Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 19.04.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: ДeдoTpифoн]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 22:30



в края на тази седмица и аз ще стана един от вас. Нямам търпение вече и аз да се кача на такава кола :)



Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: Alex]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 12:32



privet kaptivisti...dneska poluchix i az mojt lt medium dizel .kolata e super za tij pari.nemi xaresva samo kogato j karam po paveta..roluchavase neprijten wum v kupeto ot gumite .njkoi da mi kaze kolko atmosveri trjbva da sa napompani.i dali moze da se ostrani wuma s po tanki gumi.



Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: ДeдoTpифoн]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 16:30



zdr.
da, dedo trifone i pri men se okaza bagajnika. i az kato nenormalen blyskah udrqh, nakraq jenata vika :"abe idiot hodi blysni bagajnika!...." i verno beshe ot bagajnika....cool

vsichko e jestoko no znaete li s koe "she bereme qdove"?
zimata nali e zadyljitelno karaneto s farove, a kato zapalish farovete svetlinata na radioto otslabva i na dnevna svetlina nishto ne se kiori.... no tova sa beli kahyri

keep captivating



Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: nikirst]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано31.07.07 16:44



Всъщност радиото денем свети по-ярко, а вечер, когато светнеш фаровете, се изравнява със светлината на другите уреди.
Нали разбра откъде се настройва яркостта на уредите: натискаш копчето за регулиране височината на фаровете и то излиза напред, като го завъртиш се променя яркостта.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: ДeдoTpифoн]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 17:03



az mislq che svetlinata se promenq samo na oborotomera i kilometraja, ne i na centralnata konzola...ama moje i da ne sym vidql hubavo....oshte sym prevyzbuden:)


a nqkyde tuk prochetoh negativni otzivi za tova,che kolata e koreiska...... tova veche mi e treta koreiska kola koqto kupuvam chisto nova. daewoo- ta -lanos i espero, veche sa na po 100hil i vyrvqt kato chisto novi, i nikoga ne sa me ostavqli, a im prilagahme brutalnata eksploataciq:)



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: nikirst]  
Автор StoyanMar (непознат )
Публикувано01.08.07 15:14



Дисплея на радиото също потъмнява при включване на фаровете, така и трябва да бъде, но ми се струва, че по принцип е почти двойно по-тъмен (както писах и по-горе) от всички останали дисплеи в купето. И при вас ли е така?

Моя багажник също се нуждае от малко засилка при затваряне, иначе лампата за отворен багажник свети. Но не се налага да вандалствам, просто малко по-силно отколкото при другите врати.

Имам и още един въпрос - в началото не обърнах внимание, но сега ми прави впечатление, че при отворена врата светват лампите над втория и третия ред седалки, но над първия ред не светва. Иначе, като натисна копчето си свети. При вас как е?

Иначе, врътнахме вече 3,000 км за има-няма две седмици. Пушка-возило! Реже ламарина, както казваме по нашия край... Лапка средно десетка на смесен цикъл. Щяло да падне към 5-7 кил.км. пробег.

Редактирано от StoyanMar на 01.08.07 15:16.



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: StoyanMar]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 09:12



Zdr,
naistina displeq e po-tymen ot neobhodimoto, bagajnika go izvandalstvah samo pyrviq pyt sega si se ztvarq s edin pryst, a zadnite dve lampi svetvat samo kogato e tymno i se otvori nqkoq ot zadnite vrati i e natisnato kopcheto pri kalyfa za ochila, inache svetqt postoqnno ako ne e natisnato kopcheto............. obache pyk nqma opciq kato otvorish 6efiorskata vrata, lampata v kupeto sama da svetne, trqbva ti da q cykash......nali?



Тема ESP ABS 4x4 [re: ДeдoTpифoн]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано06.08.07 08:56



Здравейте

Както се разбира от упътването на колата ESP и 4X4 са системи които се включват on demand, т.е. когато колата прецени че се налага.

Според вас ако колата включи някоя система това ще бъде ли сигнализирано чрез лампа по таблото или звуков сигнал ?



Тема Re: ESP ABS 4x4 [re: cъpфиcт]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано06.08.07 09:52



sdr,
ne svetvat lam,i, ako svetne lampa znachi neshto ne raboti.....pri po ekstremna situacia, primerno pri spirane se chuvstva vibraciq i shum ot spirachkite, koeto v knijkata pishe che e normalno



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: nikirst]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано06.08.07 13:30



От вътрешната страна на вратата на багажника има 2 гумени стопера. Навийте ги малко по посока на часовниковата стрелка за да се "приберат". Багажника ще се затваря по лесно и контакта ще е по добър (т.е. няма да свети лампата)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.