Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ХПВнови [re: wera]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 19:41



Лили,едва сега видях написаното от теб,искам да те попитам-защо решиха да ти направят типизация на вируса?Понеже на мен след операцията ми казаха,че ако отново покажа на контролния пореглед резултат с висок ПАП,тогава ще направят типизация,но не ми обясниха това с какво би помогнало-дори и да се разбере,че си рисков щам,какво?Благодаря ти предватително!



Тема Re: ХПВнови [re: Лeнa]  
Авторlily (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 22:49



Не знам защо чак сега решиха да ми правят това изследване, при условие че цитонамазката е добра - пап 2. Просто доцентката е най-добрата и е много стриктна. Но е хубаво че го направих, защото се оказва че първопричината си стои. В момента пия изопринозин - 10 дни 3x2 и после поддържащо един месец по 1 на ден. Видях че го коментират момичетата преди това. Имам огромно доверие на лекарката. Може би трябва да се поинтересуваме от ваксината, която са измислили съвсем наскоро. Доколкото четох до края на годината ще я има в БГ. Въпроса е доколко ще е ефикасна при проявен проблем.



Тема Re: ХПВнови [re: lily]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 22:56



Лили,за доцент Попова ли говориш?Ако не те затруднявам,би ли ми дала някакви координати,понеже и аз отчаяно се опитвам да си намеря свестен лекар и все от трън ,та на глог

А относно вируса-за съжаление,поне това,което съм чела ваксината е,че тя само ще предпазва от бъдещо заразяване,а не лекува наличието,понеже структурата на вируса е много устойчива и той доживот си остава в тялотоАз също много се надявах на това,но не би.....само от имунитета зависи дали вируса че рецидивира или ще е в период на ремисия..затова и те попитах при положение че и от цитонамазка се регистрира вируса,с типизацията,като се види само че е лош щам,нищо не се променя,както и да е....Благодаря и ако можеш,пиши!



Тема Re: ХПВнови [re: Лeнa]  
Авторlily (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 23:56



Да, дай ми мейл.
За съжаление май е така, да видим...



Тема Re: ХПВнови [re: lily]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 00:28



Мейла е maiavp@abv.bg,благодаря ти за съдействието!



Тема Re: ХПВнови [re: Лeнa]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 12:34



Здравейте,случайно някоя от вас да има впечатления от доктор Антоанета Ганчева?



Тема конизация и секснови [re: Лeнa]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 17:25



Здравейте, днес бях на преглед за първи път след конизацията, от колпоскопа се видя че всичко е ок, но все пак да изчакаме и резултатите от цитонамазката следващата седмица, тогава пак ще пиша! Но аз имам следния въпрос, днес ми казаха,че след конизация трябвало постоянно да правиш секс с презерватив, някой знае ли нещо по въпроса, защото си податлив на вируси!



Тема Re: конизация и секснови [re: aнди]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 08:20



Анди,и презервативът не е гаранция-аз именно така се заразих!

Най-добре партньорът също да отиде при уролог или дерматолог,за да си направи изследвания и за гъбички,и аз ХПВ и вече ако се открие наличие и при него,да се проведе съответното лечение и е хубаво това да става паралелно и при двамата,за да се получава пинг-понг ефект!



Тема Re: конизация и бременност [re: Лeнa]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 10:32



На мен пък вчера ми попадна една статия,в която пишеше как тези предракови клетки силно се влияели от спермата,едва ли не те се''хранят'' от нея и така нарастват и нараво се чудя ако чоовек реши да запланува бременност как се процедира,и другият момент който ме безпокои-когато имаш наличие на ХПВ се прилага цезарово сечение,за да не се зарази бебето,но нали е еднакво и кръвообращението,ХПВ не е само във влагалището,така че и бебето ли се заразява автоматично с вируса?

Ако някой има представа,нека я сподели.....



Тема Re: конизация и бременност [re: Лeнa]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 12:02



Пак съм аз,намерих още информация и от нея разбрах 4е ХПВ не се регистрира в кръвта,така че не може да се предава по този начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.