Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 25.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: как да спранови [re: Amme]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано29.01.06 15:48



Щастливка. Поне си могла да го скриеш от хората, които съвсем не те познават и не би трябвало да имат някакво отношение към теб. Докато на някои други хора толкова им личеше, че нещо не е наред...



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
АвторMirel6 (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 15:44



razbiram te napalno.vij az bih te posavetvala da ide6 do nacionalnia centar po narkomaniata i tarsi doktor Vasilev(toi e s o4ilca)6te go poznae6 pomoli go da te upati i da ti pomogne-toi e mnogo dobar lekar i 4ovek,ako niakoi moje da ti pomogne tova e toi.nai malkoto 6te ti dade niakakvi hap4eta da izbie6 abstinenciata(fizi4eskata)i tova 6te te ulesni dosta ot gl.t.na bolkite.
Ne se predavai!!!ne e tolkova nevazmojno ili trudno.az pojelah i spriah ...no sega pak se boda i znam 4e niama da spra za6toto ne iskam da spra.
kogato mi doide ot vatre moje i da opitam dano samo ne e tvarde kasno za6toto s hercata 6ega ne biva.
nadiavam se 4e Ti 6te uspee6 da se otarve6 ot tazi shitnia.i moje da to prozvu4i sme6no..no deistvai-spri go!!!
kolkoto do priatelite...ne se bezpokoi te iavno tolkova sa ti bili priateli 6tom sa te ostavili kogato nai mnogo se nujdae6 ot tieh.da go duhat-6te nameri6 novi i to po dobri!ne se predavai!!!e maila mi e:mirelamason@yahoo.com ako iska6 pi6i mi.az sam ti priatel! :))))



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор mark_renton (непознат)
Публикувано06.02.06 08:59



Mnogo dobre te razbiram bratle....Moga da ti predloja ne6to koeto mi svur6i rabota na men.Za6to ne doide6 nqkoi put na sbirka na Anonimni Narkozavisimi?Tam ima hora koito sa 4isti ot mnogo vreme!!!Az li4no otkrih za sebe si mnogo na4ini da spra da vzimam,moje i ti da nameri6 ne6to.Vinagi si dobre do6ul pri nas!!!

Grateful Recovery Addict


Тема Re: как да спранови [re: mark_renton]  
Автор CиняXyлиraнka™ (nadrusana)
Публикувано11.02.06 19:43



А когато вече нито хапчета,нито сбирки помагат?Аз съм от седем години на помпа....опитвала съм по много пъти да се оправям с лекарства и в болница лежах и на сбирки ходих и нищо не ми помага...пак съм на въртележката , от която слизане няма.....Метадон????

Niama bivshi narkomani!!!


Тема Re: как да спранови [re: CиняXyлиraнka™]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано12.02.06 11:24



би могло...ако наистина си пробвала какво ли не.
но все пак ако можеш да заминеш някъде за месец и после да започнеш налтрексон за към година,може и да се обърнат нещата.не знам.
метадона е най-последзният изход.



Тема Re: как да спранови [re: tOxic]  
Автор CиняXyлиraнka™ (nadrusana)
Публикувано12.02.06 20:17



Заминавала съм и за повече.Сега чакам да ме качат в Суходол..не че там ще ми помогнат,но поне детокс.Преди около седмица ходих при един доктор Ризов,който ми беше лекуващ лекар на 4-ти километър.Той познава мойта житейска история.Та той ми каза,че за мен метадонът бил най-подходящото лечение.Имала съм най-голям шанс да се оправя именно с него

Levski shampions


Тема Re: КРАДЕЦ ГАДЕН!нови [re: лeнa]  
Авторbad boy (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 17:28



да ти се връща 10торно мършо проста не се подиграваи госпд ще ти го върне много по лошо обаче ще видиш и тогава се сети какво си пожелала на човек които има нужда от помощ!да ти се връща 10торно повече



Тема и ти ли бенови [re: Deemer™]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано16.02.06 21:17



чудя се кво правиш тука.
човека се чуди как да ги спре, а ти явно се чудиш как да ги почнеш.

______________
spider4o - СУ 4:0
spider4o - WizzAir 0:3


Тема Re: как да спранови [re: Scheewa]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано16.02.06 21:21



тва е кофти
добре, че не си била от тия някои други хора

______________
spider4o - СУ 4:0
spider4o - WizzAir 0:3


Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 03:23



А3 САМ ОТ 2ГОДИНИ И 3 МЕСЕЦА НА МЕТАДОН.ВАРНА В МОМЕНТА ИМА СВОБОДНИ МЕСТА.АКО НАИСТИНА ЖЕЛАЕШ ДА СИ СТЪПИШ НА КРАКА ЕЛА И СЕ ЗАПИШИ ДОКАТО ВСЕ ОЩЕ ИМА МЕСТА. АДРЕСЬТ Е гр.ВАРНА--ЦЕНТЬР ЗА ПСИХИ4НО ЗДРАВЕ ''СВ.АННА.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.