Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 19.04.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: StoyanMar]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано09.08.07 04:38



Бе трябва да светне и над първия ред май.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: cъpфиcт]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано09.08.07 04:39



10х, ама много! Дано проработи! :)

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: ДeдoTpифoн]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано14.08.07 18:25



Наистина, проблемът със затварянето на задната врата се оказа в гумичките. Още веднъж благодаря за помощта!

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Chevrolet Captiva- изборнови [re: LakeN]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 19:10



Купих си и аз.Средно ниво, дизел,автомат. Имам вече 1600 км. Смятям ,че реално разхода е по-малък от това ,което показва таблото, защото го заредих до горе и реално излезе 8,5 а на таблото показваше 9,3 -извънградско.Подобна на тази кола е само Санта Фе ,но с моето оборудване щеше да ми е с 15 000 лв повече. Аз имам кожен салон в два цвята и разни външни хромчета тук-там. На типтроника не ме кефи,по-добре работи на автомат, и най- добре е на автопилот. Дано да не съм сбъркал с колата.



Тема Re: Chevrolet Captiva- изборнови [re: Bлaдo]  
АвторLakeN (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 09:50



v kraina smetka - V6

. sled okolo oshte 20 dena shtqla da doide...
bezavariini kilometri na vsi4ki captivi



Тема Re: Chevrolet Captiva- избор [re: LakeN]  
Авторлaмчo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 11:32



Здравейте,
от няколко дена подкарах и аз дългоочакваната колица (ЛТ медиум, дизел, с ръчни скорости). Доста съм доволна, не е ужасяващо голяма, както се притеснявах и дърпа страхотно! :) Дюзите на климатика са кофти наистина, но честно, най-неприятно ми е да сляза от колата, да видя, че прозореца е отворен и да трябва пак да се качвам, да давам на контакт и да го дигам ръчно. Някой да е намерил решение?

Имам и един въпрос, не знам дали е проблем - съединителя вибрира яко! Май ще трябва да се обадя да попитам дали е нормално това, но докато се наканя - някой има ли подобни впечатления?



Тема Re: Chevrolet Captiva- избор [re: LakeN]  
АвторHямaм (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 12:47



В Каптивата не слагат чип,доколкото знам само програмират компютъра. Примерно да минава на 5-та не на 2200 ,а на 2 000 оборота-нещо такова.



Тема Re: Chevrolet Captiva- избор [re: лaмчo]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 22:30



i as imam ot 10 dena kaptiva dizel .i pri men ambriawa vibrira a imam samo 1000 km,imislj 4e tova ne e normalno.....



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: tonyc]  
Автор chil (непознат )
Публикувано07.09.07 11:37



Karaite si kolite sus zdrave, no rezultatite na Euro NCAP sa krasnorechivi|:

Chevrolet Captiva - 31/36/17 t. http://www.euroncap.com/tests/chevrolet_captiva_2007/278.aspx

Nissan Qashqai - 37/40/18 t. http://www.euroncap.com/tests/nissan_qashqai_2007/290.aspx



Тема Re: ESP ABS 4x4 [re: nikirst]  
Автор chil (непознат )
Публикувано07.09.07 11:48



Karaite si kolite sus zdrave, no poneje niakoi beshe povdignal vuprosa za sravnenie na sigurnostta - rezultatite na Euro NCAP sa krasnorechivi|:

Chevrolet Captiva - 31/36/17 t. http://www.euroncap.com/tests/chevrolet_captiva_2007/278.aspx

Nissan Qashqai - 37/40/18 t. http://www.euroncap.com/tests/nissan_qashqai_2007/290.aspx




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.