Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 20.04.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Ами зимните гуми?нови [re: nikirst]  
АвторEredis (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 19:12



Да попитам за зимните гуми. За Каптива 17 цола, какви гуми ползвате и какво препоръчвате? Ще съм много благодарен ако кажете и цени (приблизителни)!



Тема Re: Ами зимните гуми?нови [re: Eredis]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 08:13



Слагам Pirelli Scorpion Ice and Snow - 380 лв.

http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?tireMake=Pirelli&tireModel=Scorpion+Ice+%26+Snow



Тема Re: Ами зимните гуми?нови [re: cъpфиcт]  
Автор Eredis (непознат )
Публикувано25.10.07 09:43



Аз се колебая между комху и вредщайн винтрак 4 екстрийм. Като вредщайна идва с 15% по-скъп, но мисля че си струва, ще се радвам да чуя и вашето мнение.



Тема Re: Ами зимните гуми?нови [re: Eredis]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 13:29



Има роднина който е в този бизнес и му се доверявам изцяло. Сигурен съм че е проверил подробно какво има на пазара. Имаше оферти за Michelin и Goodyear, но бяха доста по- скъпи (около 100 лв за Michelin)
Kumho са малко по- евтини. Нямам впечатление за тази марка. Знам че повечето каптиви идват с такива летни гуми, но моята беше с Dunlop.
Познавам човек, на чиято каптива миналата зима са сложени същите Pirelli и е много доволен.

Аз ще мога да изкажа мнение през март



Този Vredestein има интересна (и нестандартна) шарка. Сигурно е добър.



Тема Re: Ами зимните гуми?нови [re: Eredis]  
Авторamilo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 08:36



аз съм с бриджстоун за около 350 лв бройката, цените варират от 280 до 600лв за гума зависи от марката.



Тема Re: Ами зимните гуми? [re: amilo]  
АвторLakeN (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 13:56



kumho - ne stavat. mnogo sa tvardi za zima....
Az s1m s 18'' Dunlop, mislq zimata da izkaram s tqx, osobeno ako e kato minalata godina, nqma da ima problemi



Тема Re: Ами зимните гуми? [re: Eredis]  
Автор tonyc (непознат)
Публикувано30.10.07 15:02



Ако някой има идея

може ли да се намерят отнякъде

4 бр стоманени джанти 17" за Каптивата

за зимата



Тема Глупава грешка [re: ДeдoTpифoн]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано30.10.07 17:52



Оказа се, че джипът ми си е 4х4. Знам, че звучи ужасно глупаво, но бях останал с такова впечатление, дори съм гледал отдолу и ми се стори, че няма разпределител отзад.
Вчера погледнах по-обстойно, ако има и други неориентирани глупаци като мен, да ги зарадвам: моделът LS си е 4х4, няма копче за блокиране на диференциала, но задните колела се включват автоматично, по преценка на компютъра - при боксуване на предните. Хубаво е, че го разбрах в навечерието на зимата :)



Тема Re: Ами зимните гуми? [re: tonyc]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 18:20



Аз си купих алуминиеви 17 " - 265 лв.
От Шевролет ми предложиха оригинални, но... 604 (!?) лв. бройката



Тема Re: Глупава грешка [re: ДeдoTpифoн]  
АвторEredis (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 09:49



Дeдo, какво стана с твоя проблем, оправиха ли го?

Наскоро разбрах, че можело да се ползва всеки един сервиз на Chevrolet, който е сертифициран (тези на дилърите), независимо от къде е купена колата. Гаранцията си важала и ремонта трябва да е безплатен навсякъде. Това ми обясни един от дилърите. Някой има ли впечатления?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.