Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 25.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: след конизациянови [re: aнди]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 15:17



Здравейте момичета,
Днес си взех резултатите от цитонамазката ( пръв преглед след конизацията), доктора каза, че всичко е ок и да отида отново преди Коледа, но все пак на цитонамазката пише наличие на метапластични клетки, слуз и обилно левкоцити, някой може ли да ми го разтълкува!Група по ПАП 2 и преди конизацията пак си бях 2-ра!



Тема Re: първи резултати след конизациянови [re: Лeнa]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 15:37



Здравейте момичета,
Днес си взех резултатите от цитонамазката ( пръв преглед след конизацията), доктора каза, че всичко е ок и да отида отново преди Коледа, но все пак на цитонамазката пише наличие на метапластични клетки, слуз и обилно левкоцити, някой може ли да ми го разтълкува!Група по ПАП 2 и преди конизацията пак си бях 2-ра!



Тема Re: първи резултати след конизациянови [re: aнди]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 21:53



Здравейте, и моя първи преглед след конизацията мина; на колпоскопията ми казаха - без атипизъм и йод-позитивна повърхност на шийката и сводовете; цитонамазката ми е ПАП 2 / преди конизацията бях ПАП 3б с високостепенни плоскоклетъчни интраепителни лезии и имаше метапластични клетки, които незнам какво представляват/ , казаха ми да отида след 6 месеца на преглед и съм много щастлива. Пожелавам го на всички



Тема Re: след конизациянови [re: aнди]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 18:06



Здравейте,на 12,09,2006 г ми направиха електроконизационем коли утери. Резултатите от конуса са ЦИН II. На 28,09,2006 ми дойде менструация. Много е обилна. Това ме претеснява. На вас след колко дни ви дойде и обилна ли беше?Пихте ли някакви лекарства? На вас с конизацията правено ли ви е кюретаж?





Тема Re: след конизациянови [re: Toни]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 11:35



Момичета,здравейте отново.Тези седмици бях на прегледи-първо микробиология,а в сряда и цитонамазката трябва да е готова.За жалост,след почти едногодишно лечение,пак в пробата се регистрираха гъбички-умерено количество кандида и за моя изненада-коли бактерии,които се лекували с антибиотик.Казаха ми-първо се лекуват те и после гъбичките,които обаче се обострят от антибиотици и усещам,че този процес няма да има край....След сряда пак ще пиша,дано поне цитонамазката е добра,макар от колпоскопията да се видя ,че каналчето е възпалено





Тема Re: след конизациянови [re: Toни]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 23:34



Здравей, конизация ми правиха на 13-то число, а менструация на 29-то/ интервала като при теб/ но не беше обилна - сигурно друга е причината, не елконизацията. С конизацията ми правиха и абразио



Тема Re: след конизациянови [re: wera]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 15:38



Здравейте момичета,надявам се , че не ви се натрапвам.Вера,благодаря ти за отговора. На мен не ми е правено абразио по време на конизацията и вероятно за това ми беше по обилна менструацията.Тя вече преключи и съм по спокойна. Падна ми първия конец.На 13,10,2006 г. съм на контролен преглед и ще разбера дали всичко е наред . Вера , тъй като си преживяла това преди мен , бих желала да ти задам още някой въпрос , ако не ти досаждам.

Имам още болки долу ниско/ като тежест/. Много ми се вие свят, а вече съм 23 дни след операцията. Трябва да съм на работа на 09,10,2006 г. , но няма да издържа. Вие кога се почуствахте по добре?Движехте ли се много?



Тема Re: след конизациянови [re: Toни]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 22:48



Здравей, значи болки нямах / е може би само първата седмица, но никак не силни/, виене на свят също. Движех се средна работа, може би повече дори съм почивала, спях всеки следобяд, абе отгледах се на телевизия, по принцип съм доста слаба, ако това има значение. Виенето на свят може да е от обилната менструация, незнам. Първия преглед ми казаха да направя след 3 месеца/ мина вече/, а пък конците ми бяха резорбируеми.



Тема Re: след конизация [re: wera]  
АвторLena (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 09:35



Rezlutatite ot citonamazkata sa Pap 2,no sega 6te trqbva da lekuvam bakteriite i gubite i dnes pak dadoh proba v laboratoriqta zaradi koli nakteriite,o4evidno tova 6te se varti do bezkrai...uspeh na ostanalite i dano pone s vas vsi4ko ve4e e nared!



Тема Re: след конизация [re: Lena]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 21:10



Ще стискам палци да ги излекуваш, и аз лятото имах ентерококи и ми писнаха, сега съм добре. Искай непременно и антибиограма за бактериите и другото, което примен се случи: докторката реши , че тъй като съм слаба може да пия по-ниска доза антибиотик и съответно бактериите не бяха убити, та наново и слагах Лактофем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.