Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 20.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: абе виж...нови [re: Hell]  
Автор dma (irq)
Публикувано19.03.04 14:09



Да, абсолютно си права, че темата е полезна. Както казах, дано някой в нужда да я види когато търси помощ. Просто се издразних, защото ми се стори (а и още мисля така), че някой или се превъзнася или директно си послъгва. Не беше редно да го казвам май, искрено съжалявам.

Поздрави на всички!

There's no place like 127.0.0.1


Тема що?нови [re: dma]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано19.03.04 15:05



казвай си каквото мислиш :)
Аз лично държа на това... предполагам и останалите тук :)




Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
АвторMaRiHuAn4o (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 22:04



Sluhsai pich. Ima edna prikazka che sprelija narkoman e umrelija narkoman. Sorry ako sam parwija koito ti go kazwa, no sam siguren chi ti sam w sebe si ja znaesh tazi istina. Znaesh che kato si go probwal wednaz ti wliza w glawata i njama izlizane ot tam. Zatowa po towja wapros iskam da ti dam edin sawet, a toi e da ne rewesh nasam natam i samo da pritesnjawash horata kak iskash da spirash i kak ne mozesh i kolko te e jad kato ne izdarzish powqeche ot 3 dena bez narkotici, ami prosto da se stegnesh i da gi zarezesh tija laina. kazwam ti go twa zashtoto sam minah po toja pat i znam che ne e lesno no nikoi ne razbra za men. Az se mahnah ot wsichkite mi prijatel (upsurdno e twoito da ziweesh s narkoman), mahnah se ot grada, mahnah se ot darzawata. Sega sam student w Germanija i wsichko mi e nared. Ne sam i hodil w komuni. prosto edin den se wbesih na sebe si che sam pozwolil da stana narkoman i poweche nikoga i ne probwah. Zatowa e nuzno prosto da go kazesh i na go naprawish a ne da si tarsish oprawdanie samo zashto ne mozesh.



Тема za vladincнови [re: vladinc]  
Авторellyy (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 13:44



психиката е голяма работа, всичко може - и да провали, и да издигне човека. кой както се настрои, така ще се справи с проблема. щом се публикуват данни, че човек може да се пребори с рака ако се реши наистина да го надвие, защо пък не и от наркотиците да се отърве? решаваш го и го правиш!



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
АвторOтeц (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 17:08



Съжалявам много за теб синко,много късно се обръщаш за помощ.Един прежде пишещ ти казва"отказалият се наркоман е мъртвият"жестока фраза ,но за съжаление е вярна.Защо,не потърси помощ преди да започнеш с "кайфа",защото искаше да изглеждаш мъжкар в очите на околните,само не се оправдавай че не си могъл да прецениш,защото точно на тая възраст водеше и сексуален живот .Все пак макар и късно опитай в комуна независимо къде у нас или в чужбина и така краят не е далеч ,а там все пак има някаква надежда.



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторbiv6 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 18:10



Хайде да разгледаме случая така:
Мисля, че навреме си се усетил, че отиваш в АДА (щом казваш, че от септември друсаш), но аз си мисля, че още ти е сладък хероина и затова ти е трудно да спреш. Аз спрях със студена пуйка. Пробвал съм какви ли не хапчета, за да спра, но не успях. За метадона мога да ти кажа едно-абстиненцията е пет пъти по-тежка от хероиновата. От две години и половина съм чист и живота ми се промени коренно. Вече птичките пеят, жените ми се усмихват и имам много нови приятели, както и един вълшебен човек до мен. Не знам дали си измислил всичко това, но ако е така, е жалко, защото наистина има хора, които се нуждаят от съвет, а ако не си-просто си кажи, че си млад и живота е пред теб. Не трябва да спираш, заради майка си и баща си, а заради самия себе си. Ако искаш да ти се помогне-признай пред родителите си. Те са хората, които ще те разберат и ще ти помогнат. За сега толкова и успех.



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор Гpaф lti (клоун)
Публикувано05.04.04 21:21



С извиненията-АБЕ ЛАЙНО що се не вземеш в ръце и не спреш да си играеш на- днеска май ми се спира.От тва дето прочетох си права некои изводи.Първо ти си сополивец дето не е изпитвал кво е да го тресе истинско ТРЕБВАНЕ,второ-въобще не си наркоман или поне това което АЗ разбирам под тва понятие и не последно ТРЕТО-с писаници в нет-а никой не го е спрял материала,а и изобщо щом имаш сили и нерви и време и желание да тракаш по клавиатурката начи въобще ама ВЪОБЩЕ не си спрял бе браточка.А тука хората ша се изтрепат да помагат Е..... му м....... как ме нервира келеш с келешите

Знам защо клоуните са тъжни.


Тема Re: !!!нови [re: Гpaф lti]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 19:47



айде стига сте се правили на интересни - тоя плачел, оня хленчел...
вие какво искате? тук да се пише само колко ви е кеф от боклуците, с които се тъпчете ли? аман от пубери!!!
нали целта на клуба е взаимопомощ?!!!!
много е лесно да се правите на "мъже" когато някой е закъсал и иска съвет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: mama muнови [re: MrTwister]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано12.04.04 18:43



Нищо не разбрах,ама карай...Всеки е имал или има приятели наркомани...Толкова са много,че едва ли някой може да им хване бройката.По стечение на обстоятелствата за своите такива приятели мога да говоря само в минало време...тях вече ги няма.Никой не ги беше направил насила такива и всъщност само те си знаеха какво им е.Но не вярвам да са искали да си отидат от тая земя на по двадесет и няколко години...много се съмнявам...
А човека,пуснал темата,определено има нужда от помощ.Не знам как точно ще го направи,но ще трябва да направи нещо за себе си...той сам ще си избере как и какво.Просто ако не го направи,край...човека няма да го има...въпросът не е дали,а кога...Което ще е твърде жалко.



Тема Re: !!!нови [re: eли]  
Авторgadaesht (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 19:04



ne znam,ne sym siguren,no v glavata mi ot edno izvestno vreme se vyrti edno symnenie.vsy6tnost-struva mi se,4e toq Vlado ne e nikakyv Vlado ,a e nqkakva devoika,koqto uprajnqva literaturnite si umeniq i fanraziq i se stremi da sybudi va6ite 4uvstva i simpatiii kym edin 4ovek,pla4e6t za pomo6t.stilyt na pisane opredeleno mi se struva jenski.nadqvam se,4e sym prav,za6toto v protiven slu4ai priemame,4e vsi4ko pisano naistina se slu4va na tozi 4ovek.pozitivnite mu postove , v koito toi govore6e za tova,kak iska da otkaje heroina ve4e ne se poqvqvat.ili toi samiqt nqma volqta i jelanieto da go napravi(za6toto spored men vse o6te ne se e zabyrkal dostaty4no,za da razbere za kakvo to4no stava duma v deistvitelnost),ili vie ne ste reagirali na molbata mu za pomo6t adekvatno.tova poslednoto vednaga go izkliu4vam,za6toto vijdam ot vsi4ko napisano do sega vyv foruma,4e ste vseotdaini i gotovi da okajete podkrepa na nepoznat,koito q tyrsi ot vas.respect dami i gospoda.gorko na vlado.
kato p.s. iskam da pomolq "Vlado" pone za edin post ot nego,ako 6te i posleden da e,za da 4uem kak se e razvila istoriqta do sega.i tozi pyt-samo istinata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.