Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 28.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: За спирането на един поводнови [re: Mystic_River]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано10.10.09 15:57



Знам, че нямаш за цел! Ти си много толерантна. Да опознаеш животното и като личност - ето това имах предвид. Много хора считат, че животните от един вид са едни и същи. Не мога да си го обясня по друг начин, освен, че не са общували с тях достатъчно. Естествено говорим за животни като кон, куче , котка и т.н. А какво ще кажете за прасетата? На мен са ми любими, но не за ядене

те са сърцати и умни животни. И всъщност докато са малки много ми приличат на набити и енергични кучета. Мечтая да си гледам прасе за цял живот, но няма да е скоро - първо трябва да сменя местообитанието си! Казват, че са много умни също, но хората нямат навика да гледат на прасето като на личност. Знам отлично, че това, което написах звучи смешно, но и смехът е нещо полезно (това уточнение е за съфорумците, които също обичат прасетата, но (и) под форма на цвърчащи пържолки).



Тема Re: За спирането на един поводнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано10.10.09 16:02



А, това с чехлите ме убива! Страхотно е - да бе от интонацията

Много са забавни.



Тема Re: За спирането на един поводнови [re: koнчeмилo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.10.09 22:36



И аз това казвам - от интонацията ще да е ! Интересно тогава, защо на сиамеца ако го питам дали иска разходка, с тона, с който го питам за храна, не му пука ?

Може би просто защото той тази дума пе я знае - нали него не го разхождам на повод !



Тема Re: За спирането на един поводнови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.10.09 22:37



Хе - хе, не съм го чувала това ! Абе и да точно не е на първо - със сигурност щеше да е някъде сред първите места !





Тема Re: За спирането на един поводнови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.10.09 22:49



Определено е много важно дали живтното, с което общуваш, е хищник или жертва...





Тема Re: За спирането на един поводнови [re: koнчeмилo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.10.09 22:53



Като каза за личности...Специално при конете много ми се е искало да имам един "сборен" кон - сбор от характерите на няколко коня...Ако бяха еднакви, просто яхваш следващия - и той ще е същия !


А за прасе и аз съм мечтала, ама в града не става...Дори да си го държиш чистичко, все ще се намери някой кръв съсед...
Впрочем, да си призная, и аз ги харесвам и печени, какво да направя, не съм вегетарианка - и е едно от малкото животни, които ям...Но ако трябва аз да го заколя, за да го ям, пък не дай боже и да съм го гледала аз, просто ще си остана гладна !



Тема Re: За спирането на един поводнови [re: koнчeмилo]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано12.10.09 10:13



Мдаа, в някои страни си ги гледат като домашни любимци, прасетата...Сигурно и те си имат своите качества, но кой да ги оцени - като се има предвид масовото им предназначение у нас...Но какво пък - всеки има право да харесва каквито си иска животни - хората гледат змии и тарантули за домашни любимци, че какво остава за едно прасенце. Не ми изглежда странно по никой начин.
Междудругото, аз не съм по пържолките също...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.