Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 15.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Ей го линка...нови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторsashkook2 (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 19:23



abe hora nali 6e go nabiat krizite i 6e izbega s dvesta ot reto ,te daze nema i dago spirat,nai dobre obadise na rosica ka4aklieva v sofia ili mi pi6i az 6e ti dam telefona skaipa(sashkook)viz sa ima v selo german komuna i da znae6 4e tam 6ese opravi6.garancia.6ego razbere6 kakvo se opitvam dati kaza,uspeh.



Тема Re: как да спранови [re: dma]  
Авторsashkook2 (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 15:37



to4no taka metadona mnogo mi pomogna na mene,a beh i v ispania i tuka v selo german,za mene pak komunite sa gadni eto moe mnenie,metadona e nomer 1 za le4enie.



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторocтaп (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 22:46



vladinc , гледам от много време ти е темата и не знам какво се е случило до сега с теб, не прочетох мненията, но ще ти разкажа с две думи за един авер Али персиец, та той е бил в период преди умиране и вече спрял да яде, организма му не понасял храна, хероин имало в изобилие той бил "тестер", само че един ден си купилбилет за Холандия и се озовахме в един немски лагер с него тъкмо когато се отказваше от хероина, по причина че просто нямаше но и той не искаше, висеше в стаята си и се клатеше или ставаше и сядаше, това продължи месец и нещо, ядеше по малко ориз и постепенно излезе изцяло със собствени усилия и без морални дилеми, той искаше да се откаже и се отказа, помогна му единствено липсата на предлагане в момента, след време мина на хашиш но това е ташак в сравнение на миналото му



Тема Re: освен ако не е прекалено лично...нови [re: *cлънчицe]  
Авторop (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 18:41



продължаваи с наркотиците това е единственотот лекарство



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 14:48



Само с този метадон не се занимавай-това си е направо легално друсане.
Заеми се с по-нетрадиционни методи,потърси помощ в комуна,асоциация,Червен кръст ако щеш,но с тези метадонови програми не се занимавай.
Горещо ти го препоръчвам-успех!!!



Тема TOVA KOETO ZNAM DANO GO PRO4ETE6нови [re: Amme]  
АвторGeri (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 23:36



VI6 AZ SAM 4ELA MNOGO STRA6NO MNOGO INFORMACIQ PORADI GOLEMIQT MI INTERES I TO PORODEN OT UJASA NA SVETA KOITO ME ZAOBIKALQ,CELIQT TOZI UJA6 NA SVOBODNO RAZHOJDA6TI SE MARTAVCI ZAGUBILI SVOQTA DU6EVNOST I INDIVIDUALNOST.TOVA KOETO 6TE TI KAJA 4E HEROINA SPADA KAM TEJKITE NARKOTICI I TOI NE SE SPIRA IZVEDNA6!!!A POSTEPENNO 4REZ NAMALQVANE NA DOZITE



Тема Re: TOVA KOETO ZNAM DANO GO PRO4ETE6нови [re: Geri]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано05.04.07 20:22



Да, има много разхождащи се мъртъвци, но доста малка част от тях друсат хероин...но наистина е ужасно....

Тва с намаляването - принципно, теоретично е така, но на практика....е адски трудно да се осъществи..треа да имаш не воля, ами свръх воля примерно да задържиш да не вдигнеш доза, а да намалиш..незнам ..почти невъзможно е, макар и веднъж да успях да го направя...




La Hija de La Noche

Тема Re: КРАДЕЦ ГАДЕН!нови [re: heineken_]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 23:31



nikoi ne e zastrahovan!...



Тема Re: как да спранови [re: Secubi]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 23:35



...da,no ne drysa6 samo dokato si vutre.a i promivat mozuka ti(Gospod tva Gospod onova)-s izvinenie



Тема Re: suvetнови [re: sprial]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 23:39



sp.men,ako Go polzva6 4-5 dena v namalqva6ti dozi(do 10mg.nakraq)se izbivat krizi-samo fizi4eskite oba4e!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.