Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 15.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: как да спранови [re: dma]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 23:46



..a znae6 li 4e dosta hora na koito ne im ponasq ymirat,no za tova nikoi ne govori.NALI-naskoro po btv govoreha za tova.a da ne govorim 4e abstinenciqta produljava 30-35dena,i dori e smurtonosna-ako si mnogo zle!!!



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторinchxain (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 19:23



eii ne im obrashtai vnimanie na tezi bolkuci koito ti se prismivat i te ebavat pointeresuvai se za kliniki s metadonovo lechenie neznam dali gi ima v bg bi triabvalo uspexat e garantiran ako se zapochne na vreme i ako razbirase samiat ti jelaesh da se izlekuvash a ne da go pravish na sila badi silen i zapochni vednaga savetvam te ako ne znaesh kakvo e metadonovo lechenie pishi shte ti obiasnia USPEEEEX!!! BADISILEN I TARSI PODKREPA V RODITELI POZNATI PRIATELI SHTE SAS TI OT NUJDA



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор*M* (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 00:08



mi kvo da ti kaja. Trudnoe daje mn no dokato ti sam ne reshish nqma izmakvane.NO inach ima "NCN" otivash i pitash te hshte ti kajat



Тема Re: как да спранови [re: ocтaп]  
АвторmDm (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 00:20



bravo itaka stava no tova s hashisha pak ne na dobre



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авториcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 10:52



Знаеш ли човече, звучи абсурдно,но единственият изход според мен на този етап е да потарсиш евангелийска църква там където живееш и да помолиш хората в нея да се помолят за теб.Не искам да ти казвам какво може да стане, искам сам да опиташ.И във всичко което правиш, ти трябва да вярваш че спасение винаги има....!Успех!



Тема Re: как да спранови [re: иcтинaтa]  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано01.06.07 12:03



Хъм... мене ме зарибяваха преди време с разни книжки. Ама смешно е. Аз и разказах моята тееория за копелето и т.н.

Жената щеше да умре



Тема Re: как да спранови [re: MelanXolia]  
АвторNH2 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 15:02



vladic, приятел не знам в момента на какво положение си, защото темата ти е старичка, но ако още посещаваш форума и още се опитваш да спреш помпата, ще ти дам съвет, който ми се струва че може да помогне... Марихуана... или манагуа (предполагам знаеш какво е), или хеш.. нещо тревно... когато ти се додруса просто си вземи една 20-ка и се изкърти от пушене, ще заспиш като къпан... и всеки пък когато кафявия зов се обади в тебе, се напушвай като животно, предполагам че това може да помогне... Успех брат и помни че МОЖЕШ !



Тема Re: TOVA KOETO ZNAM DANO GO PRO4ETE6нови [re: Geri]  
АвторCПИPKA (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 12:17



СПИРА СЕ И С СЧУПВАНЕ НА КРАК ИЛИ КРАКА ИМА И ТАКИВА СЛУЧЕИ
МОЖЕ ИЗВЕДНЪЖ СТИГА ДА ИМА НЯКОЙ С ТЕБЕ ДЕТО АКО СЕ НАЛОЖИ ДА ТРАШИ ДЕТО СЕ ВИКА



Тема Re: как да спранови [re: sashkook2]  
АвторMETAДOH (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 12:23



ИМА МНОГО ПО ДОБРИ ЛЕКАРСТВА ОТ МЕТАДОНА, АМА КАТО ДАВАТ МЕТАДОН КО ДА ПРАИШ МЕТАДОНА Е МНОГО СТАР ВЕЧЕ МНОГО



Тема Re: как да спранови [re: max]  
АвторMETAДOH (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 12:27



МОЖЕ ДА СА МЕСАЦ НО СА ДОСТА ПО СЛАБИ ЧУВАЛ СЪМ ЧЕ МЕТАДОНА УДРЯ ЗДРАВО У ГЛАВАТА И МОЖЕ ДА ИМА ИЗКРИВЯВАНИЯ КАТО ОТ АМФЕТИТЕ




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.