Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: след конизациянови [re: Mese4inka]  
Авторaлфa-бeтa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 19:06



Аз много се притесних когато ми го каза и не успях да реагирам адекватно и да си задам всички въпроси. Боли ме както ми го описа с всички симптоми - болките са все едно ще ти идва мензиса но не идва, тъпа болка ниско долу, понякога с леко придърпване, понякога леки следи кръв във вагиналния секрет и като гарнитура - обилен мензис с големи съсиреци.
Аз изчетох много литература - полипите вътре в матката могат да се докажат само с хистероскопия или хистерография, а при теб как ги откриха? Освен това са 2 вида - фиброзни (от мускулатурата на матката) и мукозни (от лигавицата). Мукозните се махат с кюретаж а фиброзните - с отрязване. Така че ако са фиброзни а ти правят кюретаж няма да има ефект.
А нали се сещаш ако се явя пред лекар с такива разсъждения какво ще ми се случи!



Тема Re: след конизациянови [re: aлфa-бeтa]  
Автор Mese4inka (новак)
Публикувано29.10.06 10:34



Общо взето и аз се страхувам да задавам много въпроси, за да не демонстрирам, че съм запозната с темата, защото не знам как би реагирал лекаря. Ралчева не ми каза нищо за вида полип - единственото, което откривам при себе си като симптом са болките ниско вдясно от около месец. Нямам обилно кървене със съсиреци, нищо... Утре съм на преглед и ще видим какво ще каже. За кога ти е назначила операцията?



Тема Re: след конизациянови [re: Mese4inka]  
Авторaлфa-бeтa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 17:10



В някой от дните през следващата седмица! :( Ще разбера като се обадя!
Стискам ти палци!



Тема Re: след конизациянови [re: aлфa-бeтa]  
Автор Mese4inka (новак)
Публикувано30.10.06 10:09



Здравей отново! Ходих до Онкологията при Ралчева, но така и не ме прегледа
:( Да ти кажа честно останах разочарована и изненадана от това което се случи. Със сигурност ще търся и второ мнение. При последния преглед ми беше предписала за пиене някои неща, както и вагинален гел. Каза, че имам полип и нещо като възпаление като при следващия преглед трябваше да бъда прегледана по-обстойно и да се вземе решение за действие. Днес мед.сестра ме пита "Имате ли направление Ном.7 за извършване на манипулация?" Аз и отговорих, че не са ми казвали да нося такова, а просто да мина още вднъж на прегледа да видим докъде са стигнали нещата. Върнаха ме за следващия път да нося това направление, като трябвало да се направи обгаряне на зоната, която не била зараснала. Нито ме прегледа отново да види дали след медикаментите нещата не са се подобрили, нито ми обясни кое как и защо. Директно заговориха за обгаряне,при положение,че вече съм минала конизация и бях казала, че мисля за бебе. Знам, че обгарянето не се препоръчва за нераждали жени и просто с чудя какво става. При Славчев всичко беше ОК, а сега отново обгаряне?! Ти не си ли мислила да търсиш второ мнение?



Тема Re: след конизациянови [re: Mese4inka]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 22:15



Здравей, аз съм била при много лекари, включително и Славчев, той ме оперира и съм много доволна, защо не отидеш при доцент Мария Попова от 5-та градска, много е добра, координати можеш да намериш тук чрез търсене в дира



Тема Re: след конизациянови [re: wera]  
Автор Mese4inka (новак)
Публикувано31.10.06 09:28



Четох за нея във форума, но не знам кога са и приемните дни и часове в V градска... Освен това досега съм ходила само при гинеколози, които са ми били препоръчани от някого, вече не знам на кого да вярвам





Тема Re: след конизациянови [re: Mese4inka]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 09:47



Доц. д-р Мария Попова изглежда наисстина е много добра, защото при нея ходят пациенти от цяла България. Мисля, че човек може да й се довери. А от д-р Ралчева лично аз нямам добри впечатления. В крайна сметка става въпрос за още едно мнение, а после човек решава! Успех!





Тема Re: след конизациянови [re: Jull]  
Автор Mese4inka (новак)
Публикувано31.10.06 11:24



Така е за второто мнение. Но честно казано от 3 посещения при лекари-все хвалени и посещавани от къде ли не - 3 различни мения съм чула. Задавам си въпроса - 4 лекар 4 диагноза ли ще ми постави?!





Тема Re: след конизациянови [re: Mese4inka]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 19:35



Здравей,прекрасно те разбирам -и аз доста изстрадах от псевдоспециалисти и компетентни съвети и да ти кажа и аз вече се чудя какво и към кого да се обърна,преди месец реших да се обърна към доктор Антоанета Ганчева и зсега съм доволна от отношението и-тя е гинеколог онколог и наистина щателно преглежда и изслушва,ще видим и по-натам,ако се интересуваш ще ти дам координати,успех и не се отчайвай!



Тема Re: след конизациянови [re: Лeнa]  
Автор Mese4inka (новак)
Публикувано31.10.06 21:29



Да, проследих цялата тема и прочетох, че и ти имаш такива проблеми-съжалявам! Ясно е, че ще се стискат зъби докато не се оправи висчко, проблемът е,че искам дете, а се страхувам да започна с опитите докато имам гинекологични проблеми

. Това от което имам нужда в момента е гинеколог, който няма да ми поставя фалшиви диагнози, с цел да го посещавам по-често за да вземе повече пари, а НАИСТИНА ще ми помогне да излекувам всичко, за да започна с опитите за бебе. Кога и къде приема твоята лекарка? И колко взима за преглед?




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.