Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 04.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
АвторNAFTALlN_PE4KOV (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 19:28



BRATO VSI4KO OT TEBE ZAVISI NE SLU6AI HORATA KOITO ZNAQT SAMO DA HRANQT VSEKI GRE6I TAKA4E-PO DOBRE KASNO OT KOLKOTO NIKOGA



Тема Re: как да спранови [re: fobiq]  
Авторaйдe пak (Нерегистриран)
Публикувано31.12.07 12:56



здравей приятелю,
пиша ти едва сега , защото сега влязах в темата.
всъщност не ми стана ясно ти тук ли си и как си в момента!?
силно се надявам да си добре и да спрял!
от 1 година се занимавам с превенция на употребата на дроги
живея в малък град, където проблема с хероина още не е голям и това ми дава надежда , че работата ми ще има ефект.
ти обаче се друсаш отдавна. мисля, че освен приятели и подкрепа ти трябва и лекарска помощ. не знам къде точно да те насоча. мисля, че в някой по-малък град е по-добре, защото ще си по-изолиран от пласьорите. чувам, че в раднево в клиниката работят добре. ако искаш мога да го уредя.
само отговори къде си и как си . бих искала да знам на голко години си и от колко време си на хероин.
само не ходи в комуни.
чакам отговор. не си сам да знаеш





Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторaйдe пak (Нерегистриран)
Публикувано31.12.07 12:59



здравей приятелю,
пиша ти едва сега , защото сега влязах в темата.
всъщност не ми стана ясно ти тук ли си и как си в момента!?
силно се надявам да си добре и да спрял!
от 1 година се занимавам с превенция на употребата на дроги
живея в малък град, където проблема с хероина още не е голям и това ми дава надежда , че работата ми ще има ефект.
ти обаче се друсаш отдавна. мисля, че освен приятели и подкрепа ти трябва и лекарска помощ. не знам къде точно да те насоча. мисля, че в някой по-малък град е по-добре, защото ще си по-изолиран от пласьорите. чувам, че в раднево в клиниката работят добре. ако искаш мога да го уредя.
само отговори къде си и как си . бих искала да знам на голко години си и от колко време си на хероин.
само не ходи в комуни.
чакам отговор. не си сам да знаеш



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторeeee (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 17:05



дано владо се оправи без много последствия,стискам палци на всички,които се борят против зависимостта от наркотиците и алкохола....имам брат и преди 10 години разбрахме с нашите,че е започнал да взима наркотици и от тогава сме в непрестанна борба и няма край.....брат ми от всичко се отказа,но не и от тревата.....кошмарите са страшни за семейство с такива проблеми,един омагъосан кръг!но надеждата крепи човека!само който не го е преживял,няма да ме разбере за какво пиша...лека и успех на всички,които искат да се борят с тази болест "НАРКОТИЦИ"!



Тема Re: как да спранови [re: aйдe пak]  
Автор psyromantic (непознат )
Публикувано03.01.08 16:25



остави го него...той не е поствал отдавна..помогни на мен,,последната си доза субситол (по хап на ден на вена ) взех на 31 декември,деня на тво пост,оттогава само остроугулни триъгълници са ми в главата и знам 4е и този път ще загубя битката,както през последните 11 години,ВСЕКИ ПЪТ СЪМ ГУБЕЩАТА. с какво лекарство да се излекувам,което да не е на морфинова основа...как да се оправя изобщо,понеже може и да не ми остава много? мерси предварително за отговора



Тема Re: Е нема начин, бате ....нови [re: kyбe]  
АвторpLams (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 17:20



kvo stava veseli praznici i az se zaribih to ne che ne si bqh malko ama vie kak ste



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторsivka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 19:59



ако искаш мога да те насоча към квалифицирана помощ или метадонова програма но в София, аз лично с в метадоновата програма и ходя по веднъж седмично да го взимам , мисля ,че и ти ще можеш и да ти кажа е хиляда пъти по добре от колкото да друсаш . Ако искаш и те интересува пиши ми на меил. sivka6@abv.bg



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор mamen (непознат )
Публикувано24.01.08 09:24



