Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 09.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Space Center Houstonнови [re: Crrafterr]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано13.06.17 16:24



Друго си е Опти и Шило да споделят как се усеща жегата и влагата там

Главните букви крепят правописа, а правилата клуба.


Тема Re: за konstr-109815нови [re: konstr-109815]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано13.06.17 20:51



И отново недоразумение. Не знаех, че това Долче де Лече е жена, взех го за младо момче, подвизаващо се в щатите... За "българчетата в щатите" не е въпросът дали съм права или не. Въпросът е, че обръщението и целият ми пост беше иронично-саркастичен, но и майтапчийски. И в двата случая не е проява на неуважение в този рафиниран смисъл, в който ти го поставяш. В клуба често се използва подобен похват, понякога има основание аз обида, понякога - не. В случая нямаше.

Както и да е. Не ми е било цел да засегна когото и да било, а да предизвикам отговор или разговор за Лонг Айлънд, ако някой е ходил лично там, да сподели лични впечатления. А вие споменахте Ню Йорк преди това и прочее... Иначе, то в нета и снимки, и разкази, и всичко можеш да видиш...

Що се отнася до машинариите, аз макар да нямам никакво отношение, също проявявам интерес, когато става въпрос за любопитни технически подробности, особено и ако се разказва на популярен и увлекателен език... даже много обичам да чета за технически открития, подобрения, иновации, така че разбираемо ми е, когато жени проявяват интерес към подобни неща, дори и да нямат общо с тях като образование:-)



Тема Re: Space Center Houstonнови [re: Munyta]  
Автор konstr-109815 (европейче)
Публикувано14.06.17 00:21



Времето е само за такива зиморничави като мен. :) Като се гледам по снимките и сравня с околните- все съм навлечена.
Значи - Тексас е само за мен.



Горещо е и влажно. Влагата, за която ме предупредиха ме лъхна още на изхода от летището. Чак те задушава...
Тук сме с централна климатична инсталация. Във всяко помещение има решетка горе на тавана, откъдето денонощно охлажда 74-75 градуса по Фаренхайт. Което показание се научих да превръщам лесно: (74-30):2=22 нашенски градуси.
На практика срещам горещото само навън. Иначе навсякъде е студ - в къщи, в колата, магазина (бррр...), галерията, ресторанта.

Горещо- горещо, ама онзиден такъв дъжд ни пра в парка, че и чадърът не помага. И тримата бяхме мокри - за няма и 5 минути.
След това напече и набързо се "изпарихме" :)

Щастието идва при веселите!

Редактирано от konstr-109815 на 14.06.17 00:22.



Тема Re: Space Center Houstonнови [re: Crrafterr]  
Автор konstr-109815 (европейче)
Публикувано14.06.17 00:38



Точно в 8 тази сутрин излязох да тичам и погледнах външния термометър . Показваше 27 и реших, че съм закъсняла за утринната разходка - обиколка на махалата. По принцип гледам да изляза по- рано - преди 7.30, когато слънцето все още е ниско.
Излизам и вечер. След 19.30 слънцето пада и започва да подухва един приятен ветрец. А по улиците започват да излизат и се разхождат хора, хора с кучета и пишман- спортисти като мен. :)
През деня, в голямата жега, единствените хора навън са косачите на тревата. Голямо косене пада тук...

Щастието идва при веселите!



Тема Re: Space Center Houstonнови [re: konstr-109815]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.06.17 00:40



преди 7:30...
шило, това е мъчение световно

какво правиш в тия антихристки времена навън
бррррр...тръпки ме побиват даже...


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: Моля!?нови [re: MilaO6]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.06.17 00:52



Ми знам го значението на "поляната".
Аз пък за пръв път чувам тая дума, добре че стана модерно да си прос та да ми не задирят





Тема Re: Space Center Houstonнови [re: tartarianeyes]  
Автор konstr-109815 (европейче)
Публикувано14.06.17 00:53



Ами, цял живот часовникът ми звъни в 6.30. А и не мога да се излежавам.
Винаги съм се чудела на хора, които могат да спят до обяд :)

Щастието идва при веселите!



Тема Re: Space Center Houstonнови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.06.17 00:54



Абсолютно!
Шилото - мазохистка!





Тема Re: Space Center Houstonнови [re: konstr-109815]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.06.17 00:54



Аз мога и до следобед.





Тема Re: Space Center Houstonнови [re: konstr-109815]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.06.17 00:59



ooooo, мога да спя много, ама наистина много
да речем, до 2-3-4 часА ...



дето викаше майка ми- тартииии, цял живот не се наспа


не разговарям с тези без R1a1 маркер


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.