Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 19.01.21 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: LAнови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.06.17 18:40

Глаголицата е по-добре даже.
Първо - има повечко букви за повечко звуци.
Второ - ще се откъснат окончателно от британската империя езиково.

Тема Re: LAнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.17 18:44

Глаголицата съм оставил за китайците.
Ако се справят, на американците може нещо по-семпло.

Тема Re: LAнови [re: Crrafterr]  
Публикувано15.06.17 19:00

Те заради такива като теб са я дигнали оная стена.

Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.06.17 19:37

да станем кирил и методий, викаш
съгласна

не разговарям с тези без R1a1 маркер

Публикувано15.06.17 19:46

Направо Кирил Методий и брат му.

Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.06.17 19:48

и сестра, и сестра

не разговарям с тези без R1a1 маркер

Публикувано15.06.17 19:49

В тия модерни времена, с напреднала хирургия, всичко може.

Тема Re: Space Center Houstonнови [re: Dolce De Leche]  
Автор Pollyanna33556 (и стар и познат)
Публикувано16.06.17 02:50

Здрасти, Първо искам още един път да ти благодаря за предложението да ни разходиш, където искахме но нямахме достъп, както и за отделеното време. Изпитвам особено задоволство от разходката.

Червено боядисаните бордюри означават забранено спирането и паркирането до там докъдето се простира червената боя на бордюра. Местонахождението на червено боядисаните бордюри се определя от пожарната администрация. Обикновено на такива места има пожарни кранове и / или е стратегически необходимо за пожарникарите по време на евентуален пожар.

Жълто боядисаните тротоари означават, че там също не може да се спира и паркира освен за товаро разтоварна дейност и докато тази дейност продължава. Има и правилник за зелено боядисани тротоари, които не са често срещани. Те пък са само за често спиращи превозни средства, за качващи се и слизащи пътници.

\"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш\"

Тема Re: Нови разработки на НАСАнови [re: Dolce De Leche]  
Публикувано16.06.17 03:06

Аз също се надявам НАСА да продължи успешните си мисии, но работата им става все по-сложна и изисква все повече време и пари. Работната площ показана на снимките ми се равнява на площта на две футболни игрища. Видно е, че се работи съвместно с руснаците, което обогатява знанията и опита, като на едните, така и на другите. Преди няма и час чух, че "нещото" изпратено към Марс е стигнало дестинацията си. Трябва да се поровя малко, да разбера за какво говорят, че съм изпуснал нишката.

Да им пожелаем успех. Интересни времена предстоят.

Тема Re: Ха!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Публикувано16.06.17 03:21

Aз и сега живея в такова място. Живее се, но дишаш с акумулатор.

Ти на това живот ли викаш?!

Не че не съм го "живял" и аз. Стисках зъби докато си направя парите и беж!
Днес цял ден беше С35 градуса. Не съм си показал носа навън. Сестра ми и жена ми обикалят тук-там, връщат се мушкат в баните за по хладен душ и лягат на климатик духащ С24. Минава време преди да дойдат на себе си.

Ако трябваше да работя, пак тук щях да дойда. Не виждам къде другаде бих правил същите пари. Работейки тук или още по-добре, в Саудитска Арабия (колкото по-лошо, толкова по-добре), най-бързо се постига финансова независимост, че най-бързо да си вдигна чуковета и да се прибера където се живее най-добре.

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2021 Dir.bg Всички права запазени.