Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: skromna35]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 16:06



Когато цела Европа се е надигнала срещу ислямската инвазия и срещу циганското проклятие....


Когато хората са се настрадали от тея скакалци гнусни....


Когато папите още преди векове са ги анатемосали като гнусни адови изчадия, неподлежащи на нормален живот.....


Когато поне 5 века досега не са били "интегрирани" в нито една европейска държава досега.....


Когато фактите говорят и един професор даже го е разбрал, ТИ щЕ МЪЛчИш, ПРОДАЖЕН ГЪЗ ТАКЪВ, ПОДОБИЕ НА българска гражданка....излишно е да си продаваш изсмуканите теории на наивните четящи, хората са наясно за какво става въпрос!


И според мен, ти си ирини, защото приказваш същите приказки като нея! аз това го знам отдавна, но и сама ще се разконспирираш, ирини, сволоч такава гнусна и просташка комунистическа паплач!


Сама ще се разконспирираш, шило в торба не стои! хаха, ирини живеела в А'дам, хаха! китай, и как беше летеше от китай за франкфурт.....и беше тотално скарана с разликата във времето и географията, хаха...а сега показва и историческите си и културни бели мозъчни петна






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: всичко вече е ЯСНО!нови [re: skromna35]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 16:08



Мен ме търпят от 4 години легално в цела Европа, колкото и да ти е криво




А ти не само не си в А'дам, и не само не знаеш за какво става дума, ами си една долна и гнусна продажна лъжкиня



Ти не си видяла даже А'дам, намери ли къде е улицата с червените фенери, дай я тука на линк де, нали там живееш???? хахааааахааааа




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.11.10 16:11



Научаваш нови неща всеки ден - радвай се

Мен обаче няма на какво особено да ме научиш по темата

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: skromna35]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.11.10 16:14



Аз като изброих различните аспекти на интеграцията .... При него явно липсва тази на личностно ниво, както и отчасти социалната, защото не общува с други, освен сънародници. Което го прави неинтегриран и в моите очи.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.11.10 16:20



Ама много добре си правят британците.
А представи си колко цигани дори не говорят български! Дори да го говорят, какво остава за писмено владеене, което им липсва поради нежелание да се образоват ...
Български едва ли ще научат като се движат само сред цигани и говорят на цигански, като не ходят на училище и изобщо не са изложени на езика. За мен такъв човек не е български гражданин, независимо от етноса - гражданите на една страна би трябвало да владеят официалния й език. Поне в някаква степен ... поне говоримо.
Противозаконните привилегии на база етнос в България са наистина дразнещи



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: skromna35]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.11.10 16:23



А тя как реагира на този ярък конфликт в културите? Или е оставила своята култура и е приела неговата, та да няма конфликти?

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 16:30



По-добре я попитай дали е приела да я ебат семейному, защото в исляма има такъв закон, специално в северна Африка е просто повсеместен....


Ожени ли се някой мъж, всички мъже от семейството ебат жена му в дните около сватбата...то затова сватбите са по цела седмица....


Питай я дали е била в Судан, и ще ти стане ясно за една безплатна квартира какво е правила тая курва....


Ей, направо не мога да повярвам, и просто не знам когато съм чела Записките и Ботев, за съшия народ ли говорим....



Къде са Ботев и Левски, сигурно се обръщат в гроба




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.11.10 16:36



Не знаех, че в Северна Африка имало такива обичаи - чувала съм го само сред цигани


Ти не се ядосвай толкова, всеки си поляга на това, което си е постлал. Кой на меко, кой на по-грубичко.
А чакай да те питам понеже си толкова на нож против чернокожите в случая - ти мислиш ли, че има свестни, интегрирани такива, нормални и добри хора?
И можеш ли да си представиш един такъв свестен, образован, добър, интегриран, нормален чернокож, който да е с бяла жена? Или междурасовите връзки са ти под един знаменател. Само питам, ако не искаш - не отговаряй.

Че има много африканци, които само точат - има, тук също сомалийците например негласно са на челно място (имат по 5-6 деца и си живеят от помощи, детски, ей такива работи), ама от политкоректност никой не смее да излезе с ясна статистика, все позамазват резултатите, за да не ги очернят много като група и да не навредят на онези, които не правят така. Но между редовете посланието е предадено ясно.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 16:48



Да, познавам такъв, и е толкова сладък, че направо ми иде да го изям.


Но на мен ми е ясно какво ще последва.


Познавам го от една година, ...изключително свестен мъж, инженер, доста време (повече от 10 години) са били колеги с партнера, и са отлични приятелчета.

Това обаче е различен случай.


Семейството му е богато, и не са сомалийци, а идват от Централна Америка. Дошли са преди 50 или даже 60 години, дядо му, които в бил слуга и черен работник, но е изучил баща му, който ...и така нататък.


Третото поколение, още си ходят по островите, но и определено не са от северна Африка, и СЪС СИГУРНОСТ НЕ СА МюСюЛМАНИ




После, той е бил изключително добър в училище и нататък, и е взел образование и работа със способности и лично участие...има невероятни проекти, и разбработки...в момента е на около 55, пенсиониран....за пръв път в живота си видях толкова образован, свестен и невероятен черен мъж!


Но дори и в това положение, едва ли някога бих допуснала нещо между мен и него, особено защото видях този човек поне 6 месеца СЛЕД като вече имах в живота си партнера....за мен просто не съществуваше дори въпроса за избор или колебание


Той непрекъснато ми дава насърчения и иширети, и симпатия, но аз не мога да отговоря на това другояче, освен също със симпатия...за мен не съществува нещо като " аз ти симпатизирам, затова ще те наеба и ще допусна нещо между нас".....


М, трудно е да се обясни, той е много невероятен човек, но това не значи непременно, че ще легна да се чукаме на първата секунда, и още по-малко значи, че имам амбиции да го оженя за себе си за безплатна квартира


Между другото, той е собственик на чудесна пенсия от БТ, и на голяма къща в нема да кажа кои покрайнини на Лондон


На бас се хващам, че скромната би си продала гъза и детеродните органи на секундата за него...без да се пазари даже....той е роден британец, нищо че е черен, и е образован, за разлика от мнозинството сомалийци, дошли с по един смотан колеж от Сомалия, и с ислямски изисквания


Мда, забравих да кажа, че е християнин и изключителна личност, толкова е добър....невъзможно е да се опише каква искрена симпатия изпитвам към него, той е невероятен




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано25.11.10 17:04



Не съм видял нито ти, нито съмишлениците ти да споменавате работещи начини. Само се оплаквате.

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.