие на една от песните на Бийтълс. Това е разрешено от закона. Наркотиците носят само вреда.



Тема Re: 1вата 4акранови [re: Nefertum]  
Автор konopar ()
Публикувано19.01.05 16:50



Az исках да кажа 4е при пове4ето хора,енергията те4е надолу.
Ина4е смъртта това колко еприемлива смъртта zа мен май е zа друга тема.

Моето тълкувание на въпроса ти: тъй като това какъв е цвета на ков4ега съвсем не е от zна4ение, ти ме пита6 по тоzи на4ин zа да ми каже6 4е отделям много внимание на не6то което е маловажно(кое?,къде?). Поправи ме ако бъркам. Ина4е zелен цвят не би бил ло6 вариант.

По важното което ме интересува е zа6то смята6 така:
Ако можеш да отговориш на тези въпроси би означавало че поне част от съзнанието ти е продължила нагоре и изпълва с живот по-горните центрове. Ако нямаш нямаш ясен отговор. то значи все още го търсиш, на първото стъпало. Близките по-горни центрове

Духовното раzвитие zа мене е следствие или е равноzна4но на натрупване на енергия. За това питам zа енергия 4акри и такива не6та и се опитвам по то4но да раzбера как въzдейства марихуаната и дали пречи по някакъв на4ин на процеса. Знам 4е не6тата са индивидуални,но все пак трябва да има сходство.

Вероятно много от това което каzва6 е твоя интерпретация на не6тата ,а освен това може да не ми е толкова о4евидно колкото на тебе ,zа тва сори ако не zацепвам веднага. Аz придавам zна4ение това което пи6е6 и се опитвам да иzвлека полzа и поука, така 4е те слу6ам с интерес.



Тема Re: въпрос към някой който знаенови [re: ДPУГ ЧOBEK]  
Автор konopar ()
Публикувано19.01.05 17:54



Наркотиците носят само вреда.


Заради ли4ния ти опит с наркотиците ли си на това мнение, ако да раzкажи моля ти се zа тоzи опит.
Ако не е от ли4ния ти опит,то е със сигурност от ли4ния ти неопит с тях,т.е. някой в теб се опитва да zамести липсата на опит с твърдението 4е тоzи опит е беzполеzен и вреден.

Аz ли4но съм на мнение 4е от тях може да се иzвле4е голяма полzа, АКО СЕ ВНИМАВА. Тук е момент да се вметне това което каzва бай Nekros,4e e важно какво те кара да посегне6 към тях. Ако това са житейски проблеми, правилното ре6ение е 4овек да не бяга от тях с наркотиците,а да бяга от наркотиците ,да аналиzира по добре ситуацията и да се иzправи сре6ту проблемите



Тема Re: въпрос към някой който знаенови [re: eдин чoвek]  
Автормнo яcнo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 08:10



Сега ще светна пич Ошо е педал



Тема Re: въпрос към някой който знаенови [re: мнo яcнo]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано23.02.05 12:52



Радвам се,че присъствието ти в клубъ ни те забавлява,продължавай в същия дух.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.