Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 14.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: В подкрепа на автохтонната теза!нови [re: dervish]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано10.09.05 01:25



+ Ти си гениЯленъ Дървишъ! Просто нЕмамъ думи................



Тема Re: В подкрепа на автохтонната теза!нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор komitaМодератор (ледоразбивач)
Публикувано10.09.05 09:58



Ако още веднъж повдигнеш тема, без да си написал нищо стойностно в отговора си, ще получиш бан!

ВМРО не обръща своите погледи ни на запад, ни на изток, ни другаде!


Тема Re: В подкрепа на автохтонната теза!нови [re: komita]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано10.09.05 10:15



+ Стойностното за мене, не струва нищо за тебе!?
+ Не съ рого непредъ бе Комита, така ли агитирашъ за подкрепа на ВМРО?
+ Оня денъ се видехъ съ Ватевъ предъ НС, каза да му се обадимъ, за да пиеме по РАкия. Ще му кажа да се застъпи за мене, предъ тебе!
+ А на този Дървишъ, му кажи да пише на Кирилица - чакъ сега се наехъ, да му чета латинобуламача!



Тема Re: В подкрепа на автохтонната теза!нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор komitaМодератор (ледоразбивач)
Публикувано10.09.05 10:29



Казвал съм го и пак ще го кажа, писането и действията ми в този клуб, нямат нищо общо с Организацията в която членувам! Още повече че малко хора там знаят че пиша тук!

ВМРО не обръща своите погледи ни на запад, ни на изток, ни другаде!


Тема Re: Сведение от Никибарс!нови [re: komita]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано16.09.05 14:19



+ Би ли закачилъ темата отново, моля!



Тема Re: Автохтонната теза.нови [re: Koмap]  
Автор komitaМодератор (баш)
Публикувано22.09.05 23:45



"Академик Державин (1946 г.) смята, че етногенезиса на българския народ достига с корените си далечното доиндо-европейско минало заедно с шумерите, иберите и италиките и, че "българите са българи, а не турци, не татари , не фини, не хуни, не чуваши, не славяни, а по своя произход те принадлежат към най-древните доиндоевропейски народи". До тези заключения той достига на базата на палеолингвинистичен анализ.

(Державин Н.С., 1946 - "История на българия" - т.1 Произход на българският народ и образуване на първата българска държава на балканския полуостров.)

Бог прощава, ВМРО не!


Тема Re: Автохтонната теза.нови [re: komita]  
Автор джинrиби (член)
Публикувано24.09.05 16:41



Аз съм напълно съгласен с академик Державин, обаче тук се касае за ПРА - българите, а не за днешните българи.От тях ни е останало името и 10% кръв, което е добре.



Тема Re: Автохтонната теза.нови [re: джинrиби]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано24.09.05 18:13



Джингиби, ПРАбългари няма, а има българи. Така наречените "траки" са българи.



Тема Re: Автохтонната теза.нови [re: Ziezi]  
Автор Caбaзий (сабасианец)
Публикувано24.09.05 19:39



Преди да се правиш на смешен за болшинството, на умен и честен за малцина ,и на продажен хитрец на още по-малкото параноясали твои събратя "родолюбци" погледни това:

Елтимир

"Така нареченият Зиези е враг на българите. Неговата цел е да ни обезоръжи пред еврейските планове за унищожение на България и превръщането й в еврейска държава. Засега България престава да бъде държава на българите, а после ще се превърне и в държава без българи. Зиези е един от проводниците на тези планове.
Вредно е да изпускате от погледа си цялостната картина. Когато изучавате миналото, стремете се да го свържете с днешния ден и с идващото бъдеще. Иначе изучаването ще е безцелно. Напразно пилеене на сили"




Сори, Зиези, но когато ти правим забележки теб не ти увира главата. Айде раберете кой е по българин, пък после се правете на пророци

VITA BREVIS ARS LONGA

Тема Re: Автохтонната теза.нови [re: Caбaзий]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано24.09.05 20:56



Сабазий, аз си мисля, че те познавам. Може и да греша. Но Ако си този, за който те мисля, струва ми се, че ти можеш да кажеш какъв съм, защото и ти ме познаваш.

Ще напиша фамилията ти с точки, кажи ако съм на верен път, ако греша, забрави.

Д...В




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.