Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 14.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Всъщностнови [re: Petkana_Divata]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано05.12.10 15:43



Дон Цеци не е от сиганския етнос - бил е осиновен от сигани.


Какъв провал ... ай ай, сега срам ли те е от себе си?



Тема Викашнови [re: Bиливap]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано05.12.10 15:45



сиганските СВАТБИ са мираж някакъв, понеже не се женели...





Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.12.10 18:05



"Викам" на 12-годишна възраст не сключват граждански брак. Ти какво "викаш"? Че сключват?

Do what works or do what's right?


Тема Re: Всъщностнови [re: jamie]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.12.10 18:17





Що да ме е срам от себе си пък? Да не съм брала аз джилезуту? Или пък дъщеря ми?
Дон Цеци по етнос може и да не е циганин, но по манталитет си е чист мангал. Освен това, доколкото помня, не коментирахме него, а деянията на класния му син, да уточня, по етнос джуреевец.



Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.12.10 22:18



За да се логва от твоя компютър, ТИ си му дала пароли, разрешения и акаунти, което е адски идиотско и за което съм сигурна, че вече си чукаш главата в комина.



ИТ, който се уважава, не използва такива номера, позволявам ти да питаш Киро, ако на мен не вЕрваш.


Аз съм го правила, но с познавателни цели (което също не ми е извинение). И не съм мамила хора, а съм го правила на моя глава. Разбира се, било е преди години. Сега интересите ми са други и това не ме интересува.


Химбиир, става ми жал за тебе. Толкова ли не намери свестен мъж еба си в цела Европа, та налетя на тоя боклук и измет???


Божке, ти усещаш ли се как забатачваш живота си, жено?????


Но....ще си замълча, а ти си бий главата. Няма да проумееш, преди да те цапне самата истина между очите. Дотогава, когато някой ти го казва отстрани, ти ще взимаш бойна поза. Аз с теб няма да се карам, само ще ти гледам сеира, наречен Джейми, и разпърдяните му ИТ скиллс, дето не може да ги продаде на никой, та затова работи нещо друго.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.12.10 22:28



ТИ си му дала пароли, разрешения и акаунти, което е адски идиотско и за което съм сигурна, че вече си чукаш главата в комина.

Много мило за това че се притесняваш за мои пароли


Но не си разбрала. Той се логва с негови пароли. Все пак не аз работя за ХХХ ХХХХ Булгериа


За мъжете пак ти казвам- каквото посееш, това жънеш. Аз лично имам много по-малко стрес с български мъже, защото са по-гъвкави.

Ти като българска жена сигурно имаш също по-малко търкания с британците, защото си по-гъвкава. ( колкото и много културни различия да имате)

Но май все още не си се запознала отблизо с британките и затова не знаеш собствените си плюсове


by himbeer

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.12.10 22:45



Ми знам, че няма да ми повярваш, но работя основно с британки. Жени. Лейдис, ако не си ме разбрала още.


Много са си окей. Не знам какво не им харесваш.

Тук може да лъжеш колкото си искаш неграмотно, който разбира, знае за какво говоря.


Не само си му дала контрола, но и си го запазила, което хаха, не ти прави чест, и те охарактеризира като кръгла глупачка.


Спомни си един ден какво съм ти казала, но хаха, хората имат така удобно късовременна памет. Ще го помниш докато ти изнася.


Не, спомни си това, което съм ти казала, като те чукнат проблеми и не знаеш откъде са




ЗАПИшИ СИ ТОВА НЯКЪДЕ И СИ ГО ЗАЛЕПИ НА СТЕНАТА, ТОЛКОВА СЪМ СИГУРНА, чЕ щЕ СИ БИЕш ГЛАВАТА В СЪщАТА СТЕНА


Съвсем добронамерено ти давам това предупреждение и ти стискам палци да проумееш в какво си се вкарала сама.


Джейми НЕ МОЖЕ ДА ТИ ПРОБИЕ ПАРОЛИТЕ, АКО ТИ НЕ ГО ПУСНЕш, ЗАПОМНИ ТОВА ОТ МЕН




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.12.10 22:57



Хахаха Рокси, хоум офис не е за параноици или за хора, които нямат бегла идея




Да, аз мога да си представя че на теб повечето неща ти поасват, затова написах че си гъвкава, явно не съм сгрешила И съм сигурна че много хора около теб го ценят


by himbeer


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.