Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 20.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Штјах да кажа радвам сенови [re: SashetoBE]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано18.06.18 12:14



Не, това на клипа са Заев и Захариева....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Леко забавјаненови [re: SashetoBE]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано18.06.18 12:18



В отговор на:

[...]
Мантрите за обединување на “етническа Македонија“ ште намалеат.
[...]



Да, и ще започнат мантрите за обединување на Северна и Южна Македония.

То бива-бива, ама чак такава хурка не очаквах.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Аз ако съм на Сашето...нови [re: Shtrkot]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.06.18 14:20



банкет ще дам


Спасиха го идентитетот.



Тема Е не савсемнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано18.06.18 14:23



само казах че пропадането ште се забави.



Тема Ми остана мерака занови [re: Darkages]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано18.06.18 14:38



“НОВА“ штеше да е много подобре, НОВА МАКЕДОНИЈА, моштно звучи, а и Борисов штеше да е доволен.



Тема Re: Е не савсемнови [re: SashetoBE]  
Автор kuduger-96506 ((Котроманичев))
Публикувано18.06.18 14:39



Не съм сигурен, че разбирам чувството ви за самоунищожение? Какво имам предвид! Познавам възрастен македонец (но не много, защото ако бе наистина стар, щеше друго яче да мисли), който работеше по гръцко. Имахме достатъчно време за разговори, даже се случи да апнем и пийнем заедно. Та той на мой въпрос, ако се случи най-лошото с Македония и требе на некъде да се спасяват, какво лично би предпочел, ми каза без съмнение Гърция. Дали защото беше работил там и опознал гърците или заради някакви съседски погранични сантименти (нали Гевгели е погранично), но ме изненада. Мисля, че не знаеше много за българите и България, а само най-лошото от юго пропагандата. Сигурен съм, че и не знаеше колко много македонци е приютила България в миналото при критични обстоятелства и колко много люде от македонско са били по върховете на българската държава.



Тема Re: Е не савсемнови [re: kuduger-96506]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.06.18 14:46



Не можеш да ги разчувстваш, приятелю. Не им дреме. Вече много от тях знаят тези неща. И пак са анти-българи в кръвта си.

Аз затова казвам да сложим точка на братските илюзии и да поставим условия: ако искате в ЕС, приемете това и това - ваше право е след 1944 г да се наричате и чувствате както искате, но не крадате и експлоатирайте българското историческо наследство. Щом искате да е общо, признайте, че сте били някога българи.

Редактирано от goga на 18.06.18 14:46.



Тема Re: Ми остана мерака занови [re: SashetoBE]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.06.18 14:50



+1. И не само Борисов, така би било най - добре за всички.



Тема Re: Ми остана мерака занови [re: tuzlija-179435]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.06.18 14:54



+1
С уточнението, че сте нова нация от 40-те години на 20-ти век.



Тема Е ако беше избрано иметонови [re: goga]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано18.06.18 14:58



НОВА, самото по себе се намекваше и без уточнение. На Грците повеќе им одговараше територијално да не сместат и ограничат а на Балгарите временски.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.