Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 26.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
АвторpLams (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 12:19



Abe momche spokoino ne si sam...samo vqrvai v sebe si tova e nai-vajnoto kolkoto i da go iskash kolkoto i da boli kolkoto i da mislish za nego NE VZIMAI!Zabravi go dokato mojesh ,zashtoto posle ne samo shte stavash s bolki(koito si vnushavash che imash),no i organizma ti shte svikne s nego Istinskata zavisimost.Nedei da se predavash spodeli s nqkoi ne ostavai sam govori s roditelite si i im kaji kak stoqt nshtata te 6te ti pomognat bydi siguren kvoto i da si napravil shte sa s teb.Pyk tez tvoite priqteli "narkomanite" gi zaebi.Izbqgai ot vsi4ko svyrzano s heroina hora,mesta,muzika kvoto i da e.....Vsichko e Vnushenie bolki nqma,nito stud.Mojesh da spresh iskai go i Mnogo volq samo Vqrvai v tova che mojesh bez nego!Che ne e za teb!Ne se predavai v nikakav sluchai,posle shte syjelavash ujasno mnogo bori se dokato mojesh i shte uspeesh 100%!!!!!!!!Drusai sintetika,koz moz,pii ama ne i tova!Prosto izbqgai ot tova ako trqbva ot toq grad se razkarai ama ne go misli bydi silen i v nikakav sluchai ne misli che imash bolki tva e samo v glavata ti,obyrkana e.Oshte imash Golqma nadejda,na koqto nqkoi nqmat kysmeta da ...se doprat,dori da si pomislqt za neq!Taka che govori s va6te i se mahai ot toq grad i da bachaksh tam i da uchish ne ti e tam mqstoto kamo li da se celish!Uspeh NE SI SAM MOJESH DA SPESH VOLQ I BEZ STRAH!!!





Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
АвторpLams (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 12:22



plami_t_o@abv.bg mi e maila pishi tuka ako ....savet ili da spodelish ne6to SPOKOINO



Тема Re: Е нема начин, бате ....нови [re: pirogovec]  
Автор бeйзбoлиcтa ( Лу)
Публикувано22.09.06 01:03



Стягай се,пич!
Имаш силата и пълната власт над себе си,просто прояви желязна воля!
Не си проваляй живота заради херца,а спри докъто можеш!Ако искаш подкрепа-тука я имаш!

Paradise(not for me)


Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторtryn (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 22:21



>Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи???
>
>Започни да мислиш за нещо, което действително
>
>желаеш, защото това работи... Човекът, който ми
>
>изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е
>
>изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та
>
>тогава реших и аз да го изпратя...
>
>Вещиците ще ти изпълнят желанието!!!
>
>
>
>
>
>Пожелай си нещо, когато броенето в обратен
>
>порядък завърши!!!
>
>
>
>
>
>10...
>
>
>
>
>
>09...
>
>
>
>
>
>08...
>
>
>
>
>
>07...
>
>
>
>
>
>06...
>
>
>
>
>
>05...
>
>
>
>
>
>04...
>
>
>
>
>
>03...
>
>
>
>
>
>02...
>
>
>
>
>
>01...
>
>
>
>
>
>*** Пожелай си нещо!******
>
>
>
>
>
>Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1
>
>час.
>
>
>
>
>
>Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А
>
>ако не - ще се случи обратното на това, което си си
>
>пожелал! А после ще ми кажеш какво е
>
>станало+



Тема Re: как да спранови [re: tryn]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 22:46



ot tolkova mnogo pisma ne razbrax sega kak si?kakvo napravi vsashnost?Pishi



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторza teb (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 23:38



Zdr vladinc kazvam se Poly ot grat Plovdiv i imam sashtiq problem kato tvoq az sam narko zavisima or tri godini venozno chesno da ti kaja i na men mie mnogo trudno takmo spra i pak za pochna mnogo mi e trudno kakvo da ti kaja bqh 5 meseca pot domashen arest i vednaga kato izlqzoh znaesh li kakva beshe parvata mi rabota nadrusah se poradi prostata prichina che neznaeh kakvo da pravq na van nqmah priqteli fizicheskata kriza e lesna no psihicheskata ostava za cql jivot az sam skachala i sam chupila troshila revala trashkala za da mi donesat samo manichko i che nqma poveche karala sam maika mi da otide do izgrev za heroin zashtoto omiram i nese chustvam dobre mrazih sichko i sichki no kato mina psihata mi se praskashe sanuvah postoqno golemi paketi palni s heroin golemi pompi s kapaci i kakvo li oshte ne gadnoe priznavam si ne izdarjah i eto me pak pot domashen ares nashte iskat da me pratat v nqkva jenska komuna v berlin i ako ne se stegno no kato se poznavam nqma da izdarja na iskoshenieto i taka ako iskash da pogovorim pishi mi na sharli88@abv.bg



Тема Re: как да спранови [re: za teb]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 22:05



sega kak si vsashnost?Az biax po sashtiat na4in ,no eto 4e ve4e 3 godini sam jiva i zdrava,i 4ista.Znaehs li,koe me krepi,usmivkata na mama,mnogo sma privarzana kam neia,ako i se slu4i neshto shte umra.za tova tia mngoo mi pomogna,to vsashnost kato pomislia,az samamta reshix i go napravix vednaj zavinagi,predi si kazvax-samo vednaj,ama niam atakova neshto,preminesh li tazi graniza pak si v kupa,e ve4e znam,4e tova e vredno za mne,i prosto ne go pravia,rabotia zaeta sam,xaresvam rabotata si,imam novi priatelstva,xodia i jiveia normalno.da problemi imam ama te sa savsem ot razli4en xarakter.Az se spravix s pomoshta na psixolog,zashtoto na nas glavi4kite ni sa bolni,ne drugo.Iskam da imam deca edin den,i roditelite mi da se gordeiat s men,te ne go zaslujavat,kaktoi tvoite.Bori se,nie ne sme za tozi na4in na jivot,shte se u4udish,kolko e xubavo da si spokoen,da mojesh da se budish bez misalta-ot kade da vzema parii?Shte badesh mngoog shtastliv i spokoen-poviarvai,pishi kak si



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторsashko2 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 19:12



brat 4esno ti kazvam az ot 7 meseca sam na metadon i se 4ustvam super,ako iska nekoi neka mi pi6e na skaipa da si polafime za teya laina,skaipa mi e;sashkook;



Тема Re: как да спранови [re: momi4eto]  
Авторsashkook2 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 22:24



spored mene e nai dobre da slu6a6 takiva kadetoo sa minali po tozi pat,makar i dasa malko,az 10godini drusam, a sega ot 7meseca sam 4ist e na metadon sam ama super se 4ustvam i zivi i zdravi o6te mnogo malko mi ostava i izlizam ot tia laina,ako iska nekoi da si polafime za heroina 6e olekne i na dvamata skaipa mie(sashkook)by



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторjivot (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 13:42



ako vse o6te te interesuva(moje da si se otkazal ili umrql)d-r Nikolai Tomov medicinski centar ''horizont'' tel.08889968057 ili0888323424.uspeh samnqvam se 4e dori ve4e 4ete6 tiq prostotii




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.