Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: !Roxana!]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано25.11.10 20:05



Ако можех да се телепортирам за да спазя срок, можех и да съм. Но мисля че това не е решаващо.

Искаш да кажеш, че престъпността в България е по-голяма отколкото в Германия, за Великобритания не знам. И българите ли са започнали да погребват по 10тина новородени бебета в дворовете си и да замръзяват във фризер 2 годишни деца?

И т.н. сега имаме и нов случай, стават все по-креативни


by himbeer

Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: himbeer]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 20:10



Ми те и циганите стават креативни, ма как да го забележиш от Хермания това ти




Освен това, хермания има 60 милиьона потребители от поне 30 националности, а БълХария има не повече от 6-7 мильона от не повече от 3 етноса...


Ама има ли джурналисти да пишурковат и да джуркат...за БълХария .....защото за Хермания има много такива, а кой пише за БълХария????? самите цигани ли, за собствените си престъпления?


Що не се върнеш, както предложих по-горе, роди няколко циганета и стани майка Айше знаеш ли как ще ти ръкоплескаме и как ще те обичаме и уважаваме? и какво те спира, херманско гражданство ли, или финансови причини? М?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: !Roxana!]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано25.11.10 20:17



В момента емиграцията ще ми е трудна, дори ако ставаше въпрос за Франция или Испания.

Между другото сега е ред да имам и едно тъмнокосо отроче и ще е супер

Така че нямам нищо против южняшкия тип

Мисълта ми беше, че ти бягаш от нещо- престъпността, което го има и във Великобритания. А не търсиш своите градивни интереси.

Между другото, ако бях останала с бившия ми, щях да живея в България ( той не искаше да живее в Германия, живя няколко години). Щях да живея там и да имам 2-3 деца и нямаше да имам абсолютно никакви класови сътресения.

Така че не се виждам и в твоето описание на хипотетичната постановка.


by himbeer

Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: himbeer]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 20:26



Но на практика, отказваш да се върнеш и да живееш остатъка от живота си в БълХария?


Няма друга възможност да разбирам отговора ти.

Да или не, според мен е не.


Приключихме спора според мен




Така, наготово и на теория, си много ербап.....кога се стигне да се върнеш към бг паспорт и държава, и да живееш на реални бг доходи с реални бг деца по паспорт, циганета или не на кой му пука и руси да са , малко подбягваш не ами


Що не се върнеш в БълХария да си гледаш детето, нали баща му е бг гражданин и ти си патриотка, и според теб БълХария си е супер, а ние не сме прави да нападаме цигани и да сме негативни, и всичко й е окей на БълХария? м?





Да де, ние не сме прави, ама ти си стоиш в хермания и си много умна и сведуща оттам


Върни се в БълХария......живей там ПОНЕ 15 години, ожени се за циганин, гледай си децата на детски надбавки и цигански екстра инком, и ела тогава да говориш пак тук.....ние сме отворени по Фапроса




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: !Roxana!]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано25.11.10 20:29



Казах горе че моята емиграция няма връзка с положението в БълГария.
Дори да ставаше дума за емиграция във Франция- това пак е невъзможно в СЕГАШНИЯ момент.

Между другото майка ми сега работи в България, до преди няколко години работеше в Германия. Не бих казала че живее зле




by himbeer

Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: himbeer]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 20:36



Е как ще живее зле, щом работи и щом не я изнасилват за екстра инком




Да не говорим, че няма дребни дечица вече


А така, наготово, все пак, ако решиш да размислиш за мъргаво чаве...нали знаеш, винаги моеш да се върнеш, но ний не се съмнясваме какво решение ще изложиш публично все пак


То е безпределно ясно, при толкова Хансовци наоколо, да не си луда да забременееш от поредния мургав сънародник????

Да те поебе може...кой се отказва от разнообразие....ама в крайна сметка, басирам се, че няма да си осереш шансовете с мургаво чаве както искаш така го разбирай


Ей, Химбиир...и аз съм видела свет ей!


Требе да си най-тъпата кратуна и крава, да се подредиш отново с българин, а па с мургав българин....требе да си малоумна, и ти го знаеш, и аз го знам!

Еби се, забавлявай се, но само толкова




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: himbeer]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано25.11.10 20:42



Както вече казах, наблюденията ми са косвени. Освен с роднини и двама приятели, не поддържам връзка с други хора в България. Не познавам и хора, върнали се в България.

Дано да си права.

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Тоз осеменител ми се чини подходящнови [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано25.11.10 20:43







Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: !Roxana!]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано25.11.10 20:49



Требе да си най-тъпата кратуна и крава, да се подредиш отново с българин Смятай ме за абсолютната крава тогава



Бре, аз се чудя ( и на още една съклубарка 1 мъж белгиец 2 българин) които казвате че на тези мъже все жените им били виновни. Само аз ли попадам на нормални? Или подавам правилния "пинг" и ми отговарят със съответния "понг"

Сега се сетих за едно семейство - майката българка, бащата- небългарин- детето на 10 год.

Ще се местят за Коледа в България, училището на детето е уредено, работата на майката също. Бащата ще просперира чрез мЕнталитета на етноса ( питай Митре )

И не бих казала че ще имат класови сътресения в България, или пък да попаднат в твоята разиграна тук схема


by himbeer

Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: himbeer]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 21:59



Ний пак ще си говорим, след 15 години



Затова ти казах, еби се, върни се в БълХария, направи си мургави чавета....ела след 15 години пак в тая тема, пак в тоя клуб...ще си поговорим открито, без резерви....


Напусни Хермания с хансовете, хвани мургав сънародник, намери си работа в БълХария, аз нямам против....имай си чавета...... ама не стой междувременно в Хермания все пак, месторегистрирай се поне в БълХария.....



И след 15 години ела пак, аз ще те черпя нещо за приятен разговор...нямам нищо против...нали, всеки зад позицията си


Мойта позиция, тук, а твойта - там, в БълХария. Аз така разбирам нещата да са справедливи.


Не става от Хермания да риташ за българските цигани, според мен.


Отиваш да живееш в гето. Жениш се за циганин, раждаш чавета. Взимаш му фамилията. Дават ти се полагаемите детски надбавки. Живееш като другите циганки. Аз така разбирам нещата.


За да говориш от твоята позиция, не става да седиш в копринена пижама в добре отоплено жилище с прилични хермански доходи и да съдиш нещастниците, дето са се изнесли от Циганска БълХария и даже да им се сърдиш.


Еми не става просто!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.