Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 27.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторpomosht (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 19:39



Една приятелка здраво е затънала, някой има ли информация за някоя импровизирана комуна в някое село при някой поп например. Помогнете, ако имате информация, моля ви!!!



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторdrusalkata (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 19:59



milo drUgar4e,iskam da ti kaja 4e az sm v absoliutno sa6tata situaciq kato teb i sas sigurnost o6te hilqdi mom4eta i momi4eta kato nas se 4uvstvat po tozi na4in i si zadavat vaprosa kak 6te se oprava?az sm spirala 2 pati uspe6ni.parviq uspe6en pat be6e za 2 godini,no blagodarenie na ba6ta mi.toi be6e gotov da dade jivota si samo zada se opravq ot heroinovata zavisimost.eto 4e uspqhme dvamata zaedno,za6toto sama za poreden pat se obejdavam v momenta,4e ne bih mogla da spra dori i za 3 dni.sled tazi 2 godi6na pauza,ve4e jiveeh dobre,raboteh v 4ujbina,no imah problemi s priqtela-toi mi izneverqva6e i me laje6e,vapreki 4e darje6e mn na men,prosto mu e v kravta,za6toto e miusolmanin.sestra mu e narkomanka-tq pu6i na staniol.pribrahme q v ka6ti za6toto be6e na ulicata i iskahme da i pomogneme da spre.osobenno az za6toto ve4e sm minala po tozi pat i iskah da i pomogna i na neq i po tozi na4in da nakaram priqtela mi da darji o6te pove4e na men i da ne mi izneverqva.vapreki usiliqta,rezultat nqma6e.toi zamina za belgiq pri biv6ata si uj po rabota i me ostavi sas sestra si v moqt dom,kadeto jiveeh ve4e ot 2 godini.4uvstvah se adski podtisnata 4e kakvoto i da prava toi ne spira da hyodi v belgiq i ne spira da mi izneverqva.togava sestra mu me vidq 4e sm v depresiq i mi kaza az 6te otida da si vzema.6te si prekarame mn gotino bez nego i nqma vaob6te da ti lipsva.tq svar6i rabotata to4no za 5 min i zapo4na da pu6i pred men.kazva6e mi:drapni si nqkolko pati de da vidi6 kak 6te te otpusne i 6te se po4uvstva6 mn po dobre.poneje ve4e bqh sprqla i ne iskah nikoga pove4e da mi se slu4i tova koeto se slu4va na vseki koito ispolzva drogata zada se lekuva.no tq uspq da me isku6i i nai lo6oto e za6toto go napravi s cel.zada se pokrie i da si izmie racete s men,ako brat i i kaje ne6to za tova 4e tq ne spira da se drusa i v slu4ai 4e q izgonime ot vka6ti zaradi tova.i to4no taka stana.az zapo4nah da pu6a s neq vseki den.mina vreme tq mu kaza i na maika im sa6to i az padnah v o4ite na cqlata mu familiq.zaradi tova 4e vmesto da i bqh pomognala da spre,obratnota.zagubih vsi4ko.prodrusah se i sled malko vreme minah na vena.ot togava ve4e 1 godina e minala.az se varnah da jiveq v bulgariq kadeto spirka nqma.pri starite poznati i "priqteli"dnes drusam po gram i polovina na den.predpolagam se se6ta6 kak si namiram pari.zalozi prodajbi 4e dori se prodavam za pari.no sre6nah 1 4ovek koito mn me haresa kato 4ovek i poneje bqh iskrenna s nego e gotov da napravi vsi4ko zada se oprava.sega moga blagodarenie na nego da ispolzvam 1 le4enie v sofiq koeto e skapo i bez tozi 4ovek ne bih mogla da si go pozvola.pre4istvane na kravta se kazva.defakto nqma6 sled tova nikakva fizi4eska kriza.edinstvenno psihi4eska.no ako si osaznal 4e umira6 i gubi6 vsi4ko i vsi4ki okolko teb 6te stisne6 zabi i 6te nameri s kakvo da se zanimava6 zada si zapalva6 vremeto i kogato ti se priiska da si vzeme6 6te napravi6 ne6to drugo koeto da te nakra da se po4uvstva6 po dobre i garanciq 6te se gordee6 sas sebesi.jivota e hubav no dokato sme slabi i gube6ti jivota 6te go vijdame samo ot tamnata strana.az li4no drugata sedmica se polagam na tova le4enie i sled tova otivam za izvestno vreme v drug grad zada moga da sm dale4e ot starata konpaniq i ot vsi4kite ne6ta koito biha me nakarali da si vzema pane vednaj.misla 4e ako go napravi6 i ti nqma da sgre6i6.ni6to ne ti struva da probva6.trqbva da nameri6 finansova podkrepa i nai vajnoto 4ovek koito bi dal vsi4ko zaradi teb zada se opravi6.tova e golqm stimul.no sam ne bi mogal da spre6 za dalgo vreme,povqrvai mi.pojelavam uspeh na vsi4ki i badete silni.ne vqrvaite na nikogo osvem na sebesi..nqma nevazmojni ne6ta,stiga da iska6,a az sm sigurna 4e iska6!!!



