Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 13.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано18.03.18 21:54



Република Македония е малка държава.

Както споменах в друга тема, Бойко Борисов успешно управлява Република България от 2008-ма година насам с изключително ефективни комунистически методи, които е научил от Тодор Живков. Това е човек, който не си поплюва и заедно с другите мафиоти и крупни престъпници, които управляват Република България почти от 1989-та до ден днешен — Ахмед Доган и протежето му Делян Пеевски и др., които са му приятели, така ще узурпират македонските политически живот, медии и бизнес, че шиптърите изобщо няма да има какво да му предложат, че да ги бръсне за слива изобщо.

В Република България е яка диктатура по модел от НРБ, която при настоящата ситуация ще се пренесе в Република Македония с пълна сила, без изобщо да пита.

Ако не ми вярваш за това, мога да го обясня надълго и нашироко. От 18-годишен гледам Парламентарен контрол по БНТ и досега откакто имам право да гласувам, съм гласувал на абсолютно всички избори — за евродепутати, кметове, президенти, балотажи — всичко. Картинката в българската политика ми е ясна доста добре.

--------------------
[...] напоявано с трева масло, горещи кучета [...]

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 18.03.18 21:56.



Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: JovanDamaskin]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.03.18 22:05



Йованчо, вие му мислете.

За нас кахъри нямай. Тоя държава я има от поне 1300 години, ще я има поне още толкова. За вас не съм толкова уверен.



Редактирано от goga на 18.03.18 22:05.



Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: goga]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано18.03.18 22:29



няма смисъл да се впускаме в подробности. Всяка държава си има и прекъсвания. Българската също както и македонската...


България я мисля косвено, защото съдбата не и е много по-различна от македонската. Същите дезинтеграционни вируси са заложени и във Македония и във България.

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано18.03.18 22:32



...така ще узурпират македонските политически живот, медии и бизнес, че шиптърите изобщо няма да има какво да му предложат, че да ги бръсне за слива изобщо.

Наистина ли смяташ, че някой български мафиот ще вземе да си хвърля парите по Македония ? Видяхме какво стана от Фени... (иначе за останалото си 100 % прав)

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: JovanDamaskin]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.03.18 22:40



Не е въпросът в държавата, а в традицията, в гена, в историята.

Щом нещо е продължило 1300 години, значи не е толкова нефелно, колкото на теб ти се иска да е.

Докато при вас е друга историята: имате едни максимум 70-80 години самостоятелна история, но и те са кухи, защото, вместо да си градите истинската собствена идентичност, лъжехте, нагласяхте и крадяхте от чуждите идентичности. Затова сега македонскита нация, доколкото я има, е в колапс: тя се гради на нефелни, лъжовни основи, затова и няма притегателна, събирателна сила, за да оживее като самостоен обществен организъм. Отвън - много паметници, големи приказки и закани, отвътре - червив плод, маса хора, без общи интереси, идентичности и мечти. Тая нация няма как да я бъде. Помни ми думата. Затова в Австралия има повече макета, отколкото в самата Македония.

На вас максимумът ви би бил да станете нещо като измислената "белгийска нация" - който е бил там, знае за какво говоря - ментално извращение във всеки един аспект на ента степен. В такава общност властват чуждите арабески и педофилите.

Редактирано от goga на 18.03.18 22:43.



Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: goga]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано18.03.18 22:44



ако изчезне Македония, няма да я има и България помни ми и ти думата...(нали от един корен сме.)
Така че не пожелавай на съседа си, това което не си пожелаваш себе си.

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: JovanDamaskin]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.03.18 22:46



Нищо не пожелавам. Просто ти казвам неприятната истина.



Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: goga]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано18.03.18 22:50



истината е, че ако се продължва във настоящата посока загиваме и ние и вие....
(ако те кефи може да сложим и сърбите във кюпа)



Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Ех да беше само това...нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано18.03.18 22:59



....а не си "up tо date". Аз имам и по-другa картa...





Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Редактирано от JovanDamaskin на 18.03.18 23:01.



Тема Re: Друже, какав конфлитк ?нови [re: JovanDamaskin]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.03.18 23:04



Българите в Македония няма от какво да се притесняват. Зад тях стои хилядолетен държавно-творчески и духовен организъм, който в момента е част от двата най-мощни западни съюза - НАТО и ЕС. Засега Западът е все още символ на прогреса и напредъка. Българският паспорт е в топ 10 на най-уважаваните в света. Това са реалностите.

Виж, македонците с анти-български и антички идентичности наистина има от какво да се притесняват, защото цялата им идеологическа кула, на която градят държавата си през последните 25-26 години, се срива. И ако в началото албанците бяха послушковци, готови да ви козируват срещу малко права, днес те ви се смеят в лицето.

С албанците ние вражда нямаме, докато не решат да присъединяват изконни български територии. Но тъй като вие казвате, че не сте българи, не виждам защо трябва да се навираме между шамарите заради такива като вас. С шиптърите се разбираме прекрасно: признаха българското малцинство в Албания, сега ще признаят това в Косово. Те самите казват: ние не сме против българите в Македония, а срещу юго-македонистите и античките тикви.

А сърбите - да ви оправят по братски. Гледам Вучич е решил да се включи във всяко сръбско семейство, щото не ставали достатъчно деца. Невероятен дебил.

Редактирано от goga на 18.03.18 23:08.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.