Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: da podnovim malko diskusiikataнови [re: дyшицa]  
Автор konopar (непознат)
Публикувано02.12.04 14:21



Кой съседен клуб бе батенце.Кажи и веднага съм там,не ме карай да търся,това отнема време.А това може да се окаже фатално,токувиж умра духовно докато го намеря



Тема Re: Да я подновимнови [re: konopar]  
Автор Mиpo ()
Публикувано02.12.04 21:20



Интересно, къде видя в тази тема да съм те поучвал за пушенето? Би ли ми показал?

В предния си постинг просто те попитах има ли нещо друго ИЗВЪН пушенето, което да те интересува в живота? Все пак тук дискутираме най-различни неща, а ти проявяваш интерес САМО към него. Извини ме, че не съм пушиш и не мога да ти кажа нищо конкретно по темата.




Тема Re: da podnovim malko diskusiikataнови [re: konopar]  
Автордyшицa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 00:04



за духовната смърт - в клуб Окултизъм

при употреба на наркотици ти губиш защитата си. отворен си към астрала и от енергията ти започват да черпят всевъзможни същества от нисшия свят. това води до загуба на физическа енергия, както ще го забележиш в последствие. а по-важното е, че ставаш зависим енергийно от тях, както и психически. А това е още по-опасно, защото води до падение на съзнанието (въпреки усещанията ти по време на употреба, те са лъжовни) - най-ужасната смърт е смъртта на съзнанието - това е смъртта на душата.
Ужасна смърт, не ти го пожелавам. и затова винаги съм съжалявала тези, които употребяват наркотици, за да изпитват повече и по-върховни усещания и наслади. Това е пагубно. Знам го.



Тема Душице,нови [re: дyшицa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано03.12.04 01:32



Откъде ги знаеш тези неща?



Тема Re: da podnovim malko diskusiikataнови [re: konopar]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 10:59



ха ха за напушването - в клуб кастанеда :-))))))))
напушването като категоричен външен начин ( за задръстени) да им се покаже колко по-големи са и колко нецялостни са

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема Re: Душице,нови [re: Mиpo]  
Автордyшицa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 13:07



Като махленска клюкарка си. Ходиш след хората и питаш:

Откъде го знаеш това?
Кой ти го каза?
Я разкажи (сподели) подробности...



Тема Re: Душице,нови [re: дyшицa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано03.12.04 14:01



Забележи, че не те помолих да споделяш опитности, а да уточниш от къде знаеш горенаписаните от теб неща – някой ти ги е казал, чела си ги, мислила си ги, измислила си ги, сънувала ли си и т.н. Та? Все пак тук е дискусионен клуб и се допуска задаването на въпроси . А, ако това не ти харесва, просто си затвори очите.



Тема Re: da podnovim malko diskusiikataнови [re: дyшицa]  
Авторkonopar (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 16:12



dushice, az sum negativno nastroen kum drugite narkotici,ne biva da slaga6 marihuanata pod ob6t znamenatel s tqh,tq e ne6to malko po razli4no,osven tova q ima v bibliqta(az li4no ne sum 4el bibliqta ama po mnogo saitove ima citati)

ina4e redom s upotrebata i sum se zanimaval s meditaciq nqkolko godini,kato cqlo mi se e podobrilo sustoqnieto,ama ne znam dali v tova osven meditaciqta i marihuanata ima prust.Sega ne pu6a i ne use6tam zavisimost,a edno leko finno vle4enie ,kato kum 6okolada naprimer,i vsi4ko e ok,mersi 4e me preduprezhdavash ,6te pogledna v okultizma.

Malko iztre6teli mi izglezhdat tvoite prikazki oba4e, puk mozhe i da sa istina koi znae,mozhe prosto da ne ti razbiram simvolikata



Тема Re: Да я подновимнови [re: konopar]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.12.04 15:40



Да уточня и аз сега – не задавам въпросите за да поучвам някого (теб или горната душица), а за да РАЗБЕРА по-добре вашата гледната точка .

Ако някой ден Цялото ми даде знак да пуша марихуана, няма да забравя да ти споделя какво съм усетил.

Къде си видял това, че "тантристите използвали марихуана при сексуалните си практики"? Първо, не обичам такива обобщаващи изрази като "тантристите". Има КОНКРЕТНИ хора, така че посочи ми ги за да видим в какъв контекст са ги използвали. Но определено мога да ти дам доста примери на хора практикуващи тантра, които НЕ са използвали марихуана. Въобще, марихуаната, както и каквото и да е друго ВЪНШНО средство не е основно нещо в духовните практики. То може да е ПОМОЩНО такова в определени случаи и съответни хора (ти в случая) решават кога и доколко. И забележи, че такива помощни външни средства може да са не само марихуаната, но и всякакви мантри, практики и какво или още не.

А те питах какво друго си писал в клуба за да те опозная по-добре. Просто, защото навлизайки в Духа всичките неща са СВЪРЗАНИ. Няма изолирано пушена на марихунана, медитиране, ходене на кино или писане в интернета. Та, ако не възразяваш, кажи какво друго си писал тук и какви са ти другите интереси? И ако следната визуализация, че седим заедно приятелски и пушим, ти върши работа за това, приеми я.



Тема Xей ha!нови [re: ha!]  
Автор konopar (непознат)
Публикувано10.12.04 13:26



порових се малко в клуб Кастанеда,ама 3нае6 ли,това клуб4е хи4 не е малко.
кажи ми моля те как се ка3ва темата 3а напу6ването,"ха ха за напушването" да не би слу4айно това да е името?И горе долу колко е стара 4е дори и да и zнам името пак 6те има да се ровя,а нямам много време zа ровене





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.