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторdrusalkata (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 20:30



ne se laji da se zapisva6 v taq metadonova programa.o6te po zle.6te stane6 zavisim ot metadona,a krizata ot nego e ne4ove6ka.po silna ot heroinovata.kazvam ti 4esno.vij ako iska6 se obadi na tazi doktorka v sofiq i se konsultirai s neq za pre4istvane na kravta.garantirat na 100% 4e 6te si is4isti6 organizna samo za 1 sedmica i nqma da ima6 nikakva fizi4eska kriza.posle ve4e si zavisi ot teb samiq.6te ti struva kam 500lv nakade ,no ne sm sigurna.ebi im maikata na parite.vajnoto e ti da se opravi6.6te ti dam telefona,ako misli6 4e e uda4en variant,spored men e nai ude4niq,znam ot opit za6toto ve4e vsi4ko sm probvala po kakvi li ti ne shemi i sistemi i programi.ostana mi samo tozi variqnt i 6tom garanciqta e na 100% az 6te im se doverq.mojebi i ti 6te se saglasi6 s men sled kato se obadi6 i se pointeresuva6 li4no kak stoqt ne6tata.az ti go prepora4vam ot sarce: 02/975-31-64 gsm:0898/757-304 otnovo ti pojelavam uspeh!!!



Тема Re: Е нема начин, бате ....нови [re: pirogovec]  
Авторkyбe (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 23:53



Вище сега.Физическата апста е най-лесна.Седмица две ,при някои повече.Провал сам на 13 преди цели девед години-бааааааааа.Пет пет пъти сам спирал и четири пъти сам почвал.Просто трябва да изчезнат зарибителите.Разтрел мамка им.Прават пари на хората на гърба и им викат гадни наркомани.



Тема Re: nov forumнови [re: vladinc]  
Автор nevron (непознат )
Публикувано01.11.07 03:29



Zdraveite!
Vijdam, 4e tozi forum e dosta pose6tavan. Na skoro sazdadox i az edin i iskam da vi pokanq i v nego ako jelaete. S kakvoto moga 6te pomagam.
Drysax se blizo 10 godini s xeroin, a kogato ne s kakvi li ne drygi narkotici i opiati. Ve4e blizo 4 godini ne sam zavisima. Dosta trydno se spravix s tozi ogromen problem, no blagodarenie na blizki i roditeli, kakto i po sobstvena volq, se opravix. Tyk 6te postna saita, ako nqkoi re6i da go poseti.
http://forumi-bg.com/narkomania/



Тема Re: nov forumнови [re: nevron]  
Авторnevron (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 11:34



Ako naistina imate jelanie da sprete, pi6ete mi. 6te se opitam da pomogna s kakvoto moga.
linka na foryma mi e:
http://forumi-bg.com/narkomania/



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
АвторTRNT (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 21:49



САмо бъди силен и прави това което си решил. Можеш всичко. При това го можеш сам. На този свят няма някои на които да можеш да разчиташ за помощ. Единствено ТИ можеш сам да се закараш където пожелаеш. Само да го искаш. Вярваи в себе си.
Успех!



Тема Re: как да спранови [re: drusalkata]  
Авторhey (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 05:59



drusalke, shapka ti svalqm. Prejivqla si mnogo i iskreno ti jelaq uspeh s novata programa. Nadqvam se da ti pomogne!



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор nevron (новак)
Публикувано05.12.07 10:37



zdravei!

http://forumi-bg.com/narkomania/


Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторfobiq (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 20:49



otivai na lekar be mom4e!6to vobshte si po4nal?i stignal do tuk zn li? naqsno li si sus sebe si?




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.