Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 09.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано07.05.05 15:25



Не съм ти слагал диагноза...................

Диагноза слагам само "око в око".......

Опитвах по пътя на изключването да "видя" в коя категория "болници" си...
Все пак това е клуб за медицинска взаимопомощ и "назначени" лекари няма...........съжалявам, ако не се получи със взаимопомощта..........
Ако беше започнал директно с обяснението дето го "отпердаши" в последствие, може би нямаше да се получи недоразумение.............

Ха, със здраве.......



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: Lali]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 15:57



благодаря ти лали. ти точно и ясно ме разбра за какво говоря все едно ми четеш мислите . и мисля че ми помогна някак си. искам да те попитам това лекарство вертиго вомекс има ли го в българските аптеки и къде мога да намеря кава кава за да опитам. съгласен съм с тези лекарства и ги знам. искам и да те попитам откъде си и имаш ли някакъв месинджър за да те питам още работи директно. ако имаш моля те напиши го . ако не искаш да го пишеш във форума изпрати ми го на имеил fanfanlaleto75@abv.bg icq,msn или друго. блгодаря ти. а кем кем искам да го попитам възможно ли е да ти направят десет поредни неуспешни опита за лумбална пункция в реномирана болница без упоика и какво трябва да кажа по въпроса като не мога ни да седна ни да легна.извиняваи кем кем че така ти говоря, но наистина се ядосвам когато някои се опитва да ми каже че съм стресиран депресиран и т.н. а всъщност аз си имам заболяване което няма точна диагноза и съответно ефективно лечение , а състоянието ми е много гадно.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано07.05.05 16:12



Ми, това с лумбалните пункции, дето са ти ги правили без упойка и то неуспешно си е кретенизъм, та гневът ти си е оправдан.............

Търсили са мененгоенцефалитни изменения в ликьора, ама нищо не оправдава начина , по който е направено................

То и психиатъра ти не ще да е бил много читав, щом те е праснал на медикаментозно лечение, без да те "гледа право в очите".............

Случва се понякога покрай сухото да гори и мокрото, но от опит ще ти кажа, че огромният брой от пациентите с оплаквания за "болежки", които не са от соматичен характер, се оказват психопациенти.............добре, добре........................ясно........не сте от тях...



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: Lali]  
Автор bubu74 (shtastliva)
Публикувано07.05.05 19:20



Здрасти!
И на мен често ми се случва това със световъртежа и все ми разправят стрес било... То аз, че съм си стресната по природа - стресната съм! А и личната ми докторка като ме види и отсича - нерви! То хубаво, ама така може да пропусне някой важен симптом и да стане лошо си мисля аз...
Световъртежите ми започнаха преди 4-5 години. Помня началото - една сутрин се събудих и не можех да стана от леглото, а стаята се въртеше с бясна скорост. Мерих си кръвното 120/80, кола пих, какви ли не шамански техники прилагах - нъц! По едно време ми мина и все едно нищо не е било. И оттогава се случваше отвреме-навреме от няколко часа до ден-два траеше. Напоследък, обаче като почне световъртеж - цяла седмица, че и отгоре откарва и после спира изведнъж. Много е гадно! Чувствам се несигурна - имам чувството, че ей сега ще премяцам /не , че съм премяцвала някога, но на моменти губя и звук и картина/.
А имам и малко дете, което изисква грижи, разходки - не върви да легнеш и да чакаш да мине! Преди седмица се обадих спешно на свеки вкъщи да дойде да ни "спаси" на 100 м от къщи бяхме като ми стана много зле - загубих представа къде е горе, къде е долу, причерня ми, панирах се ,че бях с бебата и, че ако падна в несвяст .... Имам богато въображение!.... А свекървата с болно сърце и куп други болежки - срам, срам, срам!
Та дали за нещо подобно става дума / без паниката!/ ?

Бубу



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: bubu74]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 20:42



правилно буби за нещо подобно става дума само че този етап когато имах епизодични прстъпи беше преди 3 години. сега е ежедневно и целодневно. и при мен започна изведнъж както си вървях ми пречерня клекнах поседях та мина. после се повтори после потрети. после зачести и т.н докато стана постоянно. въобще темата за мен е обширна просто не ми сига времето и мястото да обедня тука . дано се оправиш . ако мога да ти помогна питаи



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 10:10



даваите пишете. само трима ли имаме този проблем. затова ли докторите не знаят какво да правят.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 10:12



лали кои доктор ти ги каза тези хапове и къде да ги намеря говоря за кава кава и вертиго вомекс



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано08.05.05 11:06



Vertigo vomex е търговското название на дименхидринат - 120 мг.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: Lali]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 18:27



И аз имам тези оплаквания, само, че вече се появи и паника при появата им и много често главоболие. Може и да съм за психиатър, но се чудя какви изследвания е добре да се направят преди това.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: caни]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано08.05.05 18:33



Забрави за психиатър. Отиди на отоневролог. Той ще те насочи за изследвания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.