Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 18.04.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Глупава грешканови [re: Eredis]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано31.10.07 10:49



Все едно съм изпратил писмо до дядо Коледа - всъщност той все пак щеше да ми отговори. От София Ауто вече два месеца не ми отговарят на писмото. От комисията за защита на потребителя ме пратиха към съда - те защищават частни лица, а колата е купена на фирма. Понеже колата си върви, аз не бързам. Гледам им сеира и придвижвам нещата.



Тема Re: Ами зимните гуми?нови [re: cъpфиcт]  
Автор tonyc (непознат)
Публикувано03.11.07 00:12



604 x 4 =





Тема Re: Ами зимните гуми?нови [re: tonyc]  
Автор zorro998 (непознат )
Публикувано04.11.07 11:38



сериозен харч

235/60/18 - GOODYEAR - ULTRAGRIP в Булвария има център за гуми - 505*4 в лева - колкото - толкова.

но поне не видях нещо по-различно - Vrederstein 480 лв. бройката, Мишелин над 550 за брой !?

затова избрах Гудиър.

Редактирано от zorro998 на 04.11.07 11:40.



Тема Въпроснови [re: zorro998]  
АвторLakeN (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 22:07



Аз да попитам, при автоматична скоростна кутия: - режим зима се влкючва само когато се потегля по хлазгав път и наклон, това зна4е ли, че този режим не се влияе от температурите????
и още нещо, при мене пуши само едният ауспух, а другата бурия си стои само.... и при вас ли е така???



Тема Re: Въпрос - winter бутоннови [re: LakeN]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 08:41



Не е обяснено в инструкцията какво точно прави бутона winter. Според мен симулира демултипликатор- колата ще потегля и движи на ниски обороти, потегля например на 3та предавка.
Не мога да си представя че този бутон има нещо общо с външната температура, така че дали вън е сняг или кал според мен е едно и също за колата.
Не съм ползвал бутона досега и впечатления как работи нямам.
Бих се радвал ако някой инженер или друг с по- задълбочени технически познания обясни какво точно прави тази електронна система.

Колкото до двата ауспуха мисля че и двата накрайника са изцапани. Не ми е хрумвало да проверя кой пуши и кой не, но ще го направя.



Тема Re: Въпрос [re: LakeN]  
АвторSpice Platinum (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 10:04



Едното ми мъдо е по-голямо от другото, но като цяло-вървя!



Тема Re: Въпрос [re: LakeN]  
Авторralin (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 12:49



Zdraveite kolegi

Da kaja i az edno drugo po vaprosa s Captiva-ta.

Dnes napravi edna godina 33000km.
disel 2.0 aut., ot Generous auto montiraha chip i smeniha software na 7500km. hp 185+ dinamikata se podobri chuvstvitelno. S xenon farove vidimostta e perfektna.
Razhoda na gorivo e mnogo otnositelen. Kogato karam az i jena mi razlikite sa chuvstvitelni nezavisimo che gore dolu karame s ednakva skorost, koeto znachi che mnogo zavisi ot stila na karane. ta za razhod v BG izvangradsko 130-140 ot 7.2 - 8.5 160 - 8-9.5 gradsko /Sofia/ 12- 17/ kato visokite stoinosti sa moe postijenie :).osven vsi4ko drugo i roll-bar-ite narushavat malko aerdinamikata i vdigat razhoda mi no pyk parkiram dobre :) hehe
tri pati sam bil izvan BG i razhoda padna sredno s okolo litar i polovina. V Greece s Eko kinitron izminah 910km s 60 litra!!! Taka che pravete si izvodite za nashata nafta.
v serbia i hungary otnovo po dobri stoinosti.
Dosega nikakyv drug problem sam nqmal osven dvete razbivaniq na stykla no ot GA gi montirat sashtiqt den.
Maslo smenih na 7000km posle na 22000/zashtoto zabravih no nqmashe nikakyv problem/ i sega na 30000.
minalata zima se dyrjeshe perfektno v snega/makar che beshe malko dosta q pokarah v rodopite/. Tova koeto me drazni sa drebolii i ne si struva da za tazi cena dori da se spomenavat. karam s pirelli scorpion perfektni sa za nashite usloviq. i posledno minaliqt mesec se okopah na plaja moje da prikacha nqkoq snimka da vidite kak izglejda.



Тема Re: Ксенонови фарове [re: ralin]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 12:49



Звучиш много оптимистично, че за една година юркане и 30 000 км нямаш проблеми. Дано с всички да е така.

Моля обясни какви ксенонови фарове си сложил.



Тема Re: Ксенонови фарове [re: cъpфиcт]  
Автор Eredis (непознат )
Публикувано04.12.07 00:35



Да, това с ксеноновите фарове и мен ме интересува. Защото има доста разнообразни като цена и качество решения



Тема Re: Ксенонови фарове [re: Eredis]  
Авторralin (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 12:58



за фаровете: сложиха ми ги от Дженеръс Ауто още като я купих. бош за 1300лв комплекта. сега има и доста по евтини. шурея ми си взе китайски за 200лв. и засега два три месеца казва че няма проблем. а иначе наистина никакъв особен проблем не съм имал с колата. веднъж зареждах Шел и ми светнаха лампичките изчистиха компютъра и никога не си позволявам да зареждам с тяхно гориво. И мен ме дразни подсветката на радиото и полуавтоматичното стъкло ама кво да се прави такава е ситуацията. за разхода не се притеснявайте :) това е положението в момента пак съм 15-17 на градско, но пък туарега в момента минава 22-23. на жена ми Поло-то гълта 11-12 градско а уж трябва да е 7.5-8.
друго не се сещам , ако някой има въпроси моля, ще съм на линия




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.