Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 25.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: спасибонови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор komitaМодератор (баш)
Публикувано27.09.05 21:07



Аз за Ангел Грънчаров съм чувал че е ха-хо.

Бог прощава, ВМРО не!


Тема Re: спасибонови [re: komita]  
Автор Aнreл Гpънчapoв-Eлтимиp (Колобър)
Публикувано27.09.05 21:18



Какво се съмняваш? Че този на снимката съм аз ли? Да аз съм, но откъде у един псевдопатриот като теб толкова акъл,че да се позаинтересуваш малко от хората, които си дадоха живота и здравето за България?!

Не е тук мястото да спорим на политически теми и като за начало бих ти предложил да разгледаш сайта ми:





Тема Re: Автохтонната теза.нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано27.09.05 21:22



Мислех че е Детев, ама явно не е...



Тема Re: спасибонови [re: Aнreл Гpънчapoв-Eлти]  
Автор komitaМодератор (баш)
Публикувано27.09.05 21:24



Защо в предишния ти постинг, думичката в скобичките след името ти е мангал?
Това първо, второ кой е псевдопатриот и кой не не го решаваш ти. Трето сайта ти съм го разглеждал и смятам че е параноично-комплексарска творба. За теб съжалявам ако си страдал от комунистите, но времената на такива като теб отминаха безвъзвратно.
Със здраве.

Бог прощава, ВМРО не!


Тема Re: спасибонови [re: Rex Mysorum]  
Автор Aнreл Гpънчapoв-Eлтимиp (Колобър)
Публикувано27.09.05 21:35



Не се прави,че не разбираш!! Славянин не е толкова външния вид , колкото духа. А що се отнася до този Сабазий-той си е точно такъв- слуга, роб=СКЛАВ на ДС.
И ако Зиези е хитрец и получава пари за да води антибълагрска кампания, то тоя е пълен глупак и не се усеща ,че го използват. Но това хич не го оневинява, копелето му мръсно!!



Тема Re: спасибонови [re: Aнreл Гpънчapoв-Eлти]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано27.09.05 21:41



+ Съ тоя турски паспортъ кого ще убедишъ? Марулина какъ е?



Тема Re: спасибонови [re: Aнreл Гpънчapoв-Eлти]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано27.09.05 21:58



Съмнявам се че си Елтимир, но ако си, искам да докажеш думите си, че получавам пари за да водя антибългарска кампания.

Ако не го сториш, ти си обикновен долен и мръсен клеветник , и вече си никой за мен. Не забравяй, че наред с крадците и убийците, Крум е наказвал най-строго именно клеветниците!

Имах добро мнение за теб, защото Емил Коларов преди време ми е споменавал за патриотизма ти. Но родолюбието не е статукво, то се отвоюва ежеминутно, и то не с хули и клевети спрямо другите.



Тема Наистина не разбирам, защотонови [re: Aнreл Гpънчapoв-Eлти]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано27.09.05 22:03



под "славянин" разбирам човек, който говори език от славянската група езици и нищо друго. Терминът славянин за мен няма нито исторически, нито културен пълнеж, да не говорим за расов.
Между историческите склави* и ДС стоят много векове. Провери, ако не вярваш на мен - хитреца (понеже си падам малко зиезист) или глупака, ако предпочиташ (понеже не получавам пари като Зиези и съответно сигурно не се усещам как ме използват).

Ще посочиш ли по какъв начин Зиези води антибългарска кампания? Помогни на мен, заблудения, да прозра как крайната пробългарска позиция на Зиези, граничеща на моменти с откровен шовинизъм, е антибългарска кампания? Докато не го сториш, ще приемам, че пишеш клеветнически доноси, досущ в духа на "склавите" на ДС.
---
* историческите склави(ни) са славяни (да се разбира славяноезични), но не всички славяноезични задължително са потомци на някогашните склави/гети. Езици, които днес биха могли да се причислят към слав. група езици, са говорили много племена, живели източно, западно, северно и южно от гетите/склавите.



Тема Re: Мистерията е разбулена!нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (баш)
Публикувано27.09.05 22:26



Зад никнеймът Ангел Грънчаров-Елтимир не стои истинският притежател на това име. За което аз, а моля и другите да поднесат извинения към истинският притежател на това име. Зад използваният тук никнейм Ангел Грънчаров-Елтимир, стои нашият стар познайник Сабазий, от който не съм очаквал подобни действия. Явно съществува някаква вражда между Сабазий и Елтимир, която Сабазий е решил да пренесе тук в клуба, забърквайки и Зиези, като Ангел Грънчаров-Елтимир, надали подозира че името му се използва в този клуб. Поради тази причина наложих БАН на никовете Сабазий и Ангел Грънчаров-Елтимир. Отново поднасям извиненията си към истинското лице Ангел Грънчаров-Елтимир, макар да се съмнявам че чете в този форум.
Темата ще бъде почистена утре, след като архивирам постингите които ще изтрия.
Благодаря за разбирането.

Бог прощава, ВМРО не!


Тема Re: Наистина не разбирам, защотонови [re: Rex Mysorum]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано01.10.05 13:09



+ Днешни-те Горни и Долни СЛОВЕНИ, явно са дали поводъ на средновековни и антични автори да пишатъ за СЛОВЕНИ/СЛОВИНИ. И понеже са били МИРОЛЮБИВИ поради ВЕ+РА-та си и поради това са ги заробвали, ги наричали и СКЛАВЕНИ.
+ Като се има предъ видъ близост-та на тогавашния Словенски, съ Латинския, нищо чудно : СЛОВЕНИ=СКЛАВЕНИ. СКЛАВЕНИ/СКЛОНЕНИ, споредъ РИ. ДУ.АЛА за заробване - ПРОЛАЗВАНЕ подъ иго-то!
+ Също САЛВЕ/СЛАВА - въ смисълъ поздравявани-ятъ е СЛАВЕНЪ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.