Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано03.12.10 10:02



Няма ИТ да не е е свестен, защото тази професия изисква мислене и отворен и податлив ум.
------------------------------
Ами тогава кажи нещо за джеймса


А аз познавам лично няколко цървула ИТ



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.12.10 16:13



Джеймса не е ИТ.


Ако някой те е лъгал, че Джеймса е ИТ, значи си се хванала.

Джеймса, по негови собствени думи, въртял някакъв собствен бизнес. Какъв, питай го него.

Че има боклук, има. Но типичния ИТ професионалист, който от дълги години работи това, е типичен случай, а не изключение.

Нямаш представа колко е сериозна отсявката, и по-добре, че нямаш.


В началото може и да попадне някой по погрешка на такова място, но няма как да остане дълги години в тая професия.


Това го казвам изключително сериозно, и се надявам думите ми да са ясно и недвусмислено казани и разбрани.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор skromna35 ()
Публикувано03.12.10 23:53



Много правилно!



Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор skromna35 ()
Публикувано03.12.10 23:57



Роксана е пълна .....- вижте й само изказванията! А колко е самовлюбена сааааамо...... Изобщо не може да се справя дори с МИСЪЛТА за конкуренция..... Ама то на стари години май така става.... винаги има по-млади и по-умни.... и по-успели и най-вече живеещи сега това което тя е имала преди..... И нищщо не може да са енаправи срещу ВРЕМЕТО.... мдаааа



Тема Re:нови [re: skromna35]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано04.12.10 01:56



винаги има по-млади

Това е факт, това е смисълът на продължаването на рода.
В този ред на мисли, предполагам, че и от тебе има по-млади. И по-умни дори. Затова не злобей.
Дъщеря ми със сигурност е по-млада от тебе и по-умна.



Тема Re:нови [re: Petkana_Divata]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано04.12.10 10:14



Хахаха ти се изказа



Хахахаха


п.п. Дано природата си е свършила работата и е игнорирала глупостта (ти)


by himbeer

Редактирано от himbeer на 04.12.10 11:21.



Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано04.12.10 15:23







Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано05.12.10 13:13



За Джеймса, знам че в момента не е ИТ, но преди години е бил (по негови думи).Също твърди, че е бил преподавател в СУ.(горките студенти

)
Сега се е кротнал, защото е влюбен и любовта му е взаимна.(не съм аз потърпевшата, опазил ме Господ)

За ИТ кадрите, както във всяка професия има и интелигентни има и тъпаци.
Преди време имах неприятна случка с един такъв.(българин естествено). Та бяхме се уговорили по телефона да ми донесе нещо, за цената се разбрахме $100. Та идва в къщи цървула и почва да се пазари за $150.Естествено, не го огря да ме излъже....цървула



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.12.10 14:01



За Джеймса, знам че в момента не е ИТ Кой ти каза че не е?

Да му забраня ли да се логва от моя компютър когато е взел много отпуска наведнъж? И да изхвърля оная ненужна дрънкулка, произвеждаща ненужни цифри с които се логва


by himbeer

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано05.12.10 14:11



Ами той самия написа преди време в бвч, че преди години е работил ИТ, но сега работи друго.


Да се логва от където си иска. Трябва ли да ме вълнува това?




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.