Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: !Roxana!]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано25.11.10 22:06



да съдиш нещастниците, дето са се изнесли от Циганска БълХария и даже да им се сърдиш.

Имам против изопачаване и преиначаване на нещата. И манипулация на общестжените междуетнически/ човешки настроения. ( виж съдържанието на темата си- най-отгоре, цитата от статията)


by himbeer

Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: himbeer]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 22:25



Няма как да знаеш това от Хермания




Знаят го САМО хората, които ПОСТОЯННО живеят и работят и съществуват в БълХария


Затова взимам мненията ти НЕсериозно, ще ме извиниш....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано25.11.10 23:24



Жениш се за циганин, раждаш чавета. Взимаш му фамилията. Дават ти се полагаемите детски надбавки. Живееш като другите циганки.

Неееееееееееееееееееееееееееее
Не си в час! Женят се със "свещена клетва", но не и официално, тя се води "самотна майка" и взима помощи като такава. Така правят циганките.





Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 23:38



Нееее, циганските сватби имат друг статут, те не се подписват в гражданското, ма траят по поне три дни и се яде и пие и танцува, и се ебат като зверове



Аз не говоря за подписване в гражданското, нееее! Химбииир няма да има тоя късмет или тоя НЕ-късмет, знам ли как ще го наречеш

Нека се ожени за циганин по тяхната процедура и нека схване за какво иде реч и каква култура защитава, и нека види с очите си за какво ритаме тука и от какво се възмущаваме, ма аз нЕмам НИщО ПРОТИФ


Ма нека ги пипне, види и нека й се наръга между краката....ма нека й прави мургави чавета...ма нека виси по социалните с чаветата, ма нека проси и нека чаветата измират...ма нека й се каже, тука ма путко, тука ма, още неколко са си платили да ти се изредят...ма нека заработва до сутринта с автобусни шофиори, аз какво...аз немам нищо протиф....


Ма нека после иде пак в Хермания при хансовете...па нека пак я погледне някой...ма нека после разправя колко са лоши в българската държава.....ма нека си смени паспорта....


Аз какво.....аз само не искам да имам нищо общо с такива хора, па било то и по паспорт....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано25.11.10 23:42



Химбииир няма да има тоя късмет или тоя НЕ-късмет, знам ли как ще го наречеш

Да ти кажа, малко ме съмнява. Поодъртяла е. Те ги вземат на 12-13, плюс това на чаршафа няма да има кръв и ще стане побой.



Мисля, че дъщеря й е доста по-атрактивна, та може да даде нея.

Редактирано от Petkana_Divata на 25.11.10 23:43.



Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 23:44



Ши я зимат, ши я зимат, за хермански паспорт ши я зимат




После, и да не я оженят, е все пак женят и по-дърти, не бой се, само че ги женят ефтинко.....ама винаги могат да я продадат за малко печалба кеш

Не че ще е за много пари, образованите българки живели в хермания не се ценят много, ама за ебане с шофиори до сутринта на опашка групово ще става




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: Petkana_Divata]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.11.10 23:51



Ау, да....м...малко си изхапах устата




Ем....Бимбиир, ако изгадняхме, извиняваме се....


Не ми е било за цел да се подиграваме и да гаднеем, исках да ти дам идея какво противно нещо защитаваш....


извинявам се публично, ако съм прекалила. При все това, намирам темата за реална...просто изгадняхме май в обясненията




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Срам, че професор говори таканови [re: !Roxana!]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано26.11.10 00:07



Темата е реална, положението е гадно, госпожата не знае, за какво говори. И не само тя.
Аз /все още/ живея в това, то е част от моя ден, те са тук и са навсякъде. С данъците, които плащам, отглеждам като нищо три чавета, вместо да гледам собствени деца, а оттам тръгнахме. Ами за тях не ми се дават, съжалявам.
Те са долни, гнусни, нагли и да, те са расисти. Те ни мразят. Защо трябва да ме е грижа за тях при това положение?
Тяхната омраза мога да я видя. Защото те са тук, при мен, а на вас са ви далечни.
Мога да видя тази омраза в очите на просещо ДЕТЕ, което си пази чашка с пикня, за да те залее, в случай, че не му дадеш пари.
Виждам тази омраза у всеки изнасилвач на 80-годишна баба, виждам я у всеки крадец, който, след като опоска къщата, не пропуска да се изсере отгоре на масата. Това тук е ежедневие.
Виждам тази омраза тук:



Не бойте се, ще я видите и вие. Уредените държави, в които живеете, са такива благодарение на факта, че още през средновековието са намерили начин да се избавят от тези хлебарки. Те са намерили подслон тук, защото българите сме гостоприемни и толерантни. Но предвиждам, че процесът е обратим. До няколко години Европа ще пищи. Смятам да сме живи, смятам, че този форум още ще го има и архивите ще се пазят. Тогава ще чакам извинения от субектите, които си позволиха да коментират моята класа, както и да ме наричат малоумна.



Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.10 01:18



Не знам за Хансовци, ама с Хасановци от Турция е пълно там



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.10 01:29



Хубаво, де - не си емигрирала заради положението в България, ама Роксана те пита дали ще се върнеш от патриотизъм и другите там причини


Няма да се върнеееш Ти дори не знаеш какво става в България, изобщо не си в час. Но пък си представям каква уста ще зинеш, ако заживееш там насред гетата с любимите ти цигани и се обогатиш културно.

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.