Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: След конизациянови [re: Лeнa]  
Авторyeиь (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 21:48



Здравейте всички конизирани. Аз се оперирах в Майчин дом - и за него какво ли не говорят, но на мен си ми взеха пари за 3 дни и толкова си стоях в отделението на 6-ти етаж /оперативна гинекология/ много ми хареса главната акушерка не си спомням името, но е много любезна и внимателна; но виж някои от санитарките!



Тема Re: След конизациянови [re: yeиь]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 21:49



горното мнение е моето



Тема Re: След конизациянови [re: wera]  
АвторKarol (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 15:55



Lili,kakwo stawa s teb,wijdam,4e ti si suzdala temata ,a we4e ne u4astwa6.Dano wischko s teb e nared,ako mojesh razkaji kakwo le4enie ti predpisaha,uspeh!



Тема Re: След конизациянови [re: Ивa]  
Авторaqua (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 17:31



Ама така без да ти каже какво ще прави и без да те пита ли с лазера? Защо си мисля, че е незаконно.



Тема Re: След конизациянови [re: aqua]  
АвторKarol (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 17:03



Molq wi,nqkoi ako znae kakwo se prawi,kogato sled konizaciq rezultata ot citonamazkata otnowo e wisok ,neka pi6e!



Тема Re: След конизациянови [re: Karol]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 08:49



Здравейте,искам да помоля да ми препоръчате добър гинеколог в София,при когото да отида на профилактичните прегледи,когато дойде време,благодаря предварително!



Тема Re: След конизациянови [re: Karol]  
Авторlily (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 22:39



Здравейте. Аз пуснах темата преди време. Понеже виждам, че много жени се интересуват от този проблем, накратко само ще ви кажа какво се случва при мен.
Най-важното, винаги търсете второ мнение - при мен се оказа че нищо не трябва да се обгаря. Ако може потърсете много добър специалист.
При мен става точно една година от конизацията, като през това време съм си правила през 3-4 месеца цитонамазки. Добри са. Но чак сега ми пуснаха едно друго изследване - човешки папилома вирус тип 16/18. Изследването струва 40 лева и е само платено. тип 16 ми е отрицателен, но тип 18 -положителен. Сега трябва да боря този вирус, защото той е причинитела на тези предракови клетки и дисплазията.
Това е, някой ако иска да пита нещо, ще се опитам да отговоря ако съм запозната.
Успех на всички!



Тема Re: След конизациянови [re: Лeнa]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 14:43



д-р Андреева - болницата на Щерев
във ВМА също са много добри специалисти
Лена, ако се интересуваш ще ти пратя мобилния телефон



Тема Re: След конизация [re: lily]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 22:05



Здравей, а как решиха да ти направят такова изследване - какви симптоми трябва да имаш



Тема Re: След конизация [re: aqua]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 09:57



Ами така си беше.
А по втория въпрос - ами някой чевал ли е за осъден лекар в България...
Както и да е, гледам вече клкото мога по-малко да се ядосвам и се моля да е било за добро...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.