Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 04.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема до БГ-наркоманканови [re: БГ_Hapkoмaнka_]  
Авторpsyromantic (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 17:39



Ще успееш! Не се съмнявай пове4е в себе си,понеже зависимостта само това и 4ака-да се усъмниш в собствнеите си възможности и искрено желание да спреш да се друсаш. Тогава ще дойдат и оправданията,и вси4ки те ще изглеждат логични и убедителни,но ти знаеш,4е това са капани,и щом досега си ги избягвала,защо пък пак да падаш в тях. Исках да те питам нещо отдавна,мила,точно тебе. Като ходя да си взимам меда в кабинета,виждам наркомани,за които знам,4е парлелно с метадона,взимат и хероин,4е и субститол на помпа,4е изобщо си се друсат,не си пият меда по 4 дена,и после като свършат парите за дрогата,пак клякат пред кабинета,увисили нос,в криза,треперещи.Няма да коментираме тъпотията на тая практика,то не е ле4ение,нищо не е,но се 4удех дали на теб,откакто си на метадон,се е слу4вало да се изкушиш и да се надрусаш? Понеже ако не си,за толкова години на програма,няма да има на4ин да го направиш сега,особено в твоето положение. Ако за тия 2 години,ти нито веднъж не се уцелила с херца или с друго,тогава този страх за който говориш,няма да го има. Но явно,щом се страхуваш,сигурно ти се е слу4вало,поне в на4алото,ако не и сега. И затова мислиш,4е може пак да ти се слу4и. Аз ли4но,не смятам да взимам нищо,каквато и да е дрога,дори тези,към които нямам изявен афинитет-амфети,картони и т.н. Просто НИЩО! Ина4е по4на ли веднъж,е въпрос на време да взема пак,4е и към опиятите да се върна.Затова си имам едно наум-пия метадон,за да се излекувам,и за да си внуша,да си създам автотерапия,4е взимам лекарство,което директно блокира желанието да се друсам.Знам,4е меда не е такова лекарство,такава панацея не знам дали има въобще,но със силата на духа,вси4ко е възможно.Това си е моето съзнание,моята глава,моя работа какво ще си въобразявам само и само да не посягам отново към дрогата. Предполагам 4е с моята малка доза от 3.5 няма да го пия дълго,и съм решена после да живея на 4исто,понеже съм живяла така и съм била щастлива,само преди няколко месеца,преди да се върна отново в БГ. А ти си голям образ бе ,мила,с 4антите и саковете,казваш,директно от аеропорта,си се замъкнала при дилъра...леле...заеби...е,сега като се виждаш каква си(такава като мен,бай дъ уей) впрегни хубавата си главица в това да издържиш да не се надрусаш,когато спреш меда,и така си го повтаряй всеки ден,когато усетиш,4е те нападат старите демони.ще се справиш,мила!!!и пак да те питам-по време на ле4ението ти с метадон,слу4вало ли се е да се надрусаш?мерси ,4е про4ете писмото ми





Тема Re: как да спранови [re: mamen]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано05.03.08 19:37



VOLQTA I PAK VOLQTA помня едно момче какво ми каза хероинът направо грабва волята ми и я мачка като ...



Тема Re: до БГ-наркоманканови [re: psyromantic]  
Автор БГ_Hapkoмaнka_ (вечно спираща)
Публикувано07.03.08 23:10



Да,слънце!На повечето от нас се е случвало.Аз лично не познавам някой,който се е лекувал на мед и да не се е издънил нито веднъж.Но това не значи,че пак ще се подкарам.КОгато аз съм друсала,винаги е било на спийд...с кока.Никога не съм се целила само с херца.А сега от горе-долу година не съм пипала нищо...няма и да пипна.Не мога да бъда 100% сигурна,защото в това няма никаква сигурност,но все пак вече имам за какво да се хвана ако ме разбираш.След като ми се роди бебето,аз не мога да си позволя да се надрусам,дори само един път.

Относно тези,които казваш,че паралелно с меда друсат и хероин....не знам...в нашата програма,повечето се целят с мед.Не ги привлича материала,поне повечето мои познати.Друсат хероин само ако им е свършил меда и нямат.А доста често е случва това,защото повечето го взимат за седмица да речем....и си го издрусват на помпа за два дена ...след това нямат и висят пред програмата ако има от кой да си купят,ако не в краен случай се друсат с хероин,но след като дълго време си бил на мед,хероина не те хваща по същия начин и няма никакъв смисъл да се друсаш с него.Когато си целиш меда на помпа,също се получава кик..

