Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 14.05.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: 1 година с Каптиватанови [re: DeathKnight]  
Авторbatkap (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:05



здравей, за парите колата е много хубава ,но до 50000лв, от тук на горе можеш да си купиш за 60000-70000лв. джип Започвам с проблемите лампичките на таблото светят когато им падне ,моята е черна вътре има сиви джаджи по таблото и вратите всичко е пласмаса и се поизтри доста Екстрите като халогени 800лв(каргоекспрес).150(аз) Камера за задно виждане с монитор 900лв.(К.Е.) 270(аз) ксенон китаиски 900лв,(карго експрес) напазара 300-400лв. Степенки 800лв. к.е. турция 80евро и мн. др. екстри Ето и някои цени на части които съм сменял накладки предни,задни530лв. феродов диск 490лв притескателен365лв маховик 1080лв -ОБщТО ТРуд 600лв ако изгори крушка на фаровете маха се целия фар проблем имах с лампичка за филтъра светва и губиш мощност след дълго търсене се оказа прекъснати кабели на педала общо взето това е ако има нещо друго питаи



Тема Re: 1 година с Каптиватанови [re: 4X4]  
Авторbatkap (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:12



за всичко си прав максимална скорост 190км,2,4 мотор разход извън,гр,15,5 гр.19-20



Тема Re: 1 година с Каптиватанови [re: batkap]  
Авторkery7O (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:33



Само да те питам ти с дизел ли си?И на колко километра е колата та си сменял задни накладки и съединител?А за цените на частите не говорим защото то в оф.сервизи с това те цакат докато е в гаранция колата ама това е друга тема,който го е страх от мечки не ходи в гората....айде с здраве.



Тема Re: 1 година с Каптиватанови [re: kery7O]  
Авторbatap (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:41



benzin 40000km smianata beshe prinuditelna zatanan v edna niva



Тема Re: 1 година с Каптивата [re: kery7O]  
Авторysata (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 00:21



Прочети по нагоре че БАТАР Е ПЪРВИЯ СОБСТВЕНИК НА КАПТИВА.А Дедо Трифон е един от трегерите КАПТИВИСТИ който много ме кефи защото е СУПЕР ОБЕКТИВЕН и още нещо тои търпи самокритика по колата си.



Тема Re: 1 година с Каптивата [re: batap]  
Авторkery7O (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 08:29



Нещо не мога да те разбера? бензинова 2.4 пък има лампа за филтъра?Затънал в кал добре изпушил си съединителя ок, ама задни накладки на 30000км извини ме,аз имам не една кола.И какво общо има маховика та си го сменял дори и демферите да с в него не мога да разбера.



Тема Re: 1 година с Каптивата [re: ysata]  
Авторkery7O (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 08:31



Уса ти каква кола караш????



Тема Re: 1 година с Каптивата [re: ДeдoTpифoн]  
Авторpirat (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 09:11



zdraveite na vsi4ki!napravih 8 meseca s captivata-2.0disel automat.Problema sas sveteshtite lampi4ki i pri men se poqvi oshte na 3-q den i tova beshe,sled tova nesa svetvali slava bogu,no vapriki tova otidoh do serviza-kazaha 4e nqma zapametena greshka i taka si ostana.Drugo,zna4i ako ima nqkoi s takav model neka spodeli:sled kato poteglq i tq si premine na vtora skorost,otpuskam leko gazta i vtozi moment se 4uva leko trakane ili/neznam to4no kak da go opredelq/,dali e normalno?Za dedo trifon-sled kato napravi6 tretiq red sedalki,probvai da sloji6 gredata zad tqh leko pod naklon,malko trudni4ko kakto vseki parvi pat,az pone tam i namerih mqsto.Kato cqlo sam dovolen,ima kakvo da sejelae...,no! Draznime shuma ot shoforskata vrata,po4va da se 4uva nqkakvo skarcane na plastmasite v kupeto,neznam pri vas kak e.Razhoda ne se e prominil za 15000km-i v toplo i studeno vreme si pokazva 11.7.S originalnite gumi mislq,4e se spravi dosta dobre na shqg i led.Osven ksenon ne sam promenql drugo,iska mi se da zatamnq staklata,no vse oshte ne sam siguren kade she gi napravqt ka4estveno,ako nqkoi ima ideq neka da kaje.E,zasega e tova,na vsi4ki lek i bezavarien pat!



Тема Re: 1 година с Каптивата [re: pirat]  
АвторOM (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 09:54



Пират, на дълъг път колко ти харчи? И аз съм със същата (още на 1100 км), показва към 10,6 при 120 км/ч и не пада по-долу.
Цифрите на градско са стряскащи, добре че ми пада поне ДДС-то от цената на горивото.
Къде смятате че нафтата е по-добра? Досега бензин зареждах на Лукойл или OMV, нафта - още само от Лукойл, че ми е до в къщи.



Тема Re: 1 година с Каптивата [re: batkap]  
Автор DeathKnight (undead)
Публикувано05.02.08 10:00



благодаря за мненията!
мисля, че са доста обективни. вътре колата наистина изглежда "евтина" - потвърждава се подозрението ми че бързо ще се захабят пластмасите вътре.
това за щората не ме притеснява особено, понеже няма да използвам 3тия ред седалки (вършат ми рабиота само заради ддс-то

)
разхода все пак си е обезпокоително висок, а за цените на частите изобщо не ми се говори (че те излизат по-скъпи от моите - JEEP CHEROKEE ).
колега ти къде успя да се "закопаеш" в нивата? и как стана - опита се да пробваш колата на оф-роуд или инцидент стана?
аз се замислих за новото чероки 2008, но цената там идва доста нагоре - 71000 и няма начин да се изтегли ддс. все пак си мисля че ще е по-добър избор... не знам

Днес е по-зле от вчера, но пък е много по-добре отколкото ще бъде утре...


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.