Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 26.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторpтx (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 20:08



ртхертхерх



Тема Re: как да спранови [re: 6o6]  
Автор TONlTA (непознат )
Публикувано05.11.05 15:59



AMI ZA6TO SI ZAPO4NAL A?TOLKOVA TI E BIL AKALA.SEGA 6TE SI YMRE6 SAM I MIZEREN



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторvivi (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 16:13



stranno e kak izvednuj turseiki v google.com info za narkoticite poneje mi tqbva- da si "nau4a uroka", popadnah tuk i prosledih cqlata taq rabota, taka da kaja i... BRAVO! vuzhi6tavam ti se, as sum imala problemi s drogata i se otkazah i prosto...4udno e 4e gi mrazq ot dunoto nadu6ata si za6toto nqkoi izlekuvani narkomani ako imat droga pod ruka vednaga q vzimat, as...ne bih. prosto kazvam- produljavai vse taka!
smnogo lubov i kusmet
vivi



Тема Re: как да спранови [re: vivi]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано26.12.05 18:26



Браво! че си се излекувала...но защо "мразиш от дъното на душата си" други хора в подобно положение или такива, които нямат сили да се излекуват? Щом си имала проблеми с дрога, и ако тази дрога е била хероин, би трябвало много добре да знаеш, че не всичко опира до воля... ако пък не го знаеш, просто ти са се разминали проблемите, които си мислиш, че си имала...което е супер късмет за теб...както и да е..издразних се...бих мразила само хора, които лично са ме засегнали с нещо или са ми направили нещо лошо, макар че и за това съществува "прошка", тъй че по-скоро не бих... но абсолютно непознати, чужди хора, с проблем?! да "мразиш от дъното на душата си"...еми..бах ти душата...все едно...всеки си отговаря за себе си...
любов и късмет и за теб...
емма

П.С Един цитат по случая, не мога да пропусна да го постна, твърде е подходящ...

"Странно! Как започваш да разбираш другите, когато сам затънеш до гуша в калта. Когато се чувстваш добре не ти идват такива мисли в главата."
Ерих Мария Ремарк

Ако Ремарк не греши, сигурно е нормално да си мислиш така, тъй че прощавай за раздразнението... и се наслаждавай възможно най-пълно на свободата и на късмета си! Простена да ти е и омразата, която изпитваш, въпреки, че не ме познаваш, все пак спадам към изброените от теб категории хора... Исус разправя да се обичаме - бога, ближните си, враговете си - все пак внимавай с омразата, че се брои към тъмното, греховното... Успех!

Редактирано от Amme на 26.12.05 19:56.



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано12.01.06 16:18



Виждам,че тук хората вече бая се веселят на твох гръб, а ти вече не ебаваш?
Как е,оправи ли се,ако някога си бил по-зле от сега?
Сега пиеш или с какво заместваш хероина,най-общо?

Bang, bang!?


Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано13.01.06 08:16



Уф, аз този човек май го познавамКато се замисля, от инфото, което е дал за себе си..Не мога да не го познавам.
Ама абсолютно нямах представа, че е толкова зле. Не съм го виждала от много време...Дали е добре сега?




Тема Re: как да спранови [re: Scheewa]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано13.01.06 11:57



хехесигурно е добре.писал е преди доста време,че е окдано



Тема Re: как да спранови [re: tOxic]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано14.01.06 01:03



Той все още се подвизава в Пловдив...
Да, минало е доста време...точно това ме притеснява...И как така изведнъж престана да пише...




Тема Re: как да спранови [re: Scheewa]  
Авторparadox_janet (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 17:45



Hora,iz4etoh vsi4ko napisano do tyk i da vi kaja ne e nikak lesno da spre 4ovek.Ot 10godini sam na pompa,izkarala sam sigyrno 30 stydeni pyiki,komyni i pro4ee,no vse o6te imam nqkakva nadejda.Ina4e poglednato nay4no receptorite,koito otgovarqt za zavisimostite se namirat v malkiq mozak i sa im nyjni 15dni,za da se smenqt,taka 4e sled parvite 15 dni jelanieto za priem na psihoaktivno ve6testvo namalqva dosta.Taka 4e deca,ypotrebqva6ti ot godina-dve stegnete si zadnicite samo za 15 dni,za da ne ste kato men sled 10god.Kogato zavar6vah y4ili6te bqh kralitsa na bala-sega prili4am na magistralna prostitytka,samo koronata ot bala mi napomnq ot vreme na vreme za dobrite stari vremena.....



Тема Re: как да спранови [re: paradox_janet]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано28.01.06 21:18



Странно...на мен пък не ми е повлияло на външността никак...само малко но по-скоро в положителна посока...




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.