Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: Гoro]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 18:28



Здравеите, точно такова е и моето състояние.пролетта и лятото е много зле просто немога да ходя от световъртеж залепен съм за леглото. и аз нямам обяснение защо това е така, нито пък лекарите знаят и незнам как да се справя с това. ако някои знае нека сподели с нас



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 10:53



Привет, изчетох темата подробно, от скоро и аз имам подобни симптоми, може би по слаб световъртеж но достатъчен, че да съм неработоспособен. Трудно си фокусирам монитора и понякога ми се повдига.
При мен след серия изследвания (имам 37,4 телесна температура вечер) ми откриха гастрид. Забелязъл съм, че ако пия Ранитидин виенето на свят е по малко, а на моменти изчезва.
Та в този ред на мисли, вижте и вашите симптоми да не са свързани с някакви коремни болести, колит, язва, гастрид
на 32 г съм



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: lubo]  
Авторeйc (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 15:24



Хора ,аз нееднократно съм писала тук,но вече почвам да се отчайвам,че това става повсеместно явление-полюшването имам предвид.Мой познат и близък лекар казва, че в неговото отделение от работещи 20 човека - 15 са със виене на свят,кой по-леко,кой по-тежко,и все без причина и диагноза.Та той твърди,че в последните години има наблюдения,че вирусите засягат /като вторичен ефект/ точно вестибуларния апарат.Незнам дали е прав,но наистина аз доста четох за вестибулопатиите и има много хора с подобни оплаквания.
Няма ли някой който да се е излекувал все пак от тази гадост?
А иначе по темата - при мен всякакъв вид промяна влияе зле,от вчера напр.съм със симптоми на грип и световъртежа е по-силен,ако се кани да вали дъжд-имам чувството че облака е точно над моята глава и т.н.до безкрайност



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор badValue (непознат )
Публикувано10.05.06 16:10



Здравеите на вси4ки .....
съжалявам 4е сме се събрали тук по тази тема...(дано за бъдеще са поМалко тоест да няма кои да се оплаква) ...

ама разберете ме .. едвам из4етох вси4ко това... едвам гледам ....

та моя казус преди 2 дена едва станах от леглото (опитваики се да се вдигна при4ерняване и замаиване -- след 10мин успях)... ставам залитаики .. държах посоката като се придърйам с ръце(за касата на вратата да кажем за да мога да я нацеля --- все едно сам изпил половинка водка на екс.. и съм из4акал половин 4ас да ме хване) ....

не ми се ходеше на доктор ама "зорлем" днес отидох
хевролога - "нищо ти няма .. наред си .. ама Нати тези "Cavinton и Betaserc" .. и се обади след 10-15 дена да кажеш как си ....

сега съм "сравнително" добре ама ме носи леко..


замислил съм да си направя един Очен и УНГ(явно се оказва 4е има нужда ...МОЖЕ би) преглед
а кат из4етох темата се 4удя... да се лекувам ли .. или да <Фашам Гората> ....

аиде да се оправяме по бързо и така.....



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: badValue]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 18:48



Здравеите аз започнах тази тема преди една година и от тогава виждам че има страшно много хора като мен, а никои не се е излекувал.незнам вече какво да правя аз все още съм зле след хиляди лечения.благодаря на всички които дават съветети за синузит, гастрит и др. аз също вярвам че има причина за моето състояние- ама като тръгна по всякакви доктори започват да ни изкарват хипохондрици.Проблемът е че при които лекар да отидеш тои ще ти вземе парите или талона ще ти изпише рацепта и ще си дотам.ефекта обикновенно е нулев.проблемът е че няма място където да те приемат да те прегледат от главата до петите всевъзможни специалисти да се съберат и да да излязат с единно становище.Само ни подмятат от кабинет на кабинет, а животът си лети.аз съм на 30 години и вече загубих 5 пълноценни години от живота си в обикаляне на псевдолекари.Просто нямам думи.От опит ще ви кажа в БЪЛГАРИЯ СПАСЕНИЕ ЗА ТОВА ЗАБОЛЯВАНЕ НЯМА. нека някои ако някои може да помогне със съвет за лечение в чужбина да го сподели с нас.Сами виждате че проблемът е сериозен това е наи четеният форум, а лекарите дори не му обръщат внимание.нещо е сбъркано някъде. Даваите идеи как да се преборим с това гадно заболяване.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: Lali]  
Авторлopa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 17:22



ОПИТАЙ СЪС СИБЕЛИУМ. НА МЕН МИ ПОМАГА.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
АвторMapиaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 17:36



Мъжът ми беш с такива кризи повече от година-като го хванеше дори в леглото не можеше да се завърти. Всичките му изследвания бяха чудесни: кръв, урина, велоергометър,холтер ЕКГ, накрая ЯМР, а той продължаваше с кризите. Вкрайна сметка намерихме спасение в хомеопатията. Вярна че се лекува 11 месеца, но сега след 1г и пет месеца веченяма никакви проблеми. Това е изживяно и знам колко е тежко не само на теб но и тези около теб. Тка че моят съвет е иди на хомеопат.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор The_Great_M.S (Ферарист)
Публикувано25.05.06 22:43



Petpet чел съм всичките ти постинги и искрено ти съчувствам приятелю разкажи до къде стигна с твоя ужасен проблем?Ходи ли на УНГ , а на хомеопат?Има също 1-2 ма истински народни лечителя (нешарлатани), който може да са ти от полза и няма проблем да ти ги кажа, но в ЛС Искам да те питам отностно дисковата херния понеже скоро писа, че си се оперирал.Аз съм с медианна дискова на ниво L5-S1 , проблемите ми се задълбочават и все повече мисля за оперяция Та моля те би ли обяснил по-подробно каква ти е хернията и къде и как мина операцията?Извинявай, че те ангажирам с моя проблем но мисля, че може да си ми от голяма полза като човек минал през последната фаза, а именно операцията!Ще помагам и аз с каквото мога и дано скоро откриеш панацеята и свършат 5 годишните ти мъки.Успех и до скоро.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: Lali]  
Авторбekи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:12



а да ви питам,като толкова много хора страдате от тази гадория,някой припадал ли е от този световъртеж,замайване и нарушено равновесие



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: The_Great_M.S]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 11:07



Здрасти, ходил съм на всякакви лекари и унг и хомеопати и други пати. Относно дисковата херния моята беше точно същата. операцията мина без проблем, на втория ден станах и тръгнах да ходя.на третия ме изписаха. с операцията и дисковата херния нямам никакъв проблем няма нищо страшно. проблемът е че не реших нито един от проблемите си с тази операция-единствената полза беше че сега не ме боли кръста,така че спокоино се оперираи без страх и съмнения. но болките и слабостта в краката останаха,остана и световъртежа и нарушеното равновесие.сега би трябвало много да ходя и да се движа заради операцията ,но залитането и световъртежа не ми позволяват да го правя ужасно е. кажи за тези лечители ама да не са шарлатани. даи ми някакви координати за тях. аз съм от търново ако знаеш някои в района или където и да било напиши ми ги на адрес fanfanlaleto75@abv.bg. Операцията на дискова херния не е нищо страшно и ще ти реши проблема кардинално.ако само дисковата херния ти е проблем не се мъчи повече отиди и се оперираи ама първо добре разучи лекаря и начина муу на опериране. повече пиши на емеила ако имаш въпроси.ще се опитам да ти помогна




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.