Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.10 01:31



Роксана, много се смях с постовете ти днес - много директно си казваш нещата точно такива, каквито са



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Petkana_Divata]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.10 01:41



Субектите тогава ще са се скрили в миша дупка от срам, така че извинения от такива не очаквай

Ще ти остане удовлетворението, че си имала право през цялото време.
Европа ще пищи и пак ще си уреди въпроса така, че лица с неприемливо поведение, да стоят по-далеч. Както и преди. Не мисля, че западноевропейците са толкова прости или им се издържат паразити
Ей, виж какво става с крайно десните партии и възхода им из цяла Европа?
Защо са във възход? Не защото са много хубави, а защото имат правилната платформа и заемат позиции по въпроси, които горещо вълнуват гласоподавателите.
Уцелват точно там, където много боли и ... получават реакция. Аз се чудя защо умерените партии още се мотаят да се заемат с този пиперлив въпрос, вместо да се чудят как така крайнодесните печелят симпатии.
То и в България има ли друга партия освен "Атака", която да се занимава активно с тези проблеми?

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.10 02:09



Не става от Хермания да риташ за българските цигани, според мен.

Не става, я, но така е най-лесно. Трябва да си поживял покрай тях, да си се сблъскал лично, да си усетил ... че да можеш да казваш, че българите са лошите. Невъзможно е хора, които нямат личен опит, да бъдат обективни в случая


Тези, които сега живеят в България или са живели там до няколко години назад - те имат много свеж поглед. Другите живеят в някакъв измислен свят
Циганската страст към изнасилване, измъчване и убийство на пенсионери в домовете им за 10 лева се прояви и върху родителите (лека им пръст) на един мой близък приятел, от малкото, които още са в България А колко още пенсионери си отидоха от този свят по този начин ...
Трябва да си МАЛОУМЕН, за да защитаваш подобни изроди, които правят такива неща с възрастни пенсионери и изобщо с друго човешко същество. Но ... гледам в темата си имаме и тяхна защитничка от странство ...

Do what works or do what's right?

Тема Ай ся, некролозинови [re: !Roxana!]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано26.11.10 04:14



тая държава е просъществувала 1300 и кусур години, дойде проф. Иванов и я "закри" за има-няма 40 години


По манга-темите няма да взимам отношение, да'н съ изложа, там леко бия към скинхед, така че - млъквам в аванс
Това, което професорът иначе казва не е далече от истината, но то е проклятието на всяка демокрация - истинската интеграция, настъпва едва след културна асимилация на една от двете групи, всичко друго е само лакиране на нокти.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано26.11.10 09:53



При мен патриотизмът има друго място. Ако емигрирам в България - както би станало преди 8-9 години, щеше да има общо с мои лични планове, а не с патриотизъм.


by himbeer

Тема Re: Ай ся, некролозинови [re: Cruiser]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.11.10 11:59



Дон Рамоне, тук само ще си изкажеш мнението бре




Нема да убиваш, нема да осакатяваш, на никой нищо лошо не правиш...мнение си имаш, айде па сега ти имаш граждански права все пак....според мен изказването на една гражданска позиция си е абсолютно и неоспоримо твое право


Професора просто ти дава фактите, нищо не закрива професора. Това му е била науката, да изчисли и да събере две и две. За това е учил, дето се вика

Склонна съм да ти повярвам за истинската интеграция, и май тъпите цигански професори ни биха по въпрса с интеграцията

Но има и друго. Те са неспособни да са лидери на една държава, просто нямат съответната култура. Даже да ни асимилират и интегрират, държавата ще пропадне, водена по тоя начин.


Според мен, територията на България ще бъде разпределена между съседните страни, или завладяна от по-силна и мощна страна, която се наеме да се занимава с циганската асимилация, ма и тя ще се провали....не си ли забелезал, че никой не иска да завзима България в последните 20 години, ако че държавата е безпомощна като пеленаче




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.11.10 12:04



При мен патриотизмът има друго място. Ако емигрирам в България - както би станало преди 8-9 години, щеше да има общо с мои лични планове, а не с патриотизъм.



Дам, мила, ама с всичката ми симпатия....не е само декларация....аз ти симпатизирам от много отдавна....СЛЕД МОМЕНТА НА ЗАВРЪщАНЕТО ТИ... двата момента ще се смесят.

Ще ти се наложи да си заемеш отново партиотичните позиции и мнения, въпрос на оцеляване е. Личните със сигурност ще ти останат на заден план, знаеш ли защо? ленин е казал, битието определя съзнанието....ще ти се наложи първо да оцеляваш в СЯКАш СЛЕДВОЕННА ОБСТАНОВКА....и време, ресурси и енергия за лични планове няма да имаш...пари още по-малко....защото циганите паразитират върху всичко, а ако избщо стигне нещо до теб, то ще са трохички....знам как ти звучи....


Детето ти и ти ще гладувате, изнемогвайки, на съсипващо ниски доходи....това е с абсолютна сигурност.....за какви лични планове да говорим, ако първо се чудиш как да не умреш от глад?????


Абе ти се върни и поживей там, не ти давам повече от 6 месеца да изхвърчиш обратно с истерични и ужасени крясъци




Особено щом си загладила косъма на немско качество и удобства, и бюргерски маниери и привилегии




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.10 21:49



Не искам и да знам къде ти е патриотизма, но думите и действията ти не съответстват на ролята, която си избрала за себе си


Разбирай го така - не си в позиция да критикуваш хора, които до скоро са живели в България, че се възмущават от ставащото там. Тъй като стана ясно, че нямаш никаква идея какво става в България, но си живееш с някакви старовремски наивни схващания. Разбрахме, че обожаваш циганите и винаги ги оправдаваш, но хората с опит от България не споделят мнението ти. Точка.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано26.11.10 22:10



но думите и действията ти не съответстват на ролята, която си избрала за себе си

Мисля че ти трябва по-широк мироглед ( меко казано

) за да имаш поглед над повече роли, та и моята да обхванеш

Тук става дума за един кръстопът,на който хората избират посоката към онова, което искат.

Ако българите искат нещо за себе си, да го направят. Но явно те искат нещо не за себе си, а за българските роми.


by himbeer

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано27.11.10 14:12



Химберке, понеже се досещам кой е сегашния ти приятел....Господ да ти е на помощ...






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.