V momenta v BG ima mnogo kliniki koito se zanimavat s drogodependientes y pomagat.moqta priqtelka ima sin koito vzima venozno ot 10 godini y sega e na pat da zapo4ne ostavqneto.4ovek trqbva da obi4a sebe si za da go ostavi.Ako Ti ne se obi4a6 nikoga ni6to nqma da napravi6.Ne 4akai nqkoi da ti pomaga,po4ni sam,i sam izlez ot tamnoto.4ovek idva sam na sveta i sam si otiva.Ne moze da se 4aka,vremeto leti i e kratko.Tova koeto si napisal v moment na kriza li e?Predi da si go vzel ili sled tova?
Slu6ai,tazi vartelezka si q zavartql ti i sam trqbva da q spre6.Ako ti sam ne spre6 ne6tata i nai-golqmata pomo6t da doide pak nqma da ti pomogne!!!
Zivota e krasiv i xubav,i ti sam se li6ava6 ot nego.VOLQTA I PAK VOLQTA!!!DRUGO SPASENIE NQMA.ZAPO4NI FIZI4ESKI NATOVARVANIQ I SPRI DA MISLI6 ZA DROGATA,TQ NE TI E PRIQTEL.MISLI KAK SAM DA IZLIZE6 OT TINQTA.NATOVARVAI TQLOTO KOLKOTO MOZE6 POVE4E ZA DA NE TI ISKA TO DROGA.I SMENI KOMPANIQTA,SMENI VSI4KO, AKO TRQBVA IDI V DRUG GRAD I PO4NI VSI4KO OT NULATA NA NOVO.TOVA E PRIQTEL,ZIVOTA E BORBA,I TI SI ISKAL DA IZLEZE6 OT NEQ SAMO 4E SI VLQZAL NA DRUGO MQSTO.SEGA 6TE TI E MNOGO TRUDNO NO TOVA.BORBA BORBA Y PAK BORBA
TOVA TRQBVA DA E DILEMATA TI ZA DA SE SPASI6!!!
DANO DA USPEE6!!!



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор Zara_83 (непознат )
Публикувано09.02.08 18:44



Има начин по който можеш да спреш веднъж завинаги! Аз знам лекарство което ще ти помогне моментално,просто го приеми и живей нов живот! Очаква те прекрасно бъдеще,не го пропускай!
http://www.vbox7.com/play:f3a8f950



Тема Re: как да спранови [re: psyromantic]  
Авторpsyromantic (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 14:38



в тоя форум най-4есто лансираното мнение е 4е метадона не оправя,4е заменяш една зака4алка с друга...баси...заради такива простотии,години наред не вярвах 4е мога да се отка4а....кой ви ги казва тия работи? изпитали ли сте ефекта на метадона на свой гръб? знаете ли за какво става въобще въпрос,или 4ули-недо4ули говорите,само за да покажете колко сте в 4ас. извинявам се,но всеки,който поне един път е опитал мед,и то по време на абститнеция,знае много добре как те оправя,как те вкакрва в 4ас ,и по тоя въпрос няма две мнения. тъпо е,4е заради такива мнения,непроверени и въздухообразни,много млади хора,пристрастени към дрогата,не могат да повяват 4е е възможно да се оправят. бахти,колко тъпо си вкарвате автогол,а на тия дето говорят без да знаят-направо не се усещате 4е не само не помагате на тия дето търсят на4ин да се оправят,ами дори им вредите. в нито едно от тия мнения,които казват,4е меда е легална дрога и с него няма отка4ане от хероина например,няма думи,изразяващи собствен опит,само някви цитати,прика4ени от улицата или форумите. аз съм живото доказателство 4е с мед може да се откажем от дрогата,и аз не съм единствената,за щастие. не им вярвайте на тия дето дрънкат простотии,ако искате да се оправите,меда е на4ина.и го казвам ОТ ОПИТ.още с първата доза ще се убедите в думите ми. не му мислете и ако сте решили да спирате и не сте опитали метадон досега,доверете се,със сигурност е по-добре отколкото боклука от улицата,махалата,дилъра.и не само това-лекуване ИМА.ЦЕЛИЯТ ЖИВОТ СЕ ПРОМЕНЯ!!!Гаранция!!!баси как ме яд на тия дето говорят без да знаят...моите уважения все пак...но преписва4ите винаги са назад с едно рамо...преписват мнения и мислят 4е много знаят...или не са наркомани въобще,или просто искат да продължават да си се друсат,кефи ги...родителите още ги спонсорират..но на другите-такива които години наред плащат кофти цена заради кика и искат да се отка4ат окон4ателно-само метадон е решението(сигурно има и други лекарства,но аз не ги знам,пък и с това ми е добре,супер ми е).поне според мен.знам 4е има абстиненция накрая,не може да няма,но какво е тя в сравнение с хероиновата или субститоловата не4овешка,през която сме минали много пъти и ако не спрем-ще я минаваме още,докато накрая не умрем? помислете си,тия,които имат още с кво да мислят. успех на вси4ки.даже и на ония,които пускат мнения от мним експириънс...






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.