Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 26.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: до anamorphнови [re: anamorph]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано26.10.09 14:24



Вчера писах, но ми се загуби поста, а не ми се възстановяваше отново.

И двамата имате право, майчината любов не е в точно определени параметри - това така, това иначе. А и не може разбира се различни хора да обичат по еднакъв начин. Със сигурност не може да се замени едно "дефектно" дете с друго, но може би две деца биха си помагали, или пък биха затънали знам ли. Когато мен няма да ме има, би остал поне още един близък човек. Но има и вариант и двете деца да са зависими - тогава?

И шалоу е прав, може би е трябвало твърда майчина любов, може би ако наистина го бях изхвърлила, бих му дала възможност да се измъкне сам от дъното? Но пак си е руска рулетка.

Опитвам се да му дам кураж, все пак докато е жив човек има надежда, шансът да се излекува от хепатита са все пак 70-80 процента, а дори и интерферона да не изчисти вируса, все пак има доста време преди страшните последици.

Човек трябва да поеме отговорност за постъпките си - да откраднал си, за всяко престъпление има и наказание, 11 месеца са нищо в сравнение с 12 години, адвокатът му каза, че при добро поведение и с това здравословно състояние, може да излезе и след пет месеца, или да се прехвърли в болница за доизлежаване, а и сега е пуснал молба за преразглеждане и евентуално да намали до 9 месеца. Според мен живота, толкова колкото ни е отпуснат, трябва да се живее достойно, много по-лесно е когато не трябва да лъжеш. Но психиката на наркомана би реагирала в друга посока, така и така ще се мре, поне да друсам до последно.
За сега и спокоен, след издънката с ривотрила не е друсал, настоява да му давам ревията стрита и да я пие пред мен.

И да anamorph майчината любов е безусловна, и може и отстрани да ви се стори странно, но аз знам, че и синът ми ме обича. Но и ти знаеш за любовта към хероина, там няма майчина или синовна обич, точно тя е безусловната за съжаление.



Тема Re: до anamorphнови [re: Maм]  
Авторlso (Нерегистриран)
Публикувано26.10.09 15:36



Mam,
сигурно ще дойде и такъв ден ,в който това момче ще се измъкне.
Сега нямате вяра,защото много беди са се струпали на главата Ви!
Само че, това със сигурност няма да е скоро,защото той ще премине през още много премеждия и издънки.
Нищо няма да стане изведнъж.
Много е важно да не спира Ревиата!
Ще дойде и този ден,в който това момче ще Ви каже ,че без вас никога не би успял!
Вярвайте силно в това,за да се случи ,колкото и невъзможно осъществимо да Ви се струва сбъдването на такава мечта,особенно в такъв тежък момент.
Все пак той е предприел стъпка, а това е революционно събитие за човек ,който 12 години е друсал ежедневно...
Бие ли сърцето,винаги има надежда и изход!!!



Тема Re:нови [re: lso]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано26.10.09 16:05



Само че, това със сигурност няма да е скоро,защото той ще премине през още много премеждия и издънки.

А така ми се иска! Дори аз не мога да си представя, какъв ще е живота без дрога, камо ли той.

Все пак той е предприел стъпка, а това е революционно събитие за човек ,който 12 години е друсал ежедневно...

Ох не е точно така и от това ме е страх най-много, имал е и чисти периоди - повечето 10-20 дни, няколко пъти 2-3 месеца, а веднъж и година и половина.
И пак се връща!

Но, си прав бие ли сърцето...
В момента, всяка свободна минута гледам да съм с него (когато ме иска разбира се), просто бях забравила, какво е да си говорим нормално, събирам тези липсващи ми мигове общуване. Снощи гледохме филм с пуканки - Господи, не помня кога за последно беше. Нещо толкова тривиално и в нормалните семейства сигурно ежедневно, а аз съм щастлива.



Тема Re:нови [re: Mam]  
Авторvicky (Нерегистриран)
Публикувано26.10.09 22:33



Мам,напълно те разбирам в случая.И майка ми е преминала през подобни на твоите кошмари.Аз също съм с 12годишна зависимост,при това много тежка,но ето че вече минават 2г. и половина през които се лекувам и това да си завърша лечението успешно е най-важното нещо за мен,след дъщеря ми.Аз също имам безброй ремисии,след които обаче съм се връщала отново и отново.....има начин-само трябва да го желае.Да го желае,но безусловно!И аз имам приятел,също и познати,на които шанса им за излекуване е бил затвора.Надявам се всичко се нареди.Успех-Вики



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: psyromantic]  
Автор moto85 (непознат)
Публикувано31.10.09 13:04



здрасти ....ас сам във програмато малко повече от 1г..запошнах на 9 ,със времето започнах да го намалям.прес 3-4 дена със по една чертишка,ако не се чуствам добре прес седмица,но това започна когато започнах да пия пот 5к.......сега сам на 3чертишки...но незнам как точно е процедурата.дали трябва да го спра нацяло.или трябва да почвам да пия РЕВИЯ....нз....ас отдавна се махнах от програмата,защото нямаше смисъл да плащам слет като ми оставаше метадон и имам много..ТА МОЛЯ НЯКОИ КОИТО Е НАЯСНО ДА МИ ДАДЕ СЪВЕТ КАК ТОШНО ДА ГО СПРА НАЦЯЛО...вече малко или много се осеща дискомфорт





Тема Re:нови [re: vicky]  
Авторtrifon (Нерегистриран)
Публикувано23.01.10 18:06



ot v.t. li si



Тема Re: до Mamнови [re: lso]  
Авторlso (Нерегистриран)
Публикувано24.01.10 09:33



Mam,
Kak ste?Kake momcheto Vi?
Ne gubete nadejda!



Тема Re: до БГ_нови [re: БГ_Hapkoмaнka_]  
Авторcивka (Нерегистриран)
Публикувано03.02.10 19:38



До бг. наркоманка; Мила моляте нека се чуеме по скаипа; Аз съм на метадон вече шеста година и то на не малка доза. имам дете вече на год. и половина и ми предстои много скорошно затваряне в къщи за да спра, но испитвам ужас и невераятен страх от абстито, за това бих искала да се чуем и да ми разкажеш повече, може би твоя опит ще ми е от огромна помощ; Моляте обади се; скаип sivka6



Тема до сивка [re: cивka]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано03.02.10 19:59



Бг-наркоманка,за съжаление,вече не пише тук,затова си позволявам аз да ти отговоря...
ако имаш някакви въпроси за започването на програмата и т.н.,ако искаш,пиши на мен-на лични бележки или на имейл
psyromantic@abv.bg



::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема ... [re: lso]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано04.02.10 09:14



...

Редактирано от psyromantic на 04.02.10 11:40.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.