Надявам се ти да си първия човек,с когото съм говорила,който да не се издъни нито веднъж по време на лечението си.Пожелавам ти го от цялото си сърце мила.Наистина твоята доза не е никак голяма.Това 3.5 би трябвало да значи 35 милиграма,защото по принцип така се изчислява.Аз например съм на 100мл.,което по старому е 10 кубика.Лесно се сваля до 5..ама след това е доста трудно.След като ти си на 3.5 би трябвало лесно да го смъкнеш още.Дано да излезнеш бързо от програмата,защото и меда вреди,не по-малко от хероина и на черния дроб и на зъбите и на костите...и общо взето на всичко....

Успех мила...пиши как си





Тема Re: как да спранови [re: 6o6]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 17:27



viarvam,4e vladi ima problem i 6te vi kaja za6to mislia taka.omajena sam ve4e 7-ta godina,razbrah 4e maja mi drusa predi da zabremenea,no i tova se slu4i.tehnite kato razbraha biaha prikazki i prostotii.da go ostavia i t.n,az oba4e si go obi4ah i o6te go obi4am i sklu4ihme brak vapreki vsi4ko.ne kazvam,4e be6e lesno naprotiv,to be6e spirane,po4vane abe edin omagiosan krag.rodi ni se detence,be6e mn.tejko da gleda6 bebe i maj koito e v kriza i nai vajnoto za nego e da si vzeme dozata.opitah s molbi,s zaplahi,niakolko pati sam pu6ila s nego,kazah mu 4e 6te zapo4na da vzimam venozno,ni6to ne pomogna,molel e i e plakal kato malko dete da ne go pravia.tova prodalji 1,5 godini sled rajdaneto na deteto,a koklko o6te predi tova.nakraia namerihme edna doktorka v varna,parvo mu izpisa po shema uspokoitelni da preodolee fizi4eskite,na po kasen etap test za da vidim 4ist li e i nai-nakraia edni hap4eta REVIA pak po shema,no v nikakav slu4ai hap4eta iheroin UMIRA6.slava bogu sina mi na 6,5g.,a maja mi ve4e 5g. ne drusa.jelaia ti uspeh,popitai psihiatar za tezi hap4eta,6te se radvam mn..ako sam pomognala.P.S.togava tezi hap4eta gi niama6e v bulgaria i ni gi pratiha ot francia.sega ve4e ne znam,moje i da gi ima,no zapomni vsi4ko po shema



Тема Re: как да спранови [re: diamorph]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 17:45



za tezi koito sa ot varna DrD.Vel4eva psihoterapevt,mnogo gotina,na nas ni pomogna mnogo,kabineta i be6e nadolo po ulicata na koiato e carkvata sveta petka v liavo imam i telefon no e dosta star i ne znam dali e o6te deistva6t vse pak 6te go napi6a 088340431





Тема Re: как да спранови [re: buba]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 18:02



slu6aite be koteta maja mi triabva6e da gi pie tezi hap4eta(revia) okolo 4g.,a gi pi 2g.,az sa6to imah opasenia da ne zapo4ne pak.daite go po smelo i si viarvaite pove4e.da az ne sam drusala,samo togava kogato se nadiavah da otkaja maja mi,no da go gleda6 kak se poti,kak ne moje da spi,kak moli samo za o6te edin pat,za posledno....postignali ste ve4e ne6to,6tom ste stignali do tuk,az vi viarvam,poviarvaite si i vie.toi spria i vie ste uspeete



Тема Re: освен ако не е прекалено лично...нови [re: Hell]  
Авторroza (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 09:57



az prosto iskam da nakaram edin priyatel da se otkaje no e trudno ako imate nyakva ideye davayte

zastotu spored men semeystvoto e vajno



Тема Re: освен ако не е прекалено лично...нови [re: roza]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано06.04.08 11:50



Пиши на кирилица!



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 15:14



sam niama da moje6,mnogo e trudno.TRIABVA DA OTIDE6 V KOMUNA-AKO ISKA6 DA OCELEE6.MOGA DA TI DAM TELEFON,OBADI SE I GOVORI-MNOGO SA RAZBRANI-056 898861. NE SE BAVI!



Тема Re: как да спранови [re: mama]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано10.05.08 21:37



То пък комуната щото е едно универсалното решение....мани, мани...

Между другото момчето май отдавна се е оправило - темата е от преди 4 години...


La Hija de La Noche

Редактирано от Amme на 10.05.08 21:39